Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zmiany jak w rządzie!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość Anonymous

Andi to ty się na nic nie załapałeś ?No tak zapomniałem starych bab się na takie imprezy nie zaprasza.

:wink:

John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John, widocznie za wąskie plery, a i ja tomkowi gratluję

?No tak zapomniałem starych bab się na takie imprezy nie zaprasza.

John, widzę że ci ta stara baba wpadła w oko czyżbyś się lubował, jak tak to mam na odstępne jeszcze cztery inne baby, ale wybrać możesz tylko jedną :mrgreen::grin:

007a5169e568b98b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Andi ale laski .Nie tak odrazu nie mogę .chociaż ja wiem chyba ta w zielonym taka ekologiczna i na dodatek blondynka.Odrazu widać że Slązaczki. :wink:

John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa-jest! Ale ten pierwszy raz w końcu przyjdzie... Jak się z tym czujesz?

Dobrze :cool: Jestem niespotykanie spokojny człowiek :lol: Zdarzyło mi się póki co przerzucić jeden temat, jeden usunąć :mrgreen: Jeden z nowych kolegów dostał nawet priva w tej sprawie a nie ostrzeżenie, także bez obaw nie odwali mi z dnia na dzień :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek, he, he, spoko to jest HYDE PARK może jeszcze się ktoś przyłączy

i doda z swej strony coś ciekawego, a może wtedy o Milagros zaczepi tylko żeby i ta nie prosiła o oczy do przeszczepu :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam: Co trzeba zrobić, aby dostać się do władzy

Trzeba obiecywać wyższe płace, pracę dla wszystkich, zasiłki, 3 miliony mieszkań i jednocześnie obniżkę podatków, stóp procentowych itd, itp :wink::lol:

no gratulacje tomek1 kadra zarzadzająca sie rozrasta bo i przedsiebiorstwo wieksze.

Dzięki wszystkim za miłe słowa :oops::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba obiecywać wyższe płace, pracę dla wszystkich, zasiłki, 3 miliony mieszkań i jednocześnie obniżkę podatków, stóp procentowych itd, itp
:lol: jasne - pamiętaj tylko cysiu, że potem część ucieknie od tej władzy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.