Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Czy wiecie jak to naprawić...?


krynek_2004

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Mi również porcelana z przelotki się wykruszyła i naprawiłem to uzupełniając to miejsce poxiliną. Może wygląda to niezbyt estetycznie, ale żyłka nie trze po gołej przelotce.

PS. A w jakim konkretnie modelu wędki to się stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda temat ,powinienem wykasować bo ,powinien być w zrób to sam ,ale tym razem przymknę oko ,A temat na czasie bo wymieniam przelotke tylko że szczytową porobie pare fotek dla mniej zoriętowanych może komuś się przyda ,a wszelkie naprawy typu poxilina nie nadają się ,zaoszczędzisz na przelotce a stracisz na żyłce.Krynek przelotki możesz dokupić w sklepach ,lub w serwisach gdzie naprawiają wędziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krynek_2004, Nie wiem na jakiej zasadzie kupowałeś wędzisko ale skoro piszesz, że jest prawie nowe to odnieś je do sklepu i niech się serwis martwi co zrobić z przelotką.

Jeżeli porcelanka nie wypadła na skutek Twojego działania /uszkodzenia mechanicznego/ to jest podstawa do naprawy gwarancyjnej.

Pamietaj tylko i dopilnuj, żeby sprzedawca na formularzu naprawy gwarancyjnej zapisał, że żądasz wymiany uszkodzonej przlotki na nową. Masz takie prawo bo jak napisał Maniek tych elementów się nie powinno naprawiać ale wymieniać w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krynek_2004, Nie wiem na jakiej zasadzie kupowałeś wędzisko ale skoro piszesz, że jest prawie nowe to odnieś je do sklepu i niech się serwis martwi co zrobić z przelotką.

Jeżeli porcelanka nie wypadła na skutek Twojego działania /uszkodzenia mechanicznego/ to jest podstawa do naprawy gwarancyjnej.

Pamietaj tylko i dopilnuj, żeby sprzedawca na formularzu naprawy gwarancyjnej zapisał, że żądasz wymiany uszkodzonej przlotki na nową. Masz takie prawo bo jak napisał Maniek tych elementów się nie powinno naprawiać ale wymieniać w całości.

Masz rację tylko wędka to prezent i wątpię czy darczynca ma jeszcze paragon...ale sprawdzę.Czy wiadomo Wam coś o firmach które naprawiają tego typu rzeczy w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda temat ,powinienem wykasować bo ,powinien być w zrób to sam ,ale tym razem przymknę oko ,A temat na czasie bo wymieniam przelotke tylko że szczytową porobie pare fotek dla mniej zoriętowanych może komuś się przyda ,a wszelkie naprawy typu poxilina nie nadają się ,zaoszczędzisz na przelotce a stracisz na żyłce.Krynek przelotki możesz dokupić w sklepach ,lub w serwisach gdzie naprawiają wędziska.

Wiem że mogę wymienić przelotkę ale myślałem że można tylko samą porcelankę wkleić.Jednak widzę że czeka mnie naprawa...dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.