Skocz do zawartości
tokarex pontony

Marcowe karpie na bugu ?


twinpoint

Rekomendowane odpowiedzi

Twinpoint - ja chylę czoła :)

Proszę Cię bardzo, nie przejmuj się, i komentarze które nic pożytecznego nie wnoszą traktuj z przymrużeniem oka, forum jak każde inne, i ludzie piszą co slina na język przyniesie, więc nie martw się tym ;)

I pisz duzo, bo jesteś wartościowym uzytkownikiem i kolegą wędkarzem dla nas tu wszystkich co mają do Bugu blisko - i nie tylko dla nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

twinpoint, kurna fajny ten twój piesio, i życzę ci więcej takich miśków :grin:

ale mój piesio coś ostatnio przestał szczekać, a zaczął klaskać łapami,

nie wiem czym to tłumaczyć, może ociepleniem globalnym, hmmm... :mrgreen::lol:

allatok_09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to się bardziej spodziewałem odpowiedzi, że gdzieś na jakimś stawie hodowlanym w pobliżu grodzie puściły i ryba poszła do rzeki - tyle,że nie wynalazłem w necie - a szukałem cały wczorajszy dzień w pracy - żadnych stawów hodowlanych w pobliżu.

Nie musisz szukać, ja to potwierdzę. Bug praktycznie wylewa co roku i to wylewa potężnie. Mi się osobiście nie zdażyło złowić karpia w Bugu, ale kolega łowił . Twierdzi, że biorą sie z ukraińskiej strony po powodziach. Najczęściej właśnie na wiosnę. I trzeba przypadkowo trafić w miejsce i też podobnie jak ty trafłeś, czyli pływają "ławicami" :cool: Bywało tak, że kilku wędkarzy w danym miejscu i w danym dniu łowiło po 5 karpi na Bugu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję, że w tym roku będe regularnie słał opisy łowisk na Bugu - i komentował połowy itp, zwłaszcza,że planuję sam odkrywac uroki granicznego odcinka Bugu.

Na to liczymy. Niczym się nie przejmuj i pisz dalej :wink: Tylko psa szkoda, że tak po nocy musiał pozować :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc Tomaszku
Hahaha - dziéki twinpoint, raczej sádzilem ze to transit bédzie :mrgreen: Przynajmniej nie pomyslilem sie co do marki ;)
Nie oczekuję tu och i ach
No ja myslé i cieszé sié ze moje uwagi przyjáles z wiékszym spokojem i dystansem niz niektórz stali bywalcy haczyka - :arrow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może część ludzi uważa, że jak się coś uda złapać - to sza - ani słowa - bo inni przyjadą - - a ja myśle, ze powino się pisac o tym co gdzie bierze

popieram i gratuluje..widac po Tobie ze bardzo lubisz przyrode !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.