Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dziękuję za życzenia urodzinowe !!


madi

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe, jak zwykle ekipa haczyka okazała się niezawodna :mrgreen:

Niestety ze względów hmmm :roll: nisko - metrażowo - lokalowych nie mogłam wszystkich zaprosić, a więc :wink:

Ale poczęstuję, coś na słodko torcik1nh3.gif na pewno starczy dla każdego po kawałku pysznego torcikyq8.gif

Ha i bąbelki jeszcze: szampanpg5.gif

a jak ktoś nie lubi szampana to zapraszam na: drinkrz0.gif drink1pf5.gif drink2ry2.gif

Pozdrawiam

madi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...
Wszystkiego naj naj z okazji urodzin :grin: jasne że ładniejsza niż na fotce :mrgreen: ale tak w woli wyjaśnienia czekamy zniecierpliwością na twoje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: liczymy żę nie zawiedziesz nas

Czy ładniejsza to zależy od gustu..... ale w nocy to raczej nie straszę :roll: (bo nikt nie ucieka) :mrgreen:

Coś wrzucę, myślałam, że dziś ale kabla od komóry mam w firmie i na razie jest tam potrzebny, jutro wytargam - więc się chyba na nowo przedstawię :mrgreen:

Aaaaaaaa i jeszcze raz dzięki za życzenia z okazji 18-tych ... :mrgreen:

Pozdrawiam

madi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ładniejsza to zależy od gustu..... ale w nocy to raczej nie straszę :roll: (bo nikt nie ucieka) :mrgreen:

Coś wrzucę, myślałam, że dziś ale kabla od komóry mam w firmie i na razie jest tam potrzebny, jutro wytargam - więc się chyba na nowo przedstawię :mrgreen:

Aaaaaaaa i jeszcze raz dzięki za życzenia z okazji 18-tych ... :mrgreen:

Pozdrawiam

madi

doczekac się nie mogę :mrgreen: poważnie :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.