Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła Okolice Płocka


savior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Poszukuje jakiegos dobrego łowiska na Wiśle. Najlepiej od strony starego miasta.

Myslałem o Murzynowie (ujscie Skrwy)

Miałbym tam około 30 kilometrów i mozna tam połapać trochę ryb.

A moze ktos zna lepsze łowisko i pomoze ??

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zamierzam sie przejechać moze w niedziele to zdam sprawozdanie.

Byłem tam na rybach tylko raz co prawda i to z pare lat temu i dokładnie nie pamietam w którym miejscu dokładnie wiece bede szukał miejsca na czuja :)

Mam nadzieje ze coś złapie. Na innym forum mówiono mi ze mozna tam coś złapac.

Zobaczymy

ps Jeśli ktos ma lepsze rozeznanie prosze o info (Skrw i jej ujscie w Murzynowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Witam

Chcialbym dowiedziec sie do jakiego okregu PZW nalezy odcinek Wisly pomiedzy Wyszogrodem a Płockiem.

Witam

Wisła od Płocka do Kępy Polskiej(mniej więcej do kościoła w Kępie) - Okręg Płocko-Włocławski

od Kępy Polskiej w stronę Wyszogrodu - Okręg Mazowiecki(Warszawa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam ja pomogę.

A więc w Wyszogrodzie masz piękne( 5) główki w stronę Chmielewa. Rybostan wszelaki i na wszystko idzie połowić, w Chmielewie dawne starorzecze Wisły (stawy) tu też wszystko da się złowić lecz lepiej albo na spławik albo żywiec ( obfita roślinność) Na wysokości Wyszogrodu wpływa z drugiej strony Bzura też rybna ale polecam bardziej wiosną.

W stronę Płocka godne uwagi główki na Drwałach, Rakowie (boleń, szczupak) dalej Podgórze, Zakrzewo (o tej porze straszne płycizny ale bolka lub szczupaczka upolujesz. W Zakrzewie kończy się rejon mazowiecki przy wpływie Kępskiej Mołtawy. Dalej łowisko również atrakcyjne liczne główki aż po Białobrzegi dalej woda ciut zwalnia (działanie Włocławka) można coś upatrzeć Mogę również polecić jezioro w Kępie Polskiej (prywatne ale właściciel za drobną opłatą zezwala łowić) Jest tu dużo szczupaka

Dodam jeszcze że od Drwał do Kępy główny nurt idzie teraz stroną nie od Wyszogrodu a drugąwięc z drugiej strony np. Swiniary, Piotrkówek jest głębiej niż po Kępskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

A próbowaliście na Wiśle na Rydzynie?? Dopiero co zacząlem wędkować, ale rozmawiałem z z kilkoma znajomymi i tam podobno można złapać sporą rybkę. Min. Sandacz, okoń, szczupak, leszcz, karp. Sam przejdę się zobaczyć, mieszkam w Borwiczkach więc mam kilka minut pieszo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam. Czy zna ktoś jakieś dobre miejscówki w tych rejonach, na jakie ryby można tam liczyć? Chciałbym tam pojechać na początku maja i nie wiem ,czy nie za wcześnie jak na Wisłę. Proszę o info. na ten temat i opinie o tych okolicach. (Kiedyś ładne miejsca były w Dobrzykowie i można było fajnie połowić ,ale dawno tam nie byłem) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłem z ekipą dwa razy w okolicach Tokar. Niestety oprócz niewymiarowych cert, krąpi i małych leszczyków nie złapalismy nic konkretnego. Żaden duży leszcz, ani drapieznik nie dał sie skusić. A próbowaliśmy na różne sposoby. Dwa lata temu, byłem z ojcem w okolicach Dobrzykowa i w zasadzie było to samo. Może gdyby częściej jeździć to człowiek wstrzeliłby sie w okres bran większych ryb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłem z ekipą dwa razy w okolicach Tokar. Niestety oprócz niewymiarowych cert, krąpi i małych leszczyków nie złapalismy nic konkretnego. Żaden duży leszcz, ani drapieznik nie dał sie skusić. A próbowaliśmy na różne sposoby. Dwa lata temu, byłem z ojcem w okolicach Dobrzykowa i w zasadzie było to samo. Może gdyby częściej jeździć to człowiek wstrzeliłby sie w okres bran większych ryb...
Ja jeździłem bardziej w stronę Wyszogrodu(Okręg Mazowiecki), ale wędkarzy bardzo dużo a rybki brały miniaturowe. w Dobrzykowie ostatni raz byłem w wakacje ,chyba pod koniec lipca. Nic nie brało ,a od komarów było aż szaro w powietrzu. Cudem wytrzymaliśmy jedną noc i daliśmy sobie spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolice Wyszogrodu tez kiedyś jeździłem jeszcze jak w Łodzi mieszkałem. Wyszogród, Czerwińsk, Dobrzyków... Fajne miejsca tam były, ale... to było 10-12 lat temu. Teraz podobno dużo sie pozmieniało. Niestety najczęściej wcale nie na lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

kompletna lipa, sporadycznie ktoś złowi coś większego, chyba, że panowie z łódek coś poławiają, jakiś sumek czasem się trafi, ale chyba tez bez rewelacji, ogólnie z roku na rok jest coraz gorzej w Płocku.

Ryby przebadano i są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Byłem koło Płocka na początku lipca. Ryby brały tylko późnym wieczorem i od świtu do 6-tej. Złowiłem kilka leszczy ,krąpi i płotek ,nic rewelacyjnego ale przynajmniej brały. (w zeszłym roku jeździłem w okolice Wyszogrodu. Tam to dopiero jest straszna bieda) W nocy trafił się też niewymiarowy sumek ok. 60 cm. Może następnym razem będzie lepiej. A co do kormoranów ,to rzeczywiście jest ich przerażająca ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.