Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jescze raz górny śląsk


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon

polecam "źródła" w rozkochowie.

zjazd w lewo na trasie z chrzanowa do zatora.

oplata licencyjna 5 zl za dobe na źródłach i 10 zl na rozkochowie.

goraco polecam.

woda obfita szczegulnie w leszcze i plocie, ale jest tu kazda ryba, miedzy innymi duze szczupaki i sumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

boniek nie jestem zwolennikiem komercyjnych łowisk, powiwm więcej żle bym się czuł siedząc na takim zbiorniku dla mnie wyniki z tych łowisk nie są adekwatne do innych, jesteś z górnego śląska i piszesz że masz dosyć zb. PZW według mnie jest tyle pięknych zbiorników w naszym regionie że się dziwię że nie znalazłeś tego swojego, a może po prostu ty zamiast łowić ryby ty je czymś odstraszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 1 month later...

Bez karty można łowić tylko na hodowlanych? :oops: Pytam bo mam kolegę który też by chciał połowić a nie ma właśnie karty.Wybierając sie gdzieś ze mną tylko przełyka ślinę :?:

Możecie dać ewentualnie jakiś namiar?

Jestem z Mysłowic,łowisko w Chełmie śl. znam ale ono jest wielkości kałuży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wyrobic sobie karte :)

lowisk na slasku pelno jedno kolo 2

ja w samym miescie mam kilka dobrych

w moich okolicach polecam 2 duze

Dzieckowice w myslowicach

Sosina w Jaworznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojechać na tą Sosinę od strony Mysłowic -Brzezinki (droga koło el. Jaworzno 3)

wiec jedziesz ta droga o ktorej mowisz

i kierujesz sie do centrum jaworzna

tylko nie obwodnica ale stara 79

na osiedlu stalym jest rondo za carefour jedziesz 1 zjazdem na 2 pasmowke prosto do 1 swiatel i w lewo (inaczej sie nie da) jedziesz prosto dosc długo okolo 3-4km do końca drogi i tam znowu skręcasz w lewo na olkusz bukowno jakis 1km i masz 1 wieksza krzyzowke - skrecasz w prawo (za ciągiem sklepów i przystankiem) prosto i 2 w lewo i juz prosto do celu mijasz przekazd kolejowy pod mostem smigasz i masz 1 wjazd na sosine omin go jest oznaczony wjedz nastepnym w lewo.

pomęczylem sie troszke ;)

tu masz gotowca od os stalego :)

http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=19.231611&ys=50.225321&xk=19.325648&yk=50.244657&v=true&loc1=Jaworzno%2C%20%20Wojska%20Polskiego&loc2=Jaworzno%2C%20Bukowska%2C%20woj%2E%20%C5%9Bl%C4%85skie%2C%20powiat%20Jaworzno&utf=1

ze splawikiem oczywiscie tam kazdy ma szanse :)

splawikowiec grunciarz spiningista

o poza muchowcem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Najlepsze łowisko gdzie wchodzisz płacisz chyba za wędkę 4-5zł? nie pamiętam byłem tam dawno, To jest na Górnym śląsku miejscowość Sumina!!!! Wszystkie gatunki ryb:) dodatkowo rzeczka z pstrągami itp itd. Ryby jeśli się złowi już jakieś trzeba zabrać... i przymusowo kupić taki jest niby regulamin;) Ale z tego co się orientuję... za 20zł można łowić cały dzień, trzaskać równo i ryby wypuszczać do wody. Kilkadziesiąt metrów przed łowiskiem jest na znak nabita ogromna ryba (sztuczny karp ) i pod nią napis taaaaka ryba... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

W Mysłowicach-Brzezince jest staw niedaleko Zajezdni autobusowej transgor nigdy tam nie lowilem poniewaz mam karte ale czesto przejezdzajac obok na rowerze widze wedkarzy mjacych w siatce karasie i okonie

2 łowisko jest obok wiezy telewizyjno radiowej w Wesołej niedaleko Myslowic niedaleko tego lowiska jest nasyp wegla wiec zawsze ci ktos powie jak dojechac

3 lowisko jest obok elektrownii jaworzno a droga tam to jak jestes w Myslowicach Kosztowach to kierujesz sie w strone Dzieckowic jedziesz ciagle do Dzieckowic gdy ujrzysz stadnine koni zaraz bedzie zjazd w lewo trzeba zostawic samochod przejsc przez tory i isc prosto w strone elektronii i staw bedziesz widzial ale ten staw jest duzy mozna go nazwac prawie jeziorem ladne karpie i liny pociaglem na nim w tamtym roku takie po 50 55 cm

I to chyba wszystko w mojej okolicy

Sorry za orty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

witam ja mieszkam na dzieckach fakt jest to dosc duzy stawik ale uwarzaj bo tera roi sie tam od policji bo rury kradna i jest afera ale jak pujdziesz wzdluz torow w strone jawozna to zaraz za przemsza jest osadnik kopalniany duzy ja tam zaczynalem wedkowac duze karasie ok 2 kg mnustwo kielbi ostatnie kilka lat wybierali mul i jest tam z 15-20 metrow glebokie niewiem jak to tera wyglada bo jestem za granica ale ryby sa napewno nastepny staw to przepapownia w dzieckowicachwymiary ok 50-50m moze wiecej ale tam tylko w nocy lub cicho bo straznicy pilnuja wedkarze syfu tam narobili {smietnik) i tera gonia :mrgreen: i jeszcze jeden znam bylem tam ze 2 razy bez wynikow jak jedziesz na jaworzno przez brzezinke zara za mostem nad A4 moze z 600m jest zjazd w lewo w las itam 30m dalej zostaw auto obok duzej rury i idziesz podnia nadul i masz staw

piszcie jesli znacie inne stawy bez karty komus sie przyda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.