Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam się:

"Ma Pan żyłki Mega Baits" "Nie, po co, mam Dragona HM69 i Stroft GTM".

"Dziękuję do widzenia."

A może w sklepie wędkarskim nie odczuwają potrzeby przetrzymywania sprzętu do połowu karpi i innego badziewu żartobliwie nazywanego rybami :roll:

Żeby nie było offa to się nabyło kilka gum dragona i trochę niepotrzebnych główek do nich :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
A może w sklepie wędkarskim nie odczuwają potrzeby przetrzymywania sprzętu do połowu karpi i innego badziewu żartobliwie nazywanego rybami :roll:

A po co ta złośliwość i lekceważenie :sad:

A by nie robić OT ostatnio nabyłem stoperki. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, żadna złośliwość ale trzepie mnie na boki i nie odpuszczę dopóki wszystko nie wróci do normy. Czyli polskie wody dla polskich ryb. Dobra dosyć tego offa bo zaraz maniek nie będzie kolegą po kiju a modem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby je łowić potrzebny jest sprzęt, który gromadzę.

Pozatym teraz napewno nie pojadę na ryby.

Ja Ci tylko delikatnie podpowiadam, że na start jest potrzebne naprawdę minimum sprzętu. Jak zaczniesz łowić to sam się przekonasz, że połowę tego co kupujesz teraz nie wykorzystasz.

Widziałem ostatnio artykuł P. Mroczka (chyba w Karp Maxie lub WW), gdzie prezentuje rozsądne rady do rozpoczęcia połowu karpi dla początkujących karpiarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj kupiłek kilka kilogramów zanęt, na płoć , karasia i leszcza.

Dragona i Trapera.

Warszawa, po prostu chodzi o to, że non stop piszesz, że coś kupujesz, coś zmieniasz, a powinieneś zacząć przygodę z karpiami na prostym sprzęcie i po prostu łowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc zostaje mi pisać i kupować.

A nie lepiej czytać, przemyśleć, zapytać, kupować i łowić :?::wink:

Podaj jakąś typowo polska

Jazgarz i Krąp :mrgreen:

Wracając do zakupów to często jest to impuls i rozwijanie naszego zamiłowania do zbierania klamotów i gadgetów :mrgreen: Moja lepsza połowa mówi że u mnie ma to przełożenie właśnie w wędkarstwie i sprzęcie turystycznym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu Twoją równolatkę więc wiem coś na ten temat
No kocur nic sie wczesniej nie chwaliłeś :lol:

Dziś przymiarki na necie co do przyszłych zakupów oraz zamówienie Rapalek u brata(pod choinke). Ciekawe czy spełni życznie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio podest:

d44a935c9505b921m.jpg

Strach pomyśleć ile jeszcze zakupów przede mną :mrgreen:

Warszawa, po prostu chodzi o to, że non stop piszesz, że coś kupujesz, coś zmieniasz, a powinieneś zacząć przygodę z karpiami na prostym sprzęcie i po prostu łowić.
warszawa pewnie jeszcze zanęt do testowania nie kupił :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilkadziesiąt zanęt na półce od trapera do sensasa.

W przyszłym roku sprawdzaj więc te zanęty przed łowieniem,bo ja miałem przypadek,że zanęta oryginalnie zamknięta,która została mi z poprzedniego sezonu,była zepsuta,miała zapach zjełczałego tłuszczu.Od tego czasu nie gromadzę zapasów zanęt,tylko kupuję świeże.Nawet produkty do miksów na kulki będę zamawiał po nowym roku,styczeń-luty.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilkadziesiąt zanęt na półce od trapera do sensasa.

W przyszłym roku sprawdzaj więc te zanęty przed łowieniem,bo ja miałem przypadek,że zanęta oryginalnie zamknięta,która została mi z poprzedniego sezonu,była zepsuta

Dokładnie! Dwa miałem takie przypadki na początku obecnego sezonu. Całe szczęście, że mnie coś podkusiło i zanętę postanowiłem rozrobić w domu... W pierwszej były jakieś bliżej nieokreślone owady - chyba mole a druga miała zapach wzmagający odruch wymiotny.

Dobrze, że już takie problemy mnie nie zajmują. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal, Maiłem troche wolnego ( czasu i kasy ) więc zamawiałem taką drobnicę przez neta, jakoś tak wolę "na spokojnie".

Posiadam produkty anacondy i tandema ( no może trochę haków foxa i ciężarki ):

Odradzam zakupy dual l.c. --> totalna klapa, koszt chyba w granicy 14 zł ( 2 szt- gotowe zestawy ) ale nie nadaję sie do niczego. Natomiast leadcore anacondy ( koszt ok 28 zł za 3 sztuki ) tyra przez cały sezon, rdzeń cały i wszystko idealne.

c3181223867b0b86m.jpg

Ogólnie, gdybym nie zamawiał przez neta, to tego bym nie kupił.

a3328ce94d6e152dm.jpg

Co moge polecić ? Hm, w miare tanie haki ( jakoś wole tandema od anacondy ), przyponówke, rurki termokurczliwe i silikonowe.

Klipsy tandema są beznadziejne, jaxon robi lepsze. Anaconda ma drogie ( 17 zł za komplecik ) ale przynajmniej o ciężarek moge być spokojny.

2d9ea3ab717327c9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ostatnio troszke nowego towaru zakupione

plecionka Spiderwire ez braid

kolowrotek Pflueger trion gx-7

wedka Pflueger razor tip

smar do kolowrotkow firmy Penn

oraz przynet troszke:

po kilka sztuk

Rapala Rattlin

Bill Lewis-Rat l trap

blystek obrotowych sporo:

Worden's Rooster Tail

Panther Martin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.