Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Tak czytam i czytam co sobie sprawiliscie i mi sie smutno zrobiło bo kasy brak :lol:

ale nie bede gorszy, niedawno zakupilem woza tzn fiata cinqueczento sporting, napewno zmieni on moje całe hobby, juz nie musze pocinac z tobolami na rowerze, byc zaleznym od checi pedałowania i pogody :lol: Zamowilem ostatnio pokrowiec na wedki, jak przyjdzie to sie pochwale i narazie obmyslam strategie co dalej by w 120% cieszyc sie wedkowaniem i połowami. Na pewno z checia kupilbym troche szczescia i umiejetnosci w łowieniu sandaczy, bo za kija nie mam efektow :???: Moze do wrozki musze sie wybrac :?::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie... po szaleństwach przedświątecznych i tych związanych z Nowym Rokiem goniąc za spożywką w końcu wpadłam do sklepu, w którym czuje się jak ryba w wodzie. I nie jest to jakiś "kosmetyczny" :razz:

A więc tak, pomacałam parę kijków i innych akcesoriów napalając się przy tym jak dziecko na kinder jajo. Póki co w ramach rozgrzewki kupiłam kilka fajnych gum, do tego trochę żelastwa by owe gumy uzbroić, przypony wolframowe, agrafki z krętlikami i kilka innych drobiazgów :wink:

Jeszcze tylko opłaty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czermin

Ja zamówiłem sobie catane 4000fa do cięższego spinningu. Do tego pod koniec zeszłego tygodnia przyszedł do mnie kij jaxon eternum feeder 345/80. Do kija kupiłem jeszcze kilka koszyczków i ciężarków, natomiast do kołowrotka domówiłem kilka gum, wobler harnaś 9 cm, blaszkę dragona i to chyba tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to napisać, ale doznałem małego szoku jak ostatnio policzyłem ile posiadam koszyczków zanętowych. Łącznie wyszło mi 89 szt! Nie licząc takich zielonych (jak od lokówki) na które łowiłem dawno temu, więc o koszyczki i rurki antysplątaniowe (49szt) nie muszę się martwić przed nowym sezonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę ..:)

Spining Mikado NSC C.W do 15g wklejanka 125zł

f6652fe42c6e82bem.jpg

Feeder zakupiony latem Mikado Trython 330 cm C.W do 100 g chyba 98 zł z dostawą z allegro

7f531f7a19e543c3m.jpg

I kręcioł do feederka Trabucco Hydrus 2000 RD chciałem FD ale dostałem RD..;p

02068e841f36f134m.jpg

oprócz tego 3 wędki podlodowe około 50 zł

2 kołowrotki podlodowe 40 zł

żyłki, haki , blaszki podlodowe itp

Poxilina..... Zrobię formę w najbliżcszym czasie ;)

i to tyle planuje jeszcze wykupić w tym miesiącu kartę wędkarską i kupić jakiś kołowrotek do mojej okoniówki tak do 100 zł ale nie shimano ;) mam złe prtzygody z tym sprzetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na najbliższy wyjazd pod drugi koniec PL kupilem troche pierdolek na trocie ::

wedzisko : konger, 40g , wegolowe :cool: nigdy na takie nie lowilem, do tej pory lowilem pstrągi pod 45cm w malej rzeczce na kij jaxon 80g cw :shock: ale innej opcji u mnie nie ma

Żyłka: wizard 0,25, 6,6 kg polecam wszystkim do spiningu

troche gumek( twisterki), blaszek, obrotówka long ( meps za którego podziękowalem kosztowal 39 zł :shock: )

głowice do uzbrojenia twisterów: 15g, 12g, 10g, na hakach gamakatsu wszystkie,

nie kupilem woblerów ( bo ich nie lubie :wink: )

Trocie z INY, my górale nadchodzimy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, będe kombinowal, ale 12 g bedzie chyba najlepsze :) nie wiem jak na Drwęcy to wygląda, moze coś doradzisz to zmienie nieco osprzęt moich gumek, czy twoim zdaniem lepsze będą twistery czy riperki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie doradzę bo wole woblerki :)

nie kupilem woblerów ( bo ich nie lubie :wink: )
:mrgreen: też kiedyś nie mogłem się przekonać do nich a tu w tym roku nawet płotki potrafiłem na nie złapać :lol: żeby dobrze łapać trzeba wieżyc w swoją przynętę ja nie wierzę w gumki na troć za to w woblery jak najbardziej ;) łatwiej mi się je prowadzi :) a gumki to szczupak okoń jak dla mnie ;)

a co kupiłem ? jak wylicytuje to się pochwale ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu że często wyjeżdżam na ryby do Norwegi zainwestowałem w wędzisko które będzie służyło do łowienia Halibutów na martwą rybkę,jest to Penn Millenium 2,10m 20lbs

Mam nadzieje że się sprawdzi no i że będzie okazja do jego przetestowania :mrgreen:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9479bcac14d8a00a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lód nie pozwala na wędkowanie, toteż przybliżyłem sobie cieplejszą porę w inny sposób, uzupełniając arsenał przynęt letnio-jesiennych. Miałem zamiar kupić podlodówkę, świder etc., doszedłem wszelako do wniosku, że to bez najmniejszego sensu i zainwestowałem ostatecznie w pozostałe 10-11 miesięcy:

Kilkanaście "kaloryferków" (turbo twister od relaxa - godne polecenia), wiele gumek do lekkiego bocznego troka - wprost do spinningu 1-9g, którego wciąż źli Niemcy :wink: nie przysłali, ripperki mann's, błystki dragona, jaxona, mepps, koniki polne rebela, ciężarki i główki, i haczyki na cięższy trok majowo-grudniowy.

p1080246h.th.jpg

Trzeba czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur nic nie mów ;/ A właśnie w tym roku muszę opłacić wody górskie i nizinne nawet nie wiem gdzie są które :P Okazało się ostatnio że łapałem na wodach SUM nawet o tym nie wiedząc ;/ Bo nigdzie nie mogę porządnej mapy znaleźć tylko opis od mosty do mosty....a na analizę taką trzeba by miesiąca. Mam pytanie czy idzie opłacić gdzieś składni by móc na mocy tych porozumień łapać na Inie bez dodatkowych opłat?

Aby nie było offtopu przyszło właśnie zamówienie:

- 40 gumek (mix)

- kolejny Konger Carbomaxx ale 3,3 m c.w.120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.