Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Jako, że od nowego sezonu chciałbym bardziej przyłożyć się do karpiowania kupiłem mate karpiową, podbierak, rod poda, no i masę niezbędnych akcesoriów żyłki, ciężarki, haki, przypony, rurki itd itd. teraz tylko czekać na cieplejsze dni żeby lód zszedł z jeziorek i ogień :)

a póki co kręcimy kulaski ... tylko już pomału brakuje miejsca w zamrażalniku :(:D

a no i zakupiłem nowy spinning York safari spinning (5-20) i kołowrotek Mikado :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STAR BAITS EXPERT POD

OKUMA POWER LINER LCB 860 2szt.

BALL ROD REST 2szt

HANGER STAR BAITS czerwony i zielony w sumie 2szt.

Mata karpiowa CORMORAN 1 szt

Podbierak karpiowy 180cm 100x100cm CORMORAN 1szt.

Szpilki do namiotu TANDEM BAITS 1kpl.

Krzesło F5R ELEKTROSTAYK 2szt.

Wędka DAIWA BLACK WIDOW 3skł. 12ft 3lb 1szt.

gratis dostałem

kulki FISH POINT 2kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grisha

po zakupie mikado purple rain 4,20 i mikado sensei tele match 4,20 oraz okumie hexana rd30 match przyszedł czas na drobiazgi :mrgreen: trochę żyłki matchówki , przyponówki, trochę haków, krętlików, agrafek, stoperów oraz spławików :lol:

353fe41584e4e530med.jpg

1a0f3e0a91a2655cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grisha, nie wiem czy używałeś już wcześniej stoperów jaxona? Jak dla mnie to totalna porażka. Szukam teraz jakiegoś zamiennika żeby mieć alarmowo przy sobie w razie konieczności odbudowania zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grisha

kocur niestety dopiero zaczynam przygodę z matchem i nie znam się stoperach :neutral: w razie czego na ryby chodzę w poszarpanych jeansach więc wydrze się kawałek nogawki i zrobi stoperek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grisha

Sorry za OT i ja też , ale ... pytanie do kolegi Robal , czy taki stoper przechodzi przez małe przelotki matchowej wędki ?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że nie przechodzi i tu jest problem przy odległościówkach gdzie te przelotki są bardzo małe. Jak do tej pory nic nie wymyślono lepszego ja stoper sznurkowy. Największy problem jest z samoczynnym przesuwaniem się. Można temu zaradzić stosując 2 stopery obok siebie. Ale to jest na dyskusję w innym temacie.

Żeby nie robić offa to kupiłem sobie pierwszą Okumę do lekkiego gruntu.

Okuma Compressa 20 RD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasko43, Fajny kijek ... Dobra cena ... Z brzegu może być delikatnie przykrótki ale generalnie dobry zakup ... Możesz zdradzić gdzie zakupiłes ??

Co by nie było OT to zamówiłem 100 szt. gum BASS Assasisan w różnych kolorach ... !!!

Oraz kasko43 dobry filmik na temat Twojego patyka ... http://www.zebco.pl/strona/p/news/id/29.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ebay-u.

Chciałem porównać ceny, i dodałem aukcję do obserwowanych od 1 euro bez minimalnej (tam nie ma w ogóle ceny minimalnej bodajże). Potem zapomniałem i dopiero ebay przysłał mi przypomnienie. Aukcja kończyła się za 45 min ;p. Zalicytowałem 50 euro na minutę przed końcem i podbiłem na 54 ;p. Przyszła kurierem (9,90 euro) po 5 dniach.

Generalnie polecam wszystkim zakupy na ebayu. Jest tam masa sprzętu w dobrych cenach, i sporo rzeczy które w Polsce nie są sprzedawane (na Allegro rzadkość a w sklepach internetowych na zamówienie). Podaję przykład Shimano Curado 301HJ. Na ebay mamy bezpośrednio z Japonii za 1200zł z przesyłką, na Allegro jedyny model za 1530 z wysyłką.

A jak dorwiemy się do aukcji z licytacją nowego sprzętu od złotówki(tak robią też u nas na allegro, tyle że u nas wprowadzają minimalną cenę która jest pewnie 10 zł niższa niż kup teraz).

Nie ma się czego bać, płacimy przez paypal (założenie konta w 5 min), czyli przelew na konto paypalu -> oni nam przewalutują złotówki na co chcemy -i z paypal przez ebay na konto sprzedającego. Dodatkowo Ebay daje nam zabezpieczenie pełnego zwrotu kosztów przedmiotu i przesyłki w przypadku problemów.

Ps: Filmik widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.