Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

To jak się nie będzie mieściło to tu to tam to proponuję podrzucić do mnie, mam jeszcze troszkę miejsca :cool::cool:

Tak poważnie to co jakiś czas dokładasz sporo wynalazków do swojej kolekcji, czy wszystko jest łowne i sprawdzone czy kupujesz bo po prostu są fajne i inne niż wszyscy mają :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wszystko jest łowne i sprawdzone czy kupujesz bo po prostu są fajne i inne niż wszyscy mają

he...bardzo trafne pytanie...polowa wynalazkow nie miala jeszcze kontaktu z woda (z braku czasu)a lownosc w polsce jest inna niz w holandii jak sie ostatnio przekonalem...co do wedek to szukam tej naj naj...takie hobby :wink:

i cos jeszcze..."Kolekcjonowanie to nie relaks. Relaksem jest ogrodnictwo, malarstwo, słuchanie kwartetu smyczkowego Haydna, a także raczenie się w gronie przyjaciół sprośnymi opowieściami.

Kolekcjonowanie, to coś o wiele bardziej poważnego. Kolekcjonowanie to bezwzględne stawianie stopy na gardle innych kolekcjonerów. To ciągła troska o wielkość i jakość posiadanego zbioru. Kolekcjoner budzi się w środku nocy z pomysłem na zdobycie kolejnego okazu. Kolekcjoner musi stale przodować. Być Numerem Jeden. Kolekcjonowanie nigdy się nie kończy." :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka Scierra

nie taka ściera,wyglada na porzadną :wink::mrgreen: mam gdzies czapeczke i koszulke tej firmy ale wstydzilem sie ja nosic :mrgreen:bo taka dziwna nazwa... robia swietne muchowki jedno i dwureczne z dozywotnia gwarancja a teraz w holandii nawet sa przecenione o polowe :shock:

No jak na taką scierre to szmatka całkiem fajna :P tylko ta nazwa w Polsce rzeczywiście źle się kojarzy

przybylo po powrocie z targow w miescie Utrecht :

Wedka spiningowa - Shimano Fire Blood 240cm cw 10-30gr (caly asortyment wedek shimano jest aktualnie przeceniony o 50%)

Do tego kolowrotek - Shimano Stella 2500fd (rowniez z przeceny :mrgreen: )

Wy w tej Holandii nie macie normalnych cen tylko same przeceny :D Musze założyć Ci taki specjalny przecenowy telefon. Jak będziesz za granicą i będą 50%we przeceny to będziesz musiał do mnie zadzwonić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz za granicą i będą 50%we przeceny to będziesz musiał do mnie zadzwonić

no wlasnie wczoraj zajechalem do nederlandu i od razu trafilem na przeceny shimano :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200metrow plecionki berkley 0.8

agrafki z kretlikami dlt size 10

12 glowek fire ball jighead rozermeijer 25 i 30 gr

paczka gotowych zestawow dropshot gamakatsu size 2

haki gamakatsu dropshot worm size1

haki gamakatsu g-code size 1

haki gamakatsu skip gap size 1

haki albatros specimen size 4

haki tripple ttt size 6

ciezarki dropshot itt 2.5,4,5,6,10,50 i 80gr

worek roznych gumek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś odebrać zamówiony kołowrotek center pin. Potem siedziałem w domu z godzinę kręcąc pod wrażeniem jak to chodzi. :mrgreen: W życiu nie kręciłem niczym tak płynnym, żadnego oporu, nic nie czuć, jedyny opór może stanowić grzechotka po włączeniu, muzyka dla uszu. Ale czuję że łowienie będzie wymagało trochę nauki, już przykładałem palce i przymierzałem się jak hamować podczas holu np. lina. Fotka, wybrałem srebrny. 960063_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem dzisiaj dla ojca wędke Shimano Aspire BX 270 M 3-12 w sklepie w Białej Podlaskiej za 590 zł, cena rynkowa to około 1200 zł więc lepszej okazji to chyba nie da się znaleźć, polecam została jeszcze jedna sztuka taka sama i jedna 3 metrowa. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja cenowa jak u bify

po 35euro widzialem

Te twoje ceny powalają normalnie :mrgreen: tam u was wszystko jest tańsze niż w Polsce ?:D

bifa, 35 euro razy 4(około) - to 140 zł w przybliżeniu :mrgreen: a zapytaj Wojciecha za ile wylicytował :twisted::twisted::mrgreen:

no wiesz 50 % ceny bify to nie ma ale tez cena niezła w przeliczeniu 22,5 E :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem paczkę :

Aparatura 2,4Ghz HK 6ch

Pakiet LiPol 1450 do apki

Pakiet LiPol 5000mAh Turingy jako główne źródło prądu

Ładowarka z balanserem HobbyKing 5A

Zasilacz do ładowarki

No i pierwsze 600 zł na łódke do wywozu zanety poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 torby fladen

gumki:

@rt baits (imitacja flondry)

dlt special shad dick langhenkel 12cm yo i 12cm br

reaction strike fluke jr 4'' 2 paczki dropsow (feeder i pyramidhead - jak je zobaczycie to padniecie na kolana :mrgreen: najpiekniejsze dropshoty :razz: )

lunker city salad spoon 5''

gambler lures cane toad bull frog

big rock calcuta saltwater tube

i kilkadziesiat innych,roznych gumek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reaction strike fluke jr 4'' 2 paczki dropsow (feeder i pyramidhead - jak je zobaczycie to padniecie na kolana :mrgreen: najpiekniejsze dropshoty :razz: )

właśnie zobaczyłem teraz na necie ... to prawda ładne sa i ciekawe ... nie jednemu okoniowi na jej widok grzbiet stanie :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.