Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie ta :!: a grzechotki sa w sprzedazy.ostatnio widzialem na rapackiego.szklane chyba , ale bywaja tez metalowe.w innych gumach musisz je wpychac na sile a w tych sa "otwory odbytowe na grzechotki" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

lubie wpychać więc nie będzie żadnego problemu :mrgreen::mrgreen: będę musiał się tam przejść i sprawdzić co tam wogóle mają :P raz tam tylko byłem ale po zanętę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w innych gumach musisz je wpychac na sile a w tych sa "otwory odbytowe na grzechotki" :mrgreen:
lubie wpychać więc nie będzie żadnego problemu :mrgreen: :mrgreen:

feeder, no szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego po Tobie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Swoją drogą to fajne te gumki na dropa tylko jakoś albo ja nie potrafię tą metodą łowić albo nie mam do niej przekonania. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam Ci dobrą radę ... każda przynęta wymaga troche innego prowadzenia ... najlepiej stań gdzieś na plytkiej wodzie i zobacz jak przynęta pracuję ... jeśli chodzi o te rybki i jej imitacje to musisz ją tylko deliaktnie wprawić w drżenia a jeśli chodzi o wormy to od delikatnych drgnięć po mocne szarpanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 spiny:

berkley skeletor vertic serie one im7carbon 180cm 8-36gr

berkley urban spirit im7carbon 188cm 5-12gr

berkley urban spirit im7carbon 240cm 14-40gr

i na zamowienie:

spro drop shot vertical dropshot'r 210cm 10-28gr

kolowrotek

shimano solstace 2500fi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
berkley urban spirit

kijek designem powala

widze ze berkley wszedl rowniez w kije sumowe. sumowanie widze ze robi sie takim slodkowodnym big game hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 spiny

berkley skeletor serie one drop shot im7carbon 180cm 6-18gr

prologic savagear bushwhacker 213cm 15-40gr

asortyment gumowy

spro snake padle floating 9cm

spro hs shad body shad 11cm x3

fox dropshot multi tail glitter weed

berkley power bait micros trout worm

berkley power bait micros power grub

us bait and tackle worm 10cm x2

dam effzett power v-tail goldfish 77mm

storm wild eye finesse minnow 6cm x2

sizmic magnum toad melon frog

sizmic magnum toad hook

savagear sandeel 20cm 70gr green glow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zakupy Które przywiozłem z Polski w niedzielę czyli wczoraj.

Całość

dsc00569u.jpg

Plecionka Wisplash 0.28 44kg pójdzie na spinning na suma.

Wobki Hand Made Piotra Mołdocha

dsc00565nu.jpg

dsc00567c.jpg

dsc00570cv.jpg

Woblery Hand Made Janusza Wideł.

Woblery ładnie wykonane, ster metalowy czyli niezniszczalny co jest wielką zaletą gdyż stery w drobnych woblerach lubią się łamać.

dsc00571pj.jpg

Firma Lipińskiego czyli Hunter Polska i za to akurat nie płaciłem gdyż ktoś wysłał mi je do testów.

dsc00562j.jpg

Przypony wolframowe Zbyszka Wąchały które Zbyszek sam robi za pomocą trudnej kombinacji splatania włókien wolframu czterokrotnie cieńszych od ludzkiego włosa.

Potwornie mocne, niezwykle elastyczne i gdyby nie trudność ich stworzenia byłyby idealne na suma bo na tym cieńszym podnosi się 2 karnisty benzyny.

To też udało mi się wycyganić ;)

dsc00563xm.jpg

dsc00572e.jpg

Pozdrawiam wszystkich.

Zapomniałem w sumie o najważniejszym. Co prawda już mam książkę Zbyszka Wąchały ale ta którą dostałem od niego na pamiątkę spotkania znacznie bardziej cieszy.

dsc00573e.jpg

dsc00574g.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multiplikator : JAXON Casting Manta

żyłkę : Dragon Camou

ciężarki do dropa

haki ofset Jaxon i Savage-coś tam

czapke z daszkiem Dragon z takim kołnierzem co można na uszy nałożyć ;P

no i oczywiście gumki do dropa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o plecionce już CI mogę napisać ;) mam jedną nawinięta już od grudnia tamtego roku ;) również średnica 0.10 ... do tej pory jej używam ... zero splątań balonów itp ... tylko trochę już zlazł z niej kolor była czarna a jest już taka wręcz bym powiedział grafitowa :D wcześniej stosowałem tą samą plecionkę tylko że fluo ... niestety balony plątania a i po 3 wyprawach plecionka robiła się biała także tej fluo nie polecam ... obecnie stosuję te czarne .. za 150 m płace 55 złotych i powiem że na inną pletke już się nie przeniosę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o plecionce już CI mogę napisać ;) mam jedną nawinięta już od grudnia tamtego roku ;) również średnica 0.10 ... do tej pory jej używam ... zero splątań balonów itp ... tylko trochę już zlazł z niej kolor była czarna a jest już taka wręcz bym powiedział grafitowa :D wcześniej stosowałem tą samą plecionkę tylko że fluo ... niestety balony plątania a i po 3 wyprawach plecionka robiła się biała także tej fluo nie polecam ... obecnie stosuję te czarne .. za 150 m płace 55 złotych i powiem że na inną pletke już się nie przeniosę :)

to za nieduza kwote mamy dobry produkt bede musial kupic sobie do paproochow 8 albo 10 na nowy sezon.

dzieki za odp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyramidhead

Ja za namową feedera kupiłem też tą plecionkę i jestem jak narazie na maxa zadowolony :)

Żeby nie było OT to kupiłem dzis troche gum do dropa:

głównie wormy Salty Bites i rybki Lunker City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 paczek gum do dropsa

rozermeijer wacky-tail 7cm w kolorach :

magic brown

smelt

bleeding fish

salt and pepper

brown perh

whitefish

fire tiger

orange belly

zestawy fox rage :

texas rigs

carolina rigs

gumki spro 2 paczki po 10szt. :

wacky shad 6.5cm

glowki gamakatsu shaky head 7gr skip gap

i kilkanascie roznych gumek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie sprawdzałem ale tak jest napisane :P ale akurat im wierze w to co podali :D bo jak walczyłem z zaczepem to naprawdę było cieżko urwać :P nawet odnosiłem wrażenie jakby była baridzje wytrzymalsza ... jeden minus to słaba na węźle ... ale na to też znalazłem sposób .. otóż sotsuję kocią łape i teraz nie puszcza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynka plano na drobiazgi

rekawiczki

czapke gamakatsu

gumki:

rozermeijer flash-tail

reaction strike fluke jr4'' i fluttertail jr 5''

calcuta x-mas tree i limegreen

panfish assassin pumpkin seed curly shad

glowki:

mosella

blue steel

i jakies mikroglowki

jakis dziwny zestaw do dropsa:

crappie stacker slab daddy

pare koszyczkow zanetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.