Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

oraz nierealizowania niektórych (szczególnie błędnych) zamówień po wcześniejszym wyjaśnieniu przyczyny.
ten koleś dopiero teraz dopisał to do regulaminu - wiem bo go drukowałem :)

Koleś idzie w zaparte, ale nie wiem czy też nie iść w zaparte zwłaszcza dlatego, że jest niemiły. Mógłby zaproponować ciekawe rozwiązanie ale jakoś mu nie zależy.

Założenie sprawy to koszt 30zł, przegrana koło 200zł. Za to gość musiałby gnać do sądu w Gdyni - BEZCENNE :D Mam dwa tygodnie wolnego miedzy semestrami, pomyśle jeszcze nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Prawnik czy Radca prawny wezmą nie więcej niz 50zł za poradę w tej sprawie i będziesz wiedział na czym stoisz i czy jest sens ciągac się po sądach. Myślę że wydruk starego regulaminu gdzie ta sprawa nie była uregulowana jest dobrym dowodem na twoją korzyść. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne oszolom87 najważniejsze gościa "udupić" naciągnąć na kase ,a że gość straci ze 2000 zł ,być może nie będzie miał przez miesiąc co do gara włożyć to przecież nie ważne

życze ci abyś przegrał sprawę dopiero jak "wtopisz" to być może przemyślisz sprawę.

ps niekiedy tracę wiarę w "człowieczeństwo" naszego gatunku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ds-fan, sam prowadze od 7 miesięcy m.in. działalnośc gospodarczą w handlu i od kiedy jestem własnym szefem nie wierzę już w starty sprzedawców : )

Nie chcij wiedzieć, jaka może byc na tym marża, bo sobie wędkarstwo obrzydzisz : )

Oszołom działaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ds-fan, sam prowadze od 7 miesięcy m.in. działalnośc gospodarczą w handlu i od kiedy jestem własnym szefem nie wierzę już w starty sprzedawców : )

Nie chcij wiedzieć, jaka może byc na tym marża, bo sobie wędkarstwo obrzydzisz : )

Więc sprzedaj mi kołowrotki Daiwa TOURNAMENT ENTOH 2 szt + szpule QD Do tego żyłkę 0,30 daiwa infinity duo no i jakieś patyki np anaconda dragonier carp za 3 zł aaaaa nie będe taki i dam całe 10 zł.co sprzedasz???

przecież nie wierzysz w straty handlowców to stratny nie będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ds-fan, Nie chce ciągnąć tego tematu, więc napisze tylko 1 posta.

niestety nie sprzedam ci tego, bo póki co jeszcze nie mam wędkarskiego ( do czasu :mrgreen: ) Obecnie z dziecięcych ubranek przerzuciłem się na import ( turcja, włochy) i sprzedaż detaliczna damskich, nikt tak nie kupuje ciuchów jak baby :D

Co do łódki, sprzedajesz np. 20 łódek, na każdej masz te 1500 zł, gdy jedna ci spadnie, lub sprowadzisz ją z wadą to zbytnio tego nie odczuwasz. gorzej jeśli sprzedasz jedną na 2 lata, ale wtedy cos jest nie tak :mrgreen: bo skoro jest cos dobre i tanie, to idzie, a skoro drogie i kiepskie, to po co tym handlować :D

Trudno nazywać handlem sytuację, w której taniej wyjdzie mi kupić łodkę za granicą ( gdzie też nikt na tym nie traci ) i sprowadzić na własny koszt, niż w naszym sklepie, który chyba kupuje większe ilości i przewozi zbiorowo. :roll:

Tylko czekać, aż ktoś kupi dajmy na to 500 łódek i zamknie usta konkurencji.

Podobna sytuacja była parę lat temu z replikami ASG.

Oszołom napisz ile za przesyłke skasował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubal, za przesyłkę 17zł :P Zasięgnąłem porady prawnej i gdyby było to na allegro to łódkę mógłbym już uznać za swoją ALE niestety nie było to allegro. Niestety gość ma asa w rękawie jakim jest ten przepis, który zacytował Seferiel. Jedynie sędzia mógłby to rozstrzygnąć a na czyją stronę to już tylko kwesta sędziego. Muszę dowiedzieć się ile dokładnie kosztowałaby mnie przegrana sprawa bo chętnie przewiózłbym gościa specjalnie do Gdyni. Uważam, że za błędy się płaci. Kupiłem legalnie sprzęt, którego gość mi teraz wysłać nie chce.

ds-fan, jak tak umoralniasz to proponuję złożyć CV u ojca dyrektora - więcej w polemikę z Tobą nie wchodzę.

Wiem że robi się niezły OT ale proszę administrację o wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do łódki, sprzedajesz np. 20 łódek, na każdej masz te 1500 zł, gdy jedna ci spadnie, lub sprowadzisz ją z wadą to zbytnio tego nie odczuwasz. gorzej jeśli sprzedasz jedną na 2 lata, ale wtedy cos jest nie tak :mrgreen: bo skoro jest cos dobre i tanie, to idzie, a skoro drogie i kiepskie, to po co tym handlować :D

hubal, widzę po Twojej dyskusji w tej sprawie, że jeszcze nie za bardzo orientujesz się w cenach sprzętu (łódki o której mowa)), a podajesz przykład, który dotyczyć może podobnych towarów sprowadzanych na nasz rynek kontenerami na wagę, trzeba to rozgraniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie spokój z tą łódką w końcu oszolom87 sam napisał ( Niestety gość ma asa w rękawie jakim jest ten przepis, który zacytował Seferiel. ) więc po co to dalej roztrząsać i tak sprzedający gdyby poszkodowany założył mu sprawę jest rzekomo wygrany więc o co kaman :?: A i sam temat jest nieco inny przypomnę ......Co nowego kupiliscie... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro łódka na ebayu kosztuje obecnie ponad 300 funtów a w naszych sklepach ponad 3 tys, no to chyba jakieś nieporozumienie : ) Tyle w tematach łódek.

Pierwszy link z wyszukiwarki http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.anglingtechnicsbaitboat.com/microcat.html&ei=dGNZTfXxJs6hOtW9zPoG&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=5&ved=0CEQQ7gEwBA&prev=/search%3Fq%3Dmicrocat%2Bmk%2BII%2Bbaitboat%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DSCi%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26prmd%3Divns

Tyle w temacie znajomości sprzętu i cen przez Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy Cena: 629,10 zł *

* Uwaga: - Cena jest oparta na członkostwo w klubie VIP Zniżka Fishtec kurs, który kosztuje £ 35/year ale daje 10% zniżki na każde zamówienie

Ale to i tak tanio, nawet bardzo :shock:

EDIT: Jednak jest to błąd w tłumaczeniu. Tłumacz funty przetłumaczył na złotówki i dlatego tak tanio :mrgreen: W takim wypadku wyjdzie 629.10 GBP = 2944.13 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diaflex, porównywałem inne łódki, gdzie cena różniła sie o ponad 1500 zł. Tej akurat nie widzałem, ale zmusiłeś mnie i poszperałem na angielskim ebauj. Łódka w normalnej sprzedaży, wybrałem najdroższą ofertę bez dodatków link do tego : http://cgi.ebay.co.uk/ANGLING-TECHNICS-Mk2-MICROCAT-BAITBOAT-BNIB-/390287311460?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item5adeefc264 jest i tak o 200 zł tańsza, więc gdy ktoś kupi łódkę w rockwordzie, wystarczy, że kupi łódkę u tego typa, napisze, ze czas realizacji to 7 dni i odesle na inny adres : ) A gdzie tu producent i hurtowa sprzedaż, gdzie w zime wynegocjowałby pewnie spory rabat. Gdzie tu czekanie na taniego funta ? Gdzie tu w ogóle szeroko pojęty handel :D ?Więc nie wmawiajcie mi bajek o marży 500 zł, bo to można mieć bez niczego : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.