Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zakupiłem kij Dragon Express 7-30 245cm

Całkiem przyzwoity kijaszek na szczupaka. Nie byłem do niego przekonany ale już się zmieniło jak wyjąłem pare zębatych. Fajnie czzuć branie a do tego ładnie pracuje pod rybą.

Aby nie robić off topa to w sobotę zakupiłem Humminbird 718 dla lepszego poznania szczecińskiej odry i jej kanałów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

czołem..kupiłem kilka gumek mansa i storm z zatopionym obciążeniem - jeszcze nie łowiłem takimi.

Całkiem przyzwoity kijaszek na szczupaka.

Dzieki za dobre opinie..kijek dosyc nowy i jeszcze nie było wiele opini. Ale się skusiłem i już wyciagnąłem dwa szczupaki i kilka ładnych okoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jakiś czas temu ;) dostałam w prezencie kilka szpul żyłek, plecionek, 5 woblerów, 10 paczek gum (będzie spokojnie ponad 100 sztuk) a i do tej pory nie wypróbowane leżą wobki od RG :mrgreen: to trzeba było w końcu zainwestować w spina ;)

A że ostatnio brak czasu na ryby to nie warto inwestować w żaden wypas, więc spin zakupiony w decathlonie, miękki 15g. zobaczymy niedługo jak się sprawdzi :)

Plus do tego wobler (no taki ładny żółty był :lol: ), główki jigowe, swinger do karpiówki, przypony stalowe - no drobiazgi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po pracy małe zakupy. Tj. plecioneczka Dragon Millenium 0,14mm (niby) i spinningowo-muchowy dość przyjemny dla oka i przede wszystkim lekki podbierak Kongera w sam raz do zawieszenia na plecach. Cena łączna 119pln, ale że jest to praktycznie jedyny sklep w którym robię wędkarskie zakupy, sprzedawca policzył równo stówkę. Tak to można robić zakupy. :razz::razz::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWID, daj koniecznie znać jak się sprawują :))

Ja ostatnio wygrałem wędkę:

Cormoran Carb-O-Star Jig Spin 270/18g

Za zdobycie mistrza klubu kołowrotek:

Daiwa Exceler 2500 E

Z zakupionych rzeczy w ciągu ostatnich kilku wypłat to:

pletka power pro czerwona 0,06,

kilka szpul żyłek 0.12-0.18,

shimano catana 2500 z przednim hamulcem,

podbierak muchowy,

polaroidy solano,

spodnie moro graffa,

bardzo dużo gum mann's, mniej relaxa =]

kilkadziesiąt woblerów.

Szykuje się do spodniobutów i wędki uniwersału rzecznego z pracowni

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiery do woblerów: czarny mat, bezbarwny i złoty

Kółka łącznikowe

Wobler Dorado

Szczypce

27507c4b369d1a86med.jpg

No i może nie kupiłem, ale załatwiłem sobie odrobinę lipy :lol: najgrubsze gałązki ok 10cm śr. jak wyschną mam zamiar zrobić z nich listewki oczywiście na woblery. ;)

997030ef52d2a03fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Maxima Baitfeeder 1060i

Pletka Daiwa Turnament

"ochraniacz" na relingi Dega

5 pilkerów (Bory, Dega i Getka)

Agrafki i krętliki Jenzi

Jutro wybieram się pomacać Dega Balance 2,7, wybrać przywieszki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu trochę sprzętu na suma:

Okuma Salina SA 80

okumasalinasa80.jpg

Plecionka Hemingway 0,50mm/48,0kg/200m

plecionkahemingway050mm.jpg

oraz trochę drobiazgów typu haki, spławiki, krętliki:

drobiazgi.jpg

oraz dzisiaj bardzo tani teleskopik Mikado Golden Lion 4m do połowów na spławik, prawie nie łowie na spławik, raczej tylko kiedy potrzebuje żywca :)

tnmikado.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.