Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak uwiązać haczyk z oczkiem.


Gość doles2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość doles2

chciałbym sie was zapytac jakie sa naprawde mocne i sprawdzone sposoby wiązania najrózniejszych rzeczy z uszkami (kretliki, haczyki, itp.), bo wczoraj na rybkach gdzyby nie lepsze wiazanie to wylowilbym sporego leszcza...chcialem sie tez dowiedziec, bo czesto mam watpliwosci, kiedy podcinac feedera?!jaki jest do podciecia najlepszy moment?czy mozna podciac juz jak sygnalizator bran lekko podskoczy w gore?czy trzeba czekac az nasz sygnalizator podejdzie pod sam kij??

Z gory dzieks :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Dwie_sety

Napisz w wyszukiwarce węzły wędkarskie a na pewno znajdziesz to czego szukasz.

Feder jest odmianą drgającej szczytówki

natomiast to co opisujesz to gruntówka z podwieszanym sygnalizatorem.

Na zacięcie nie ma reguł trzeba próbować i tak i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doles2, ty chyba nie łowisz feederze z sygnalizatorem ?? Jak tak to poszukaj cos o tej metodzie na forum lub w sieci. Ale w federze to juz trzeba troszke bran zepsuc zanim sie nauczysz zacinac w odpowiednim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
nawet jest jak wiązac 2 haki na jednej żyłce
ja w ten sposób łowię . i jestem zadowolony . brania są częste .

To już jest przyznanie się do kłusownictwa.

Kłania się R.A.P.R ;Wędka:

Wędkarz ma obowiązek posługiwać się wędką składającą się z wędziska o długości co najmniej 30 cm, do którego przymocowana jest linka zakończona:

1)jednym haczykiem z przynętą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.