Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

zbiornik Słupsko


samum

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...
  • 4 weeks later...

Od której strony zasiąść się na słupsku??? ...Byłem tam wczoraj i ludzie raczej po jednej stronie siedzą, bo po drugiej kopary jeżdżą ...Ale ludzie mówią, że dobrze jest także na tych betonowych płytach...Macie jakieś swoje sprawdzone miejscówki ???

Sory, że dwa posty pod rząd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych betonach to jeszcze nikogo nie widziałem,najlepiej usiąść pod tymi drzewami najlepiej tam na końcu autem tam nie podjedziesz bo droga jest w fatalnym stanie ale jest tam wyspa i warto porzucać koło niej.A co do ryb to oprócz wzdręgi i karasia to jeszcze nic nie złapałem no ale też nie próbowałem na drapieżnika.Pozdrawiam i życzę udanych łowów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Witam!

Znalazłem tu twoje zapytanie na temat Słupska. Zakładam, że od tego czasu pewnie rozpracowałeś już zbiornik;). Ja dopiero w ten weekend go odkryłem, powiem, że wizualnie to bardzo mi się spodobał. Co do zasobów to nie mogę nic powiedzieć ( w naszym przypadku to było niespecjalnie – wprawdzie kolega wyciągnął szczupaczka 57cm na spinning?). Jakie jest twoje zdanie na temat tego łowiska- co tam można złapać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Znalazłem tu twoje zapytanie na temat Słupska. Zakładam, że od tego czasu pewnie rozpracowałeś już zbiornik;). Ja dopiero w ten weekend go odkryłem, powiem, że wizualnie to bardzo mi się spodobał. Co do zasobów to nie mogę nic powiedzieć ( w naszym przypadku to było niespecjalnie – wprawdzie kolega wyciągnął szczupaczka 57cm na spinning?). Jakie jest twoje zdanie na temat tego łowiska- co tam można złapać??

Szczerze mowiac jeszcze 2 lata wstecz mozna bylo polapac, teraz sporadycznie wezmie wiekszy karas lub lin. Za duzo klusownikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knurow zarybili wiec jest tam masa ludzi. Ja narazie czas spedzam na Januszkowicach. Wiekszosc rybek laduje w wodzie mimo ze to karpiki po ok. 1,5-6 kg. Jutro znowu jade pobawic sie delikatnym zestawem, a co niech rybki tez maja szanse ;) Dzis otwieraja Rogi po zarybieniu , pewnie ze wzgledu na mala powierzchnie nie bedzie gdzie usiasc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Witam. Byłem dzisiaj na tym zbiorniku po rzucać za okoniem, może za szczupakiem. I oczom moim ukazał się prawie wyschły zbiornik. No dobra może przesadziłem ale spuścili wody ze 2 metry na pewno. Gdybym nie tonął w mule to chyba przeszedł bym na szerokość ten zbiornik. Wypytałem panów co tam dłubali coś przy płytach , w sumie to chyba przy łączeniach tych płyt. Powiedzieli że wodę planuje się tutaj całą spuścić , w celu uszczelnienia śluzy, ogólnie to nie chcieli za bardzo rozmawiać. Co z rybą z tej wody? Mi się tam dobrze łowiło spore szczupaki tam łowiłem i większość do wody wracały. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem dzisiaj na tym zbiorniku po rzucać za okoniem, może za szczupakiem. I oczom moim ukazał się prawie wyschły zbiornik. No dobra może przesadziłem ale spuścili wody ze 2 metry na pewno. Gdybym nie tonął w mule to chyba przeszedł bym na szerokość ten zbiornik. Wypytałem panów co tam dłubali coś przy płytach , w sumie to chyba przy łączeniach tych płyt. Powiedzieli że wodę planuje się tutaj całą spuścić , w celu uszczelnienia śluzy, ogólnie to nie chcieli za bardzo rozmawiać. Co z rybą z tej wody? Mi się tam dobrze łowiło spore szczupaki tam łowiłem i większość do wody wracały. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czyli nie za ciekawie...ale wybiore sie dzisiaj porzucać troche ;) Dam znać jak efekty ;) Z tym to akurat masz racje...jak bylem w lipcu to koleś miał w siatce 5 szczupłych po 40 cm(juz wypatrosozne) ale już sobie dłużej nie połapie :D hehe ;) zabrali mu karte jak przyjechali i po 100zł od sztuki ;) Maleństwa tam jest bardzo duzo, ale jak ja złapie go na spining to mu nic nie ma i wraca do wody zrowy, gorzej z tymi co łapią je na żywaca :( a czasem w ciagu godziny mieli po 8 bran tych malych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

witajcie

z tego co właśnie przeczytałem zbiornik Słupsko zostanie w tym roku zamknięty. Data zostanie ustalona w niedługim czasie. Więcej informacji znajdziecie tutaj:

http://www.katowice.pzw.org.pl/wiadomosci/92218/60/posiedzenie_prezydium_zo_pzw_w_katowicach__20032014

Widziałem też przetarg na remont budowli hydrotechnicznych zbiornika, dlatego widać że zamknięcie Słupska to tylko kwestia czasu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.