Skocz do zawartości
tokarex pontony

Spinningi Konger Aviator


Jogurt

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Bo cena jest w miarę, ładnie wykonana wędka. Jedynie ciekawi mnie zachowanie przelotek pod plecionką, ale jeśli ok to ją wezmę ;)
Za ta cenę lepszego kija nie znajdziesz :twisted: Nawet się nie zastanawiaj :wink:
lawdzoj82 LOL, ciekawe że montują aż tak kiepskie przelotki. swoją drogą szczytową banalnie prosto jest wymienić samemu. oczywiście przelotka mogła być wadliwa/uszkodzona od stanu fabrycznego.
Możesz mieć racje ale ja mam xt -pro od 2 sezonów ( miałem do wybory tez new generation a wziąłem pierwszy model ale nie narzekam bo blank nie do zajechania ) tyle ze ich pierwszych xt - pro nie były montowane przelotki typu "sic" wiec to tez może być przyczyną :wink: Nowe xt -pro czyli new generation i te nowsze na 2009 sezon niby z opisu producenta je maja już :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lawdzoj82, no ale bez przesady, takie gówniane przelotki. bo kij jest na tej samej półce co millenium czy daiwa PM, swoją drogą jest jego droższa wersja XT-pro limited edition na fuji alconitach.
Fakt za 260 zł bo tyle dałem przelotki mogły by być do plecionki o niebo lepsze :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.