Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Okolice Bydgoszczy... Pomozcie


Exorcist

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Mieszkam niedaleko Bydgoszczy i chciabym sie wybrac na jakas konkretna rybe, bylem juz w tym roku nie raz, ale oprocz kilku leszczy po okolo 1kg nic ciekawego nie zlapalem. Znacie moze jakies lowiska gdzie mozna polapac fajna rybe? Mam spinning i splawikowke. Prosze o pomoc! Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

A Wisła nie wystarcza? Jak poświęcisz trochę czasu na rozpoznanie, gwarantuję, że zakochasz się po uszy :) A Brda? W samym mieście padają rekordy. Zalew Koronowski. Też potrafi mile zaskoczyć. To wszystko okolice Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Czesc! Mieszkam niedaleko Bydgoszczy i chciabym sie wybrac na jakas konkretna rybe, bylem juz w tym roku nie raz, ale oprocz kilku leszczy po okolo 1kg nic ciekawego nie zlapalem. Znacie moze jakies lowiska gdzie mozna polapac fajna rybe? Mam spinning i splawikowke. Prosze o pomoc! Pozdrawiam! :D

Jako nastolatek łowiłem w rejonie Bydgoszczy, a dokładnie Trzęsacza, tam były tereny gdzie kiedyś dawno temu Wisła wylewała i powstały stawy. był w nich na pewnoi szczupak, bo nie raz ze spiningiem szedłem. Nie wiem, jak masz daleko do tego rejonu, ale wg mnie warto tam się wybrać. To jest prawie zupełnie przy Wiśle.

zobacz tutaj:

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=poland&sll=37.0625,-95.677068&sspn=50.02446,64.6875&ie=UTF8&hq=&hnear=Polska&ll=53.232262,18.220525&spn=0.004656,0.007896&t=h&z=17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.