Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

warta - okolice jeziorska


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem wczoraj. Balem sie o dojazd, ale bez wiekszych problemow. Brac wedkarska ... jak na rynku ;) Udalo mi sie po jakims czasie jednak wcisnac. Tak jak wczesniej pisal Kaczor, brala tylko drobna plotka. Jazie i leszcze nie wrocily jeszcze (hehe jaki rym mi wyszedl ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 647
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a może ktoś jeszcze jakieś miejsca na suma poleci na warcie w okolicy sieradza w górę jak i w dół rzeki z góry dzięki za podpowiedzi.
Osobiście nie znam ...ale mogę Ci polecić gościa , który zna wiele łowisk sumowych.W większości przypadków jest to Wisła , Bug i Narew. W okolicach Łodzi chyba też...Imię jego brzmi SABAT69 :mrgreen: Znajdź jego profil , zapisz nr. GG i jazda.....Ostatnio go tu nie widać...bo obraził sie na to forum...podobno można tu wyłapać ostrzeżenie za to ....że ma sie rację :mrgreen: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś jeszcze jakieś miejsca na suma poleci na warcie w okolicy sieradza w górę jak i w dół rzeki z góry dzięki za podpowiedzi.

W tych rejonach to ciężko o jakies miejscówki sumowe. Złowienie tam suma to będzie raczej czysty przypadek. A co zaś do sabata 69, to najszybciej znajdziesz go na forum łowców sumów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czasem mam, ze nie czuje jak rumuje ;) Dodam tylko ze bylem calkiem czezwy.

Nad Warte moze wyskocze ja przyszlym tygodniu, bo widzac ilosc wedek we wtorek az boje sie pomyslec co tam sie dzieje w niedziele :P Pocieszajace jest to, ze przy takim oblozeniu, szarpakowcy raczej nie maja duzego pola do popisu :grin:

Widzialem tez policjantow, a raczej autko. Przejechali sobie przeciwnym brzegiem po malutku, zeby wszyscy ich dobrze ogladneli. Do nas jednak nie przyjechali. Nie widzialem, zeby ktos sie w pospiechu pakowal, albo w siatkach robil remanent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orienyuje się ktoś jak tam woda w miejscowości Warta i ogólnie rzeka warta przed zbiornikiem jeziorsko. jaki stan wody? czy są jakieś wylewy? gdzie ewentualnie można zasadzić się na suma, brzane i węgorza z gruntu(jeżeli oczywiście jeszcze coś tam takiego pływa)z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś jak tam woda w miejscowości Warta i ogólnie rzeka warta przed zbiornikiem jeziorsko. jaki stan wody? czy są jakieś wylewy? gdzie ewentualnie można zasadzić się na suma, brzane i węgorza z gruntu(jeżeli oczywiście jeszcze coś tam takiego pływa)z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, brzana? Sum? Węgorz? To tam coś takiego jeszcze pływa? Wątpię, każdy poluje na lechola, jazia czy klenia i do domu, na kolacje. Niestety taka prawda.

Właśnie, można już połowić za tamą? Duży leszcz, jaź kleń już się pojawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek26 W tym tygodniu rozmawialem z miejscowm wedkarzem i mowil, ze porozlewane w okolicach Warty. Nie wiem co miales na mysli pytajac o brzane i suma - jezeli sie nie myle maja obecnie okresy ochronne ....

Ardo Jak sie tam dopchales ;) no i szkoda ze tylko te plocie sie trafiaja, moglby chociaz leszczyk wrocic .... ze o jaziach nie wspomne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACooL wiem że jest okres ochronny tylko w moim wypadku musze dużo pytać bo od nie dawna tu mieszkam i nie znam za bardzo tej wody dlatego pytam pózniej w lipcu już bedzie za późno wiadomo lato każdy na rybach będzie siedział a nie przed kompem i już nic sie nie dowiem dlatego teraz jest dobry czas na zbieranie info i kompletowanie sprzetu(proszę wszystkich którzy mogą pomóc o jakieś normalne nazwy np warta w miejscowości xxxx a nie jakieś lokalne nazwy typu portki,górka itp bo i tak te nazwy mi nic nie powiedzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem o okresach, bo z twojego posta wynikalo, ze wybierasz sie _teraz_ na wedkowanie tych ryb... Co do nazw "lokalnych" wydaje mi sie ze musisz pytac osoby ktore ich uzywaja o dokladniejsze podanie lokalizacji. Te nazwy w 99% przyblizaja lokalizacje duzo bardziej niz podanie samej miejscowosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piątku na sobotę słupek na przeciwko starych głowek: mietusowanie ZERO, jaziowanie ZERO ogólnie ZERO na trzy osoby.

Wojtek26 w Warcie woda praktycznie od wału do wału, widziałem w zeszłym tygodniu.

Pozdrawiam całą BRAĆ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he sorry JACooL od 5 do 8 30 rano siedziałem w porcie w Pęczniewie złapałem 4 okonie około 10 cm ;/ więc przejechałem przez tamę na drugą stronę rzeki na przeciwko główek i szok! tamta strona cała zajęta a u mnie 3 osoby :P więc usiadłem w pierwszej dziurce pod tym dużym drzewem tak jak się kiedyś wyspa kończyła.No i płocie sobie połapałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, wlasnie :) strona od Siedlatkowa jest oblegana mocno. Do koryta blizej i zamylek jest sporo, wiec i do ryby blizej .... Dodatkowo zanety do wody tez sporo leci wiec i ryba sie trzyma. W styczniu i lutym zeby zajac naprawde dobre miejsce nad woda trzeba bylo byc ~4.00, nie liczac weekendu ;) Teraz pewnie coraz czesciej na nocke wedkarze zostaja, wiec sie nie utrafi. Jak sie leszcz ruszy, to pewnie beda "przekazywac" sobie miejsca ;) Ale taki jest urok tego miejsca, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.