Skocz do zawartości
tokarex pontony

warta - okolice jeziorska


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam sąsiada to było spontanicznie w poniedziałek piwko i jedziemy ,że miałem robale i zanętę to jedziemy jutro :sad: ludzi jak na deptaku w Ciechocinku ,pod tamą słyszałem że złowili Jazia ale nie za dużego .

Ludziska pełne siaty wynosili ,RZEŻ NIEWINIĄTEK,LUDZISKA TRZEBA SIĘ OPANOWAĆ CO NA DRUGI ROK CO BĘDZIEMY ŁOWIĆ :oops::oops::oops::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 647
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

OOO Właśnie to miejsce opisałem w ostatnim poście brawo Edmund to nawet fajna miejscówka i nie jest tak często oblegana.Ja już zanetkę i robaszki kupiłem czekam na dogodną sytuacje żeby wyrwać się z domu Pozdrowionka i do zobaczenia nad wodą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na przeciwnym brzegu od Siedlatkowa. Moczylem tam robale w styczniu jak miejsca pod wysokim napieciem nie bylo. Niczego zywego z wody jednak nie wyciagnalem :(

Myslalem o wedkowaniu w najblizsza sobote, ew. poniedzialek ... ale jak pomyslalem o ilosci aut i moczykijow :) przypomina mi to gielde samochodowa + balucki rynek :P

Pojade chyba gdzies gdzie (przynajmniej mi sie wydaje) powinno byc spokojniej i ciszej. Zobaczymy, sporo wedkarzy zaczyna sezon, wiec moze byc roznie z tym spokojem nad woda .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na tym forum wędkarz , który mógłby pochwalić sie swoim połowem na Warcie.....ale w innym miejscu niż za tamą???? Nudne już są te opisy o sukcesach z miejsc bankowych.....Za tamą to nawet moja kobita potrafi niezłą rybę wyłowić.....żadna sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na tym forum wędkarz , który mógłby pochwalić sie swoim połowem na Warcie.....ale w innym miejscu niż za tamą???? Nudne już są te opisy o sukcesach z miejsc bankowych.....Za tamą to nawet moja kobita potrafi niezłą rybę wyłowić.....żadna sztuka.

Wiesz co, chcialbym zobaczyc Twoja kobite ciagnaca jakakolwiek rybe w lutym za tama....

Co do pozostalych miejsc, wydaje mi sie ze jest ich na tyle malo, ze jak ktos takie zna - nie bedzie o nim krzyczal na forum :) Sam mialem kiedys takie miejsca w okolicach Ksiezych Mlynow, ale bylo to jakies 15 lat temu. Jak bylem tam w ub.roku to ich nie znalazlem - tak sie brzegi (sama rzeka tez) pozmienialy.

konanik Jak wczesniej pisalem chcialem dzisiaj pojechac, ale .... domyslam sie tylko jaki tam byl jarmark ;) Sam tez jestem ciekawy czy leszcze juz gryza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, chcialbym zobaczyc Twoja kobite ciagnaca jakakolwiek rybe w lutym za tama....

Może i masz rację co do tego że rzeka się zmieniła i td itp......ale u mnie w domu odnotowałem już kwiecień.....a ten powinien być po lutym i marcu....chyba że znowu coś przeoczyłem :mrgreen: O moją niewiastę się nie musisz martwić....to twardy zawodnik :mrgreen: Chodziło mi tylko o to że warto było by opisać inne miejscówki na Warcie, a zapewniam Cię że takie istnieją.....choćby Balin czy Ostrowsko...Jeszcze nigdy nie wróciłem z tamtych miejsc bez worka wrażeń. Pozdrawiam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzis za tama i powiem tak wszyscy lapia drobna ploc na calej rzece nie wazne gdzie sie stoi byle by woda byla glebsza niz 40cm na sto zlapanych ploci 2 jaziki i 1 leszczyk okolo 20cm wiec jeszcze ich tu niema albo nie biora jeszcze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek1992

Panowie mozecie mi powiedziec jak sprawa stoi z ubieglych lat na tym odcinku rzeki , zamierzam wybrac sie tam w polowie Maja podczas pobytu w Polsce , na trening z tyczka .

Czy ktos czesto odwiedza to lowisko , jak miala sie sprawa w latach ubieglych z woda , ryba , iloscia wedkarzy itd w okresie maja ( polowa maja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek1992 spokojnie wbijaj z tyką, tylko wczesnym rankiem (nocą?), bo później już nie ma miejsc. Prawdopodobnie najlepsze łowisko w okolicy Sieradza. Szkoda tylko, że wszyscy o nim wiedzą :lol: Tyką połowisz ładnego leszcza, jazia i klenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek1992

Rozchodzi mi sie o to jak jest z ryba , woda i uciagiem w (polowie maja ) zamierzam sie tam skoczyc na maly biwak z dziewczyna na 4 dni wiec problemu chyba z zajeciem miejca nie bedzie , chce sobie zrobic maly trening na tym lowisku. Nie chcialbym jednak jechac w miejsce gdzie bedzie 0,5 m wody i plotki jak na Próbie, nie o to mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek1992

A nie wiem , mnie Próba szczerze mowiąc nie intersuja na ta chwile.

Od roku zaczalem lowic na tyczke w rzekach i do tej pory nie chce slyszec o jeziorach :) ( oczywiscie mam tutaj na mysli adrenaline walki z ryba w nurcie i roznorodnosc polawianych ryb )

Bylem tam 2 lata temu 2 razy i powiedzialem ze wiecej nie zawitam , hamstwo nad woda , klusownicy oraz co mnie wcale nie dziwi tylko drobnica ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakich rzekach i miejscowościach łowiłeś, jeśli można wiedzieć? Jesteś z Wielunia, więc niedaleko mnie. Chętnie wybrałbym się nad jakąś rzekę oprócz Warty za Jeziorskiem.

Niestety to samo jest na Jeziorsku - kłusownicy i rybacy, wędkarz tam to zło.

Warta za Jeziorskiem - szarpaki, 3 wędki na głowę, a straż nic sobie z tego nie robi. Kontrola raz na rok. Po co ja płacę te składki? Lepiej chyba wypaść sobie raz kiedyś na komercję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek1992

Ja jezdze normalnie na k.Ulgi do Opola czy odre ... Ale nie sa to lowiska gdzie mozna byloby jechac na 4 dni

Bedziesz mial mozliwosci sprawdzenia co sie dzieje w tamtych rejonach warty ?

Jakies fotki zrobic , stan wody i ilosc wedkarzy :evil: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek1992
Przed majem pewnie się tam wybiorę w któryś weekend, więc luz. Nie wiem tylko który to będzie weekend :sad: Może być nawet pod koniec miesiąca... :???:

Gdyby udało ci się pojechac przedemna , to prosze cie zrob jakies fotki miejscowek pod tyczke dla mnie, jak wylgada brzeg , jak woda jest wysoka i ewentualnie zwiad z rybostanu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sasha [...] takie istnieją.....choćby Balin czy Ostrowsko...Jeszcze nigdy nie wróciłem z tamtych miejsc bez worka wrażeń[...]

Chetnie bym poczytal o tych miejscach - jak mozesz to rozwin wypowiedz :)

konanik jak mi sie uda z roboty wyrwac, to moze dzisiaj sie przejade. Ciekawe co "ciekawego" zostawili po sobie "wedkarze" na brzegu.... niedlugo nie da sie dojsc do wody.

Tomek1992 w styczniu widzialem wedkarza z tyczka. Cwiczyl na plazy glownie plocie (nie plotki). Lowil w nurcie na ~10 - 15g listek i dawal niezla szkole ;) Jest tam tylko problem z b.wysokim brzegiem - odkladaniem dolnika "pod gore" bo za plecami nie ma miejsca. Pisze o brzegu od strony Siedlatkowa. Wydaje mi sie, ze jest to najlepsze miejsce do lowienia tyczka, dalej sa juz drzewa i krzaki. Na przeciwnym brzegu tez jest taka plaza, ale wedkujac batem 9m kilka razy mialem kontakt z galeziami, czego na wczesniej wspomnianym nigdy nie uswiadczylem. Mozesz sprawdzic tez na glowkach, ale pewnie one do maja zarosna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek1992

Tomek1992 w styczniu widzialem wedkarza z tyczka. Cwiczyl na plazy glownie plocie (nie plotki). Lowil w nurcie na ~10 - 15g listek i dawal niezla szkole ;) Jest tam tylko problem z b.wysokim brzegiem - odkladaniem dolnika "pod gore" bo za plecami nie ma miejsca. Pisze o brzegu od strony Siedlatkowa. Wydaje mi sie, ze jest to najlepsze miejsce do lowienia tyczka, dalej sa juz drzewa i krzaki. Na przeciwnym brzegu tez jest taka plaza, ale wedkujac batem 9m kilka razy mialem kontakt z galeziami, czego na wczesniej wspomnianym nigdy nie uswiadczylem. Mozesz sprawdzic tez na glowkach, ale pewnie one do maja zarosna...

Witaj , wiem o tym ze tyczka jest tam skuteczna bo pozwala poprowadzic zestaw w nurcie , z przytrzymaniem itd . Co do brzegu jak wysoki jest ten brzeg poniewaz na ta chwile musialbym sie zastanowic nad zakupem nowych rolek na trojnogu wiec mysle ze problemu by nie było.

Co do samego lowiska zna moze ktos charakterystyke tego lowiska z lat ubieglych , chodzi mi o to jak zmienia sie linia brzegowa , czy jest latwe dojscie w miare , stan wody z uciagiem oraz sam rybostan ( czy ryba dalej sie utrzymuje w tych partiach wody )

No i najwazniejsza sprawa gdzie proponowalibyscie taka zasiadke ?

Jeszcze nie mialem okazji tam wedkowac wiec nie znam tych terenow,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.