Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

warta - okolice jeziorska


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

To trzeba bedzie sie za slupami granicznymi rozgladac ;)

kelul jak nie zapomnisz to zapytaj sie o ta wode sieradzka/koninska.

xddd przegladnij sobie ten watek i wpisy w okolicach III ub. roku.

P.S. - pierwszego posta, ladnie jest napisac w "powitalni" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 647
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To trzeba bedzie sie za slupami granicznymi rozgladac ;)

kelul jak nie zapomnisz to zapytaj sie o ta wode sieradzka/koninska.

xddd przegladnij sobie ten watek i wpisy w okolicach III ub. roku.

P.S. - pierwszego posta, ladnie jest napisac w "powitalni" :)

PZW Sieradz ma podpisane porozumienie z Koninem, aby wędkować na wodach PZW Konin nie jest wymagane ''tamtejsze'' zezwolenie na połów ryb.Trzeba mieć wszystko ładnie opłacone, posiadać oczywiście własne pozwolenie i rejestr a dodatkowo potrzebny będzie ''WYKAZ WÓD OKRĘGU PZW KONIN''.Oczywiście nie możemy sobie sami wydrukować czegoś w tym rodzaju tylko będzie to specjalny wykaz od nich i jeśli go niema teraz to powinien pojawić się u skarbników.Co ciekawe nawet nie wszyscy skarbnicy o tym wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że można łowić na prawym jak i lewym brzegu warty do punktu oddalonego 1500 m poniżej zapory- to jest woda PZW Sieradz.Tak jest napisane w wykazie wód PZW i jest to kod łowiska WAR 4. Gdzie zaczyna się 1501 m nie jestem w stanie sprecyzować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj przed tamą w poszukiwaniu okonków, ale wszystko zalane pod wał.Rzeka przybiera, porzucałem po prostu kilka razy tam gdzie woda była głębsza niż metr i wróciłem do domu.Niby ciepło ale wiatr okropny skutecznie zniechęcił mnie przed podjechaniem za tamę dlatego nic nie powiem jak tam jest.Trzeba chyba poczekać do marca minimum, przynajmniej ja tak zrobię, chyba, że pogoda spłata jakiegoś figla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele pojechaliśmy za tamę zobaczyć co się dzieje. Poziom wody wysoki ,wszystkie główki zalane, zero brań ,wędkarzy bardzo mało. Takiego syfu i śmietnika nad wodą jeszcze nigdzie nie widziałem ,ręce opadają. Nie wiem ,czy jeszcze kiedyś tam pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego syfu i śmietnika nad wodą jeszcze nigdzie nie widziałem ,ręce opadają.

Sam sie teraz zastanawiam, czemu mnie tam jeszcze w tym roku nie bylo...

Teraz juz chyba wiem, podswiadomie ten nie uzywajac wulgaryzmow - balagan, mnie zniecheca. Nie wiem czyja to wina, chyba bledy wychowawcze od malego, rodzice jak wypili flaszke to odstawiali na podloge i taki pseudo-wedkarz tez odstawia gdzie popdanie...

Szkoda bo ladny kawalek wody jest i jak normalni wedkarze przestana tam jezdzic, to szarpakowcy beda jak u siebie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACool podpisuje sie pod tym co napisałeś.

To z naszych pieniędzy są opłacani strażnicy wędkarscy,czy to nie oni powinni o to dbać o to w końcu za nasze składki mają pensje i autka terenówki Nisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, cham będzie chamem na wieki wieków amen ! Prostaka nie można zbyt wiele nauczyć, to zbyt trudne.Jakim trzeba być debilem żeby się tak zachowywać.Niestety tyczy się to nie tylko rzek, jezior ale także lasów.Mało się słyszy jak właściciele domków jednorodzinnych wywalają wszystko do lasu ?Czego Jaś się nie nauczył tego Jan nie będzie umiał, to kwestia wychowania i kultury, której niestety brakuje 75 % naszego społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jeszcze jedna sprawa - czy taki ktos, zostawiajac po sobie smieci na lowisku nie ma zamiaru wiecej na nie wrocic ? Jak bym sobie pomyslal, ze nie zabieram po sobie pudelek po robalach, opakowania po zanecie, butelki/puszki po napoju itd... i za powiedzmy 2 tyg, mial przyjechac w to samo miejsce mial ogladac swoje smieci porozrzucane po brzegu .... dla mnie od samego tego rozmyslania niedobrze sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielgos85

Łowie na Warcie w Krzeczowie na całym odcinku rzeki i tak jak piszecie powyżej, napotykałem nieznajomych po kiju co rzadko w tych okolicach było spotkać i to co po sobie zostawiają to aż szkoda się rozpisywać. Krótko mówiąc nieraz czyściej jest w miejscach wyrzucania śmieci między blokami w mieście. Gdzie są jednostki straży rzecznej. Od kąt łowie na mniej ruchliwych odcinakach rzek ( można rzec mało znanych, daleko od cywilizacji i zabudowań) to ta dzikość też zamiera już powoli. Większość woli połowić dam gdzie ledwo szlaki są przetarte i zero duży dookoła, ale i to zarasta już odpadami i śmieciami. Byłem za tamą nad jeziorskiem i jak piszecie powyżej zanim sprzęt się rozłożyło zwykłą jednorazówkę śmieci trzeba było uzbierać żeby można było usiąść na stanowisku :cry: . Wędkujesz - posprzątaj po sobie. Kolejnym razem jak przyjedziesz w to samo miejsce łowisz od razu a nie zajmuje ci czas zamiast wędkowania na sprzątanie dookoła siebie :!: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie nie wiecie co się dzieje za tamą czy woda już opadła no i czy w końcu rybka się pojawiła bo chce się wybrać w sobotę i nie wiem czy warto jak byłem ostatnio z miesiac temu to nic nie brała bo w ogóle ryby nie było widać proszę o jakieś wieści pozdrawiam całą brać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.