Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

warta - okolice jeziorska


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać pisze do koleżanki Patrycja jeżeli chodzi o wspólny wyjazd to niema sprawy bardzo chętnie poznam twoje miejscówki tylko,obawiam się jednego że jak będę miał za krótką wędkę to nie dam Ci rady i tyle wstydu będzie zresztą i tak nie masz czasu pojechać więc z tego wyjazdu mogą być nici :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 647
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kolega poniżej to JA i własnie nad Watę zaraz jadę :lol:

Pozdrawiam całą BRAĆ!!!

Mam nadzieje ze choć jedna osoba osoba odpowie na moje pytanie ...

Kotik niestety twoje podteksty są nadal słabe i cieżko je zrozumieć może lekcja gramatyki prZed napisaniem kolejnego postu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo1 napisał/a:

Patrycja daj namiary na pw pojedziemy razem nad Warte, zabiorę cie w dobre miejscówki. :wink:

Nie wwiem jak mam to rozumieć ale chyba brak ci umiejętności logicznego myślenia ponieważ ewidentnie moje pytanie tyczy Sie obecnej sytuacji nad warta, a jeśli tego nie zrozumiales to powiem tak; masz za krótka Wedke zeby ze mną Sie na ryby wybierać ...

Tak jak kolega poniżej, temat tyczy Sie obecnej sytuacji na danym lowisku a nie detektywow, Umawialni czy jeszcze co tam Wymyślicie ...

Nie miałem na myśli by się z tobą umawiać i nie rzucałem żadnych podtekstów, chciałem pokazać ci znane mi miejscówki gdzie można połowić, z wieloma kumpelami i kumplami nawet poznanymi w sieci robimy wspólne wypady na ryby ale skoro masz takie podejście do sprawy to wsadź tyłek w auto i sama oceń czy warto jechać nad Wartę i w który jej odcinek. Ja wiem, że warto ale miejscówki gdzie warto jechać np. na brzany, na okonie, na sandacze czy gruntowe płocie a nawet liny zachowam dla siebie skoro masz takie podejście do sprawy. Żegnam i nie pozdrawiam. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nieładnie, jedna dziewczyna a już tyle podtekstów.Działajcie w realu jak nie macie dziewczyn a jak chcecie poznać to piszcie na priv a nie się czaicie ;)

Fakt obserwuje od jakiegoś czasu to forum ale pewne osoby jak juz piszą to nic w temacie . pozdrawiam panów i panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna napisała, że pisze niefortunnie z Iphona a taki raban w temacie, wpisy większości użytkowników na poziomie najmłodszych klas szkoły podstawowej.Jak widać nie wszyscy są obyci w kontaktach z kobietami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi Sie ze warto zakończyć ta bezsensowna dyskusje ...

Jeśli ktoś ma jakies pytania jak kol. Konanik zapraszam do dyskusji na pw

Proponuje powrócić do tematu Co słychać nad woda, czy nikt nie wedkuje w tych okolicach ?

Pozdrawiam i do zobaczenia nad woda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś pierwszy raz w życiu z ciekawości zobaczyć sławne miejsce "za tamą".Myślałem, że ludzi będzie więcej jednak spotkałem tylko dwóch wracających już do domu wędkarzy, którzy poinformowali mnie o panującym dziś bezrybiu a po przeciwnej stronie rzeki jeden spinningista brodził w rzece.Oczywiście ja też nic nie złapałem (spinning) bo niby co miałem złapać jak ryba się gdzieś pochowała.Jednak bardzo się cieszę, że tam dziś byłem i mam to miejsce zaliczone.Mogę z prawie 100% dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że byłem tam w zasadzie dwa razy - pierwszy i ostatni...To co ujrzałem..., w sumie nigdy, nigdzie nie widziałem takiego śmietniska nad wodą - bardzo smutne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać całą BRAĆ byłem dziś za tamą niestety znowu totalna klapa zero ryby w rzece jakby była martwa poziom wody w normie nie za wysoki wędkarzy też mało zresztą pogoda paskudna słyszałem od wędkarzy że bąki biorą na stawie ale nikogo tam nie widziałem.Przejechałem się z drugiej strony zalewu do Włynia ale woda od walu do walu odechciało mi się jeździć na ryby o tej porze zawsze można było dużo połapać jest coraz gorzej a składki coraz wyższe jeszcze raz pozdrawiam całą BRAĆ :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy cieszmy się, że wogóle na Warcie koło tamy jest jeszcze ryba. Tam jest taka presja, że szok, ludzie wszystko co złapią zabierają do domów. To jak ma być tam ryba. Ta ryba musi się odrodzić. Zawsze po powodziach nachodzi bo z jeziorska dużo wpada jak śluzy otworzą wszystkie. Na pewno moja noga tam nie powstanie po tym co zobaczyłem - jedno wielkie śmietnisko i brak poszanowania i ogłady niektórych ludzi po prostu mnie dobija ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Krotko tutaj nie chodzi juZ o zabieranie ryb a O klusownictwo ...

3 razy w tygodniu kontrola łowiska i napewno chętnie bym Sie tam wedkowalo ...

Niestety jeszcze nie miałam okazji być kontrolowana a szkoda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Biała ryba zaczyna sie ruszać na warcie dostałam cynk ze już lowia ( płocie , jazie ) wyżej w okolicach Poznania i Gorzowa kilka kg ryb to obecnie standard ...

Jak panowie Ma sie sprawa w naszych okolicach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dokładnie byłem wczoraj za tamą ze springiem jak zawsze nastawiony na klenia , jazia , okonka i lipa tylko uklejka się przypałętała . Jeżeli chodzi o stan wody to płytko wobki nieraz dno szlifowały w miejscach gdzie w zeszłym roku można było nieźle połowić drobnice widać choć trzeba się nieźle wpatrywać w wodę . Wędkarzy paru było z tego co widziałem ich łupem niewielkie płotki padały i to w nie astronomicznych ilościach . Jak dla mnie pozostaje czekanie i monitorowanie sytuacji od czasu do czasu forum może ktoś da cynk jak się zacznie coś dziać ? :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.