Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

warta - okolice jeziorska


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 647
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Patrycjo z tego co wiem to w rezerwacie jeszcze nie można łowić

Ouhh :oops::roll:

Zostałam poinformowana ze od 30 czerwca zezwala sie wedkowania w rezerwacie.

Jeśli jestem w błędzie, to proszę zignorowac moje pytanie powyzej :oops:

Jeszcze tam nie wedkowalam, poprzedni rok przyniósł powódź w sierpniu i nie było szans.

A jak wogole wyglada stan warty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Gdzie jest napisane, że można tam łowić od 1 sierpnia?

Pisałem w tej sprawie do PZW Sieradz, ale czuję, że nie prędko otrzymam odpowiedź, na poprzednią czekałem ponad tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Gdzie jest napisane, że można tam łowić od 1 sierpnia?

Pisałem w tej sprawie do PZW Sieradz, ale czuję, że nie prędko otrzymam odpowiedź, na poprzednią czekałem ponad tydzień.

Z tego pamietam, widziałam gdzieś coś takiego w rejestrze polowu.

Tydzień - powinieneś być zadowolony, jak pisałam 3 lata temu o prośbę aby udzielili mi info co należy zrobić aby założyć klub wedkarski do dziś nie otrzymaliśmy choćby przecinka.

Pozdrawiam PZW !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzislavo, dziękuję za link.

Nie widziałem go wcześniej, chociaż stronę PZW odwiedzam co jakiś czas. Musiałem Przeoczyć.

Swoją drogą w mailu od PZW Sdz dostałem informację, że zabronione jest łowienie od 16.

Nie wiem co oni tam robią w tym biurze, ale podstawowych informacji nie znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzislavo, dziękuję za link.

Nie widziałem go wcześniej, chociaż stronę PZW odwiedzam co jakiś czas. Musiałem Przeoczyć.

Swoją drogą w mailu od PZW Sdz dostałem informację, że zabronione jest łowienie od 16.

Nie wiem co oni tam robią w tym biurze, ale podstawowych informacji nie znają.

Nie bardzo zrozumiałam od 16 czy do 16 ? Jakiej daty ? W jakim okresie moZna tam wernisaż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Powitać CAŁĄ BRAĆ nie wiecie co się dzieje na warcie za zaporą bo chce się wybrać w niedziele na poniedziałek bierze coś w ogóle, jaki stan wody z góry za wiadomości dziękuje jak pojadę to też się podzielę informacjami pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Całą Brać tak jak obiecałem że napisze co słychać na warcie za zaporą na początku dziękuje za wiadomości od kolegi,jeżeli chodzi o stan wody to jest wysoki zakryte do połowy główki więc wiecie jaki stan wody ale niestety woda kwitnąca zalew cały zakwit więc zbiera się glon jak łapie się na fedeera jeżeli chodzi o brania to biała ryba w ogóle nie bierze jedynie co widziałem to facet przez trzy dni złapał trzy małe leszczyki ale tylko za główką byłem jeden dzień w niedziele złapałem 30 okoni do 22cm jest tego od groma drapieżnik szaleje na całej rzece ale wszystkie złapałem na spławik na czerwonego bo na spining nic nie brało nawet na paproka szczupak też grasuje i to niezłe okazy trzeba mieć szczęścia żeby takiego złapać ale życzę powodzenia mnie się nie udało pozdrowienia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem dziś na Warcie za zaporą.Brań praktycznie zero. Złowiłem jednego jazia. Przy brzegu pełno drobnicy, wiekszośc to okonki jak palec. woda kwitnie w rzece. drapieżnik też od czasu do czasu grasował. Tak to wygląda w skrocie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Koleżanko, nie masz co jechac nad Warte, gdyż nie ma ryby i szkoda robic tyle kilometrów...miałem jechac dzisiaj w nocy na niedziele, ale moj kolega który siedzi tam od piatku na wysokim brzegu powiedział ze nic nie bierze...on łapie na laske 13m i nie jest jakims tam byle wedkarzem, bo i był na mistrzostwach Polski seniorów i mowi ze taka co zanete wrzucił ryby powinny brac, a tu raptem kilka płotek złapał...co do wedkarzy jest ich troche, ale ogolnie nikt nic nie łapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na myśli T.Baranowskiego to kiepsko jak na jego możliwości

My Bylismy w srode, metoda polowu to tyczka, dysk sergiusza 8 i 10 g

4h/ 16.052 kg 99% Płotki 20-25 cm

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam

Powitać po pierwsze to po co się pytasz jak ryba bierze jak sama byłaś na warcie i nie chcesz się podzielić informacjami po drugie ja byłem dzisiaj na warcie i tydzień temu i w cale płoć tak nie bierze jedynie sporadycznie od bidy jeżeli chodzi o brania to pełno małego sandacza sporadycznie większy więc na drugi raz pierw się podziel informacjami a dopiero pytaj a to zdjęcie każdy może takie wstawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na myśli T.Baranowskiego to kiepsko jak na jego możliwości

My Bylismy w srode, metoda polowu to tyczka, dysk sergiusza 8 i 10 g

4h/ 16.052 kg 99% Płotki 20-25 cm

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam

Powitać po pierwsze to po co się pytasz jak ryba bierze jak sama byłaś na warcie i nie chcesz się podzielić informacjami po drugie ja byłem dzisiaj na warcie i tydzień temu i w cale płoć tak nie bierze jedynie sporadycznie od bidy jeżeli chodzi o brania to pełno małego sandacza sporadycznie większy więc na drugi raz pierw się podziel informacjami a dopiero pytaj a to zdjęcie każdy może takie wstawić

Po 1 patrz kiedy pytalam o sytuacje

Po 2 pojechalismy z ryzykiem ze nie zlowimy nic, polowilsmy takze podzielilam sie info co sie obecnie dzieje, czekalam 1,5 miesiaca na jakakolwiek odpowiedz bez skutku.

Po 3 nie wnikam w to jakim jestes wedkarzem, to sa moje ( nasz wyniki ) skoro tobie nie biora to nie znaczny ze wszyscy katuja wode w poszukiwaniu nie wiadomo czego. Ryba jest tylko nie chce zerowac!

4 fotografia zrobiona w srode 12.10 , jesli nie wierzysz to zamilcz bo to nic nie wnosi do tematu.

Gdzie Patyki tam wyniki !!

Pozdrawiam

Po 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam też Baranowskiego, bo mieszka w Pabianicach...on jezdzi po całej Polsce na zawody, ale nie chodziło mi o niego...moj kolega jest ze Zgierza ma na imie Krzysiek, kiedys był w kadrze przez kilka lat...a teraz mu sie nie chce w to bawic, bo lata robia swoje...a jesli chodzi o Warte zgadzam sie z Toba, bo krzysiek mowił ze jest od cholery ryby na rzece tylko nie chce brac :( i jesli to nie jest tajemnica gdzie kolezanka była? Gratulacje i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tajemnica, dosstalam cynk ze połowili w miejscowości Piekary( za tama ) także tam tez sie udalam. Miały być Jazie ale wyszło jak wyszło ;)

Dzisiaj z przykładu byłam w powyżej zapory w okolicach Wielunia ( Kamion, Przywóz, Krzeczów)

Od 6 do 12:30 nad woda widziałam tylko swoją przynete w wodzie, i szczupaczka bądź ukleje uciekajaca od brzegu (5-10 ) cm ... Żadnego ataku, żadnego splawu, wogole nie widać ryb ...

Bankowe krzaki nie przynosiły efektów.

W poprzednich latach zawsze była jakaś obcinka bądź okonek a tu totalne 0 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłabys dokładnie wyjaśnic jak tam dokładnie dojechac? Wiem, ze jak sie jedzie od strony Pabianic, przejezdzajac tame skreca sie w prawo...i pozniej mozna jechac dołem wzdłuz tamy lub jechac prosto na te Piekary...a pozniej jak? I czy to nie było miejsce obok płotu?

Kurcze sama nie wiem jak dokładnie ci to wytłumaczyć, ja zawsze Jade wzdłuż brzegu, przy takich 2 białych stodolach, widać je obok drogi.

Nie tam była taka fajna polana z zakretem i spowolnieniem nurtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrycja, Trafiłaś w nie te dni na tym odcinku okolicach Wielunia ( Kamion, Przywóz, Krzeczów)

od czwartku rzeka zamarła. w poprzedni weekend i początek ubiegłego tygodnia to co nie zajechałem na te odcinki po pracy to wracało się co dzień z minimun 4 okoniami. też przeczesałem te odcinki w sobote , niedziele i nic, totalna cisza. Nawet na "oczku" jak zawsze się dzieje to była totalna cisza. Może w tym tygodniu się coś ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.