Skocz do zawartości
tokarex pontony

Regalica szukam rady


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

napewno wymyślili to u Bify w holandii

przynęta ta pochodzi ze stanów produkuje je firma Lunker i ogólnie przynęty tej firmy sa strasznie łowne i niestety drogie jak na łowienie w szczecinskich rzekach bo jeden wypad i nie masz paczki.

Ja łowie na dwa rodzaje gum tej firmy i musze przyznac ze pracuja fenomenalnie :mrgreen:

niestety ciezko je dostac u nas a mi zostały dwie ostatnie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

arielos24, tu nie chodziło skąd pochodza ... to taka mała anegdotka :twisted: ponieważ to jest brzydkie jak diabli a bifa ma takie przynety którą udało mi sie przywłaszczyc po zawodach ... brzydka jak diabli :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety drogie jak na łowienie w szczecinskich rzekach bo jeden wypad i nie masz paczki.

a jak kolega łowi :D ?? nie wiem może to ja mam jakieś mega szczęście ale łowie od dwóch lat i ani razu nie zerwałem zestaw na dropa :P tzn raz jak sie wbiłem w cumę i ostatnio jak podbierałem okonia .... mam już kilka gumek które mają już ponad rok :) niestety większość się nie ostała bo za bardzo je sandacze zmasakrowały :P z resztą te co mi zostały też już do pięknych nie należą ale są łowne:D ... hmmm a co do pięknych przynęt heheh dobrze że za marzenia nie idzie się siedzieć :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezeli łowie to koło dworca bo tam mam najblizej dosłownie kilka kroków.I nie wazne jak bym nie łowił to zawsze albo jakąś line z dna zachacze albo czyjas zerwana plecionke :mad: wieksze gumy pakowane sa po 8 -10 sztuk tylko te drobne sa po 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mucha to to nie wygląda bardziej jak skorek
to przypomina larwe ważki lub widelnice

to jest ten wasz sekret regalicy :wink:

to jakas wesz znienawidaona przez ryby bo nachodzi im gniazda i wcina ikre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niedawno zarejestrowałem sie na forum,choc przegladam je juz od ponad roku i ostatnio wziałem porządne sie za wedkowanie i pojechałem nad zabnice na regalice i totalna lipa przez 4 godziny,tam spedzone miałem 4 krapiki 10-25 cm i plaga jazgarów, doszedłęm do wniąsku ze ryba stoi jakies minimum 80-100 metrów( 2 kolesi z łódki wyciagneło 4 sandacze kazdy minimum 60 cm ) od brzegu czyli po za zasiegiem rzutu, moze wy polecicie jakies łowisko leszczy lub sandaczy (2 rybki na które planuje kada wyprawe) mam pozwolenia spółdzielni regalica odra nr 3 i 4 dziekuje za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wy polecicie jakies łowisko

zapytaj kolegi pyramidhead(kilka postow wyzej) o miejsce gdzie mielismy narade na ostatnim wypadzie na regalice bo ja nie znam tych okolic.siedzialy tam dziadki pod mostem i wyciagali ladne rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyramidhead

To miejsce na moście jest za Ognicą od strony Szczecina, kierunek Krajnik - łapali płocie nad rzeką Różycą, a coś mi się zdaje, że to miejsce to są wody PZW. kaczyyy wiem, że leszcze trzaskają w Dębcach, Żabnicy, Widuchowej, Ognicy, Krajniku i Zatoni, ale sam musisz to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce pojechać najpierw nad gryfino kanał ale zimny a potem sprawdze regalice koło debkach i mzoe jeszcze zabnice pozdro :) jak 1 h jestem bez zbrania na grunt lub łowie drobniaki to zmieniam mijescówke a macie jakies wskazówki co do łowienia tam ??? i jeszcze raz dzieki za pomoc :):smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaj relację z tych twoich wypraw, oby nie padało.

Żabnica to po drodze z Kanału możesz wpaść :D. Łowiłem tam późnym latem, to na rozwidleniu przy wodzie siedzieliśmy po lewej stronie. Ja mniej wiecej na środku to w nocy sumy (małe do 1 kg...) A w dzień kuzyn łapał ładne płocie a siedział najbardziej na lewo na tej polance. A najbardziej z prawej grunciarze wyciągali leszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaj relację z tych twoich wypraw, oby nie padało.

Żabnica to po drodze z Kanału możesz wpaść :D. Łowiłem tam późnym latem, to na rozwidleniu przy wodzie siedzieliśmy po lewej stronie. Ja mniej wiecej na środku to w nocy sumy (małe do 1 kg...) A w dzień kuzyn łapał ładne płocie a siedział najbardziej na lewo na tej polance. A najbardziej z prawej grunciarze wyciągali leszcze.

Na Żabnicy byłem ostatni raz w październiku i leszcz brał sporadycznie. Od miejscowych dowiedziałem się, że najlepiej leszcz bierze od czerwca do końca września i to niezłe maciory.

Ja dzisiaj byłem na Regalicy Podjuchy i ogólnie kicha, 2 klenie, 2 duże płocie i 2 niewymiarowe bolenie na białe robaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość pyramidhead

Na Regalicy wysoki stan wody, więc ogólnie problem ze znalezieniem jakiegoś miejsca. Dzis z Piterem zwiedziliśmy Dębce, Żabnice, Gryfino, Widuchową, Krajnik i Bielinek. Woda ciągnie na maxa, więc wyprawy w tamte rejony nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.