Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pierwsza plecionka prosze o pomoc w wyborze


Screamer

Rekomendowane odpowiedzi

Kongerowski Kevlon wcale nie jest taki zły jak go piszą, wad ma co prawda sporo:

-szybko traci kolor i robi się jasnozielona, nawet siwa;

-raczej nie jest okrągła, bardziej tasiemka jak już się troche przeciągnie;

-kiepsko się rzuca mniejszymi przynętami jeśli chodzi o spinning;

Ma tez plusy, nie traci na wytrzymałości - swoja męczyłem cały sezon na spinningu i jest jak nówka pod tym względem, nie mechaci się, nie plącze i jeden najważniejszy + CENA

Przez pomyłkę kupiłem jaxon'owskiego hexana - oczywiście poprę opinie wszystkich pozostałych użytkownikow tego szajsu - lepiej kupic zyłkę niz tracic kasę na ten badziew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

8-10 lb stanowczo wystarczy. Osobiście do tej pory używałem 10lb. Ale ostatnio miałem plecionkę Stren'a 10 lb, ktora przy tej samej wytrzymałości jest wyraźnie cieńsza od PP idlatego szukam teraz Stren'a ale nie tego, który ostatnio pojawił się na allegro i na pewno nie w tej cenie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.