Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kto łowi w Świnoujsciu ??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, powiedzcie mi, czy ktoś z was wciągną już Jazia? Podobno można go spotkać w Ś-ciu? Przy okazji jak wygląda sytuacja na jeziorku na końcu ul. Krzywej, tym za działkami przed pasem powodziowym oddzielającym działki od zalewu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 286
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Co dzień na łodzi. Jak na razie słabo. Czasami okoń, szczupak też się gdzieś zaszył. Za to śledzia do bólu.

Kolego, a śledzia idzie połowić z brzegu w Świnoujściu? Długo jeszcze będzie czy to już koniec śledziowania będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i widzę jak łowią koło wiatraku, ale lepsze wyniki są ze wschodniego falochronu i z gwiazdobloków, tam trafia się naprawdę tłusty śledzik. Myślę, że to nie jest końcówka dwa dni temu łowili nawet koło orlenu, pewnie szedł na zalew bo mnie trafił się jeden nawet na piastowskim zahaczony na blaszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.