Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mikado Blaster Spin 300


Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

aaaa chyba zapomnailem wam powiedziec ze przy skladaniu reklamacji powiedizano mi ze to z mojej winy bo t\pekniecie jest w miejscu gdzie sie skłąda czesc dolną z szczytówką i powstało w skutek złego "rozbierania" wedki. tzn rysa pekniecia jest niczym spirala i wygalda jakbym wykrecając szczytowke za mocna to zrobił i to poprostu złamał :x

Michcio, a czy sprzedawca nie powiedział Ci przypadkiem, że włókna (jakie by nie były) są w blanku układanie spiralnie :?::!::shock:

To są cwaniaczki, którzy wmówią Ci, że białe jest czarne.

Nie chcę być złym wróżem, ale z tego co piszesz, w jaki sposób podchodza do sprawy, prawdopodobnie nie uznaja Ci reklamacji :roll:

tez mi sie tak wydaje no ale coz

sprzedawca nie rowna sie producentowi ktory sie bardziej na tym zna :)

jak mi nie uznają gwarancji to pojde do federacji konsumentow i tam rozpoczne batalie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Shogun powiedz no mi jak sprawdzić krętlik?? sam mam się na nim powiesić :shock::D

A wiesz, że właśnie tak sprawdzałem :lol:

Kupiłem kilka paczek tego samego rozmiaru od różnych producentów i wiuchhhhhhhhhhhh :lol::lol::lol: Po 5 krętlików z paczki 8)

Wybrałem dwóch producentów, ale musiałbym iść do przyczepy i sprawdzić co mam w pudełkach ... nie pamietam firmy, to było 2 lata temu 8)

To samo dotyczy agrawek z krętlikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

jjjjjeeeeeeeeeejjjjjjjjj 8)

dzisaj bylem odebrac nowiutką wędeczkę :mrgreen:

co sie okazalo wymienieli mi na nowa i przy okazji dostałem takie małe fajne pisemko :mrgreen:

Serdecznie Pana przepraszamy za wadliwy towar który trafił do Pana.

Mamy nadzieję, że pomimo tego wypadku nie straci Pan zaufania do naszej firmy

z Poważaniem ......

no i to lubie

profesjonalne podejście do sprawy i klienta :)

p.s

jak dobrze pojdzie to za jakies 3 h jade na rybki na Łososine < rzeka koło Zalewu Rożnowskiego>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

przepraszam że odkopuje ten temat, jednakże muszę. Znowu złamany kijek :sad: szytówka poszła i jest zupełnie nie do naprawy :( Pytanie do Was czy mogę dopasować szczytówkę z innego modelu do dolnika od Mikado Blaster Spinn 300 ?

Czy ewentualnie ktoś z Was ma takowa do odsprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.