Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zalew Sulejowski


strazNICK

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 320
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W sobotę wybyliśmy z chłopakami nad zalew w okolicach barkowic. Pogoda dopisała, presja nad wodą baardzo duża o godzinie 6 wszystkie miejsca skąd można było dobrze rzucić już zajęte! Do godziny 8 brał sam narybek: płoć, wzdręga, później pare leszczyków ogólnie bez rewelacji jeśli chodzi o brania i o ryby. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowisko na Barkowicach będzie teraz potężnie oblegane przez wędkarzy. Ryba pewnie tam bierze, ale przyjemność z wędkowania znikoma. Kłótnie o miejsce, plątanina żyłek, pijani biwakowcy - czyli jak co roku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowisko na Barkowicach będzie teraz potężnie oblegane przez wędkarzy.

Rozumiem że z powodu dużych ilości brań ? Ja razem z kilkoma osobami wybieram się na majówkę na Bartkowice mam nadzieję że nie będzie aż tak źle :roll:

Z tego co słyszałem to tam nie ma dojazdu do brzegu i trzeba 1km pieszo iść, to prawda ? Bo nie wiem ile mogę ze sobą zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam pana Roberta z tomaszowa wędkować będziemy z wyspy w okolicach barkowic narazie czekamy na sygnał ze stanicy wędkarskiej kiedy dostąpne będą łódki ponoć przebudowa jakaś ? własnej jeszcze nie posiadamy ale pracujemy nad tym każde uwagi bardzo cenne . pozdrawiam

Czy już coś wiadomo co do możliwości wypożyczenia łódki w stanicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do stanicy to zupełnie nie mam pojęcia gdyz mając własne pływadło nie jestem zainteresowany wynajmem.

Pierwszy niedzielny wypływ nie przyniósł rewelacji na 5 łódek padły 3 szczupaki i 2 sandacze i mój bolek równa 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koszt wypożyczenia na stanicy łódki w barkowicach to ponoć 40 zł :shock: doba , rok temu były po 15 zł doba.Byliśmy wczoraj na zalewie na czerwonego robaka zamiast leszcza brały sumy (takie do 40 centów do wody oczywiście za pare lat połamią niejedną wędke ) ponadto na blache z rańca dwa sandacze (do wody )i bez rybki do domu ale fajnie było coś sie diało ,nocka ciepluteńka aż miło .za tydzień na łajbe. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 złoty :roll: ???? Ich chyba pogięło.

Co do sumów to wiedz kolego że są już takie co łamią:)

Byłem już kilka razy na wodzie ale efekty mizerne.Z rzutu czyli na gumę itp.totalna porażka.Jedynie troling ratuje ale dla mnie liczą się pobicia z opadu.Zresztą ostatnio pobiłem swój rekord okonia.1,05kg.i prawie 40 cm.

Myślę że zaczną pobijać pod koniec tyg.jak fronty burzowe miną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend dowiedziałem się ciekawej rzeczy że na leszcze to przez 2-3 tygodnie nie ma się po co wybierać bo dopiero co ryba zeszła z tarła i z gruntu się go nie złapie bo pływa gdzieś na metrze do dwóch od tafli wody i żywi się planktonem jedynie można złapać pojedyncze sztuki informacja jest pewna od osoby z ośrodka zarybieniowego który znajduje się w okolicach mojej działki.

I jeszcze jedna straszna wiadomość w miniona sobotę odszedł jeden z naszych braci 35 letni wędkarz który akurat był na rybach i się utopił w Treście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamierzam się wybrać do Barkowic Mokrych na spinning.Mam pytanie odnośnie wynajmu sprzętu - łodzi.Czy w poniedziałek niema problemów, da się wszystko załatwić ? Ewentualnie jak otwarty jest ten punkt ? bo dzwoniłem dziś na koma podanego na necie i nikt nie odbierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jak otwarty jest ten punkt ? bo dzwoniłem dziś na koma podanego na necie i nikt nie odbierał.
Stary już w zeszłym roku pisałem na temat tego punktu PZW :evil: "PożalSięBoże"obsługa jak za komuny :mad: nie chcą z tobą gadać albo cię spławiają głupimi wymówkami :mad: a o odbieraniu telefonu zapomnij :???: tam jest pan "hrabia w gumofilcach"panem i władcą :mrgreen: trzeba niestety się pofatygować osobiście i się wykłucić o łódkę tylko sprawdź wpierw czy jakichś zawodów niema w tym samym czasie bo jak są to nawet nie jedź bo szkoda twojego czasu i paliwa :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie zmartwiliście z tą stanicą PZW w Barkowicach.

W zeszłym roku na jesień podjechałem do stanicy dowiedzieć się co i jak z łódką.

Szykowałem się w tym roku na czerwiec na nocną zasiadkę na Zalewie (pierwsza nocka).

Rzeczywiście pracownik (tel. do stanicy 693116492) udzielił mi informacji że stanica podobno czynna jest 24h/dobę (można przyjeżdzać 3-4 nad ranem). Koszt łódki to 15zl/dobę a koszt połowu 1 dzień z łodki to 20zl na dzień wykupywany na miejscu w Stanicy.

W tym roku jednak nastąpiła zmiana cennika (przed chwilą dzwoniłem na powyższy numer): 5zł za godz, 20zł za 10godz i 40zł za dobę. Koszt parkingu to 5zł.

Problem jest z zezwoleniem dla łodziaków. Jeżeli trafi się na człowieka z którym rozmawiałem (a jest ich 4rech) to sprzeda po cenie jw. (jest w piątki i soboty) ... ale jak będzie ktoś inny to nie pozwolą łowić bez opłaty 140zł (wspominał o jakiejś polityce). Po dłuższej rozmowie powiedział że taniej jest wykupić w kole w łodzi pozwolienie na łowienie z łódki m.in na Zalew Sulejowski (i kilka innych) w cenie 60zł.

Terminy zajęte w stanicy w najbliższym czasie ze względu na zawody to: 12.06 (12 łódek), 18.06 (10 łódek) i 19.06 (6 łódek).

Podobno ostatnio było kiepsko z rybami bo jakieś opryski drzew z samolotu robili ... i troche mogli zachaczyć z zalew ... ale w ciągu kilku ostatnich dni jest lepiej bo już z czymś wracają ludzie z wyspy z naprzeciwka stanicy.

Tak to wygląda.

Jeżeli ktoś z Łodzi wybiera się w najbliższych tygodniach nad zalew na rybki z brzegu lub z łódki to chętnie bym się zabrał lub możemy jechać moim samochodem. Może być w tygodniu. Zawsze w grupie raźniej. Kontakt na maila lub tel. 790490910.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj

Mam tam swoją łupinkę i tam jest zawsze łódka do wynajęcia.Przez oststni sezon to może raz ktoś ją wziął. I napewno nie 40 zł.

Dzwońcie jak chcecie. Ale to mała jednostka,max 2 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisze sirius98 tylko nic nie wiem o tych opłatach dla Łodzian.Byłem dziś jednak w nie najlepszych godzinach bo 12-17.Zero brań, boleń szalał konkretnie.Co do obsługi to jestem zaskoczony negatywnymi opiniami bo zostałem z kumplem praktycznie oprowadzony po całym terenie i zapoznany ze wszystkimi strategicznymi punktami w okolicy wliczając w to pobliski bar...gość był konkretny w rozmowie tak jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.