Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

woblerki i wklejanka


bartek_15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Mam pytanie czy może ktoś wie czy można łowić woblerami na wyklejankę?? mam robinsona xenon jig master 270cm cw.7-18 i chciałem sie dowiedzieć czy moge łowić małymi woblerami. chodzi mi o to czy nie będą za mocno wyginać szczytówki i czy będę widział brania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129

artech nie zgodzę się z Tobą... gdy wobkami łowi się podszarpując itd... wklejanka do niczego się nie nada - tak wywnioskowałem. Gdy robimy te "triki" wędka gdnie się w pół... do wobków potrzeba nieco sztywniejszego kija :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

jaross a próbowałeś? Ja tak... Tylko podszarpniesz wobka i kij zgina się w pąk... ostatnio na to narzekałem bo okonie polubiłem łowić na wobki mimo, iż lepiej biorą na gumy. Na wobka u mnie biorą rzadziej ale większe. Dziś próbuje kij 10-35g na wobkach i okoniach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobler129, no ja mam kijek 0d 3 do 20 gram i okoniowymi wobkami smigam spokojnie nie zakluca to pracy wedziska i szczytowka podczas podszarpywania gnie sie u mnie lekko na wobkach 7cm bo na wieksze to juz nie ta praca a mialem ten kijek w rekach i wiem co morze bo mialem go kupic wiec 3-4 cm wobki mozna lowic ale nie wieksze i tylko na jeziorze, czyzbys sadzil ze napisalem ten post z niewiedzy od tak poprostu to sie mylisz poprostu wiem to napisalem :wink: pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaross ja mam wklejankę 3-17g i się gnie w pół

a no to juz zalezy od modelu, firmy, przeznaczenia i ile kosztowała pewno terz.

A swoja droga wklejanka z wobkiem 4cm i gnie sie w pol to czym ty lowisz z drutu zrobiles :wink: a no to pewno twoja akurat nie jest przeznaczona wogole do wobkow ino paprochow ale zeby az w pol :shock: to przy rybie jak ciagniesz to szczytowka owija sie wokol dolnika :?::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

jaross powiedziałem tamto z przekąsem, że w pół... Ale bardzo mocno się wygina przy podszarpnięciu. Np. przy 5cm średnio agresywnie pracującej uklei... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.