Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Porozumienia okręgów


_KONRAD_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wedkowanie ma byc przyjemnoscia ....

Od tych porozumien mnie juz glowa boli i na usta cisna sie niecenzuralne slowa :evil:

Doszly mnie wlasnie wiesci z kola, ze w tym roku porozumienia ze Skierniewicami nie bedzie. Jednak nie to jest najgorsze, nie mam nawet mozliwosci zrobienia doplaty. Jezeli bede chcial wedkowac w Skierniewickim, musze robic wplaty jednodniowe, albo jeszcze raz zaplacic skladke roczna w Skierniewicach, ew okregu ktory ma porozumienie.

Pospieszylem sie z oplatami w tym roku, bo na poczatku roku zawsze mam mniej pracy i wiecej czasu na rybki... A teraz mam zagadke - gdzie 2gi raz zaplacic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Am może w Kielcach tam podobno Chelek opłacał i ma całe mazowsze,bzurke podobno też.po więcej wiadomości podbij do niego bo nie dopytałem sie co i jak.

W twoim wypadku mozna sie ..... na PZW:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladajac mapy porozumien Kielce wypadaja chyba najlepiej. Bede musial sie Chelka zapytac jak "zdalnie wkleic znaczki" :) bo w tamte strony sie nie wybieram.

Do PZW zapisalem sie spowrotem, zeby miec mozliwosc lowienia w wodach plynacych. Lowisk komercyjnych mialem juz troche dosyc. Niestety na wedkowanie mam najczesciej czas w dni wolne od pracy, a wtedy nad "burdelwoda" najczesciej odbywaja sie pikniki. Ja jadac nad wode chce posiedziec w spokoju i odpoczac od codzienngo szumu i gonitwy, pewnie jak wielu innych wedkarzy :) O takie warunki najlatwiej nad niewielkimi rzeczkami, np. rz.Bzurka z doplywami. Na szczescie mam niedaleko ~40km, ale na moje nieszczescie oplate zrobilem w okregu ktory nie moze sie dogadac :evil: Ktos moze zapytac - czemu nie zrobiles oplaty w Skierniewicach ? Zrobilem w Sieradzkim - bo nad Warte jezdzilem w I i II, bo Skierniewickie rzeki byly zamarzniete ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie pytał nie będzie bo to twoja sprawa:D ale w pszyszłym roku zapewne sie zastanowisz 2 razy zanim wybierzesz okręg:)) No niestety takie sa realia życia w PL,nie dość że zapłacisz to jeszcze ci w h..a zrobią-sorki za słowa ale jak tu sie nie złościć.

Mam nadzieje że jednak uda ci sie wszystko i spotkamy sie nad wodą w piękną wiosnę:D:D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie,

Moze gdzies byl temat poruszony ale nie doczytalem. Wedkowac zaczne w sumie od tego roku, w zeszlym roku tylko sobie sprezentowalem wedki.

Jestem z Poznania, jestem czlonkiem PZW i kola z jego okolic. Raz po raz jezdze do rodziny w okolice Gorzowa Wielkopolskiego i z tego co doczytalem to porozumienie pomiedzy Poznaniem, a Gorzowem tyczy sie tylko rzeki Warty.

Prosze mi powiedziec co musze zrobic aby bez problemow moc wedkowac na jeziorach nalezacych do PZW w Gorzowie? Musze wniesc pelna oplate czy sa jakies doplaty?

Jak to wyglada? Prosze o pomoc...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Porozumienie z Okręgiem PZW w Poznaniu w sprawie wzajemnego udostępnienia wód w 2010 r.

1 .Okręg PZW w Gorzowie Wlkp. w ramach niniejszego porozumienia udostępnia do wędkowania wędkarzom Okręgu poznańskiego:

- obwód rybacki rzeki Warty nr 11 tj. od dopływu z Jeziora Barlińskie do rzeki Warta do połączenia rzeki z rzeką Noteć w miejscowości Santok.

2. Okręg PZW w Poznaniu w ramach niniejszego porozumienia udostępnia do wędkowania wędkarzom Okręgu gorzowskiego :

- obwód rybacki rzeki Warty nr 10 tj. od dopływu z Jeziora Chojeńskie do granicy z obwodem nr 11 rzeki Warty.

- jezioro Miejskie i Kuchenne w miejscowości Międzychód."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam małe pytanko...

Czy należąc pod PZW Wrocław-okręg dolnośląski mogę powędkować na zbiorniku Michalice,tj zbiornik zaporowy na rzece Widawa,położony blisko Namysłowa?

Jest do woj.opolskie...

znalazłem coś na ten temat ale jakoś nie mogę dojść o co tam chodzi.

Podaję link: http://www.pzw.org.pl/home/mapa_porozumien/38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrapek, To już paranoja ,i łamanie praw konst. Ale czy znajdzie sie odważny aby to zaskarżyć ,wątpię.

Mike_Mil, Z tego co piszą to możesz łowić tylko do zapory czołowej ,na samym zalewie musisz dokonać opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike_Mil z tego co się dowiedziałem to musisz opłacić wędkowanie na tym zbiorniku.20 zł/doba lub 110 zł/rok.Co się bardziej kalkuluje sam musisz ocenić.

Ja się zastanawiam jeszcze jak często będę tam jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czesc, mam pytanko, jestem z warszawy, i chcialbym lapac ryby w okregu wojewodzctwa lubelskiego ( dokladnie Biala Podlaska). Podobno nasze okregi nie maja porozumienia i musze wplacic dodatkowa skladke. Znalazlem gdzies ze jest to smieszna suma 10-15zl. Teraz pytam sie, czy moge ową skladke zaplacic w glownym zwiazku wedkarskim w Warszawie na ul. Twardej 42 ? czy musze zaplacic jak juz bede na miejscu w Bialej Podlaskiej ?

Pozdrawiam i prosze o sprawdzona informacje. byloby najwygodniej zaplacic w Warszawie, poniewaz nie znam Bialej.

PS. CZY NAPEWNO MAZOWSZE NIE MA POROZUMIENIA Z LUBELSKIM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: w wakacje chciałbym wyjechać i przy okazji połowić trochę w okręgu częstochowskim. Wrocławski ma z nimi porozumienie, więc czy starczy mi sama karta ze składkami na Wrocławski, czy musze jeszcze mieć oddzielny rejestr na Częstochowski, lub jakiś znaczek? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to samo tyczy się Wrocławskiego (ale w stosunku do O. Częstochowskiego) . Ponieważ nic takiego nie dostałem (tylko z porozumienia dolnośląskiego). W kole też takich rejestrów nie mają. Mam iść do jakiegoś koła tam na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

A powiedzcie mi co się dzieje w okręgu Mazowieckim że taką bidę mają i adają z porozumieniami bo w zeszłym roku opłacałem w Kielcach i była to sena suuuuuper razem z Wisłą a w tym roku nikomu nie dają ???????? :cry::cry::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.