Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Czy mogę wykorzystać czyjąś opłatę?


marcinm157

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i chciał bym sie przywitać.

Otuż mam takie pytanie czy jeżeli mam kartę z opłatą na ten sezon, mojego wujka a on z niej juz w tym sezonie nie bedzie korzystał (poniewarz mieszka w niemczech a przyjechal tu na 3 ty. i wukupił zezwolenie na cały sezon) to czy ja mogę na nią łowić i oczywiście na swoją kartę wędkarską ?? [/scroll]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

A czy na czyjes prawo jazdy mozesz jezdzic :?:

Albo wez od rodzicow dowod osobisty i idz moze w banku dadza ci kredyt :lol:

Czasami wystaczylo by pomyslec :roll:

Dokument imienny jest po to aby tylko i wylacznie wlasciciel mogl sie nim poslugiwac

A to ze twoj wujek wykupil pozowlenie na rok a korzystal z niego tylko 3 tygodnie to tylko i wylacznie jego sprawa (calkiem mozliwe ze bylo to po prostu najtansze rozwiazanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie trochę czytam te posty z przerażeniem -jest czerwiec -ludzie piszą że byli na rybach a potem okazuje sie ze ten czy tamten nie ma opłat...

kurde od kilku lat prowadze działalność i bywało tak ze opłaciłem karte a na rybach nie byłem ani razu przez cały rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
wiecie trochę czytam te posty z przerażeniem -jest czerwiec -ludzie piszą że byli na rybach a potem okazuje sie ze ten czy tamten nie ma opłat...

kurde od kilku lat prowadze działalność i bywało tak ze opłaciłem karte a na rybach nie byłem ani razu przez cały rok

Co ma do tego twoja opłata ????

a po drugie mogli byście odpowiadać normalnie a nie tak jak koleszka z dowodem, uwierz mi myślę a nie miałem jeszcze takiej sytuacji z tymi opłatami i chyba lepiej że się spytałem niż poszedł bym łowić na tę opłatę i zaliczył mandat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.