Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gdzie nad Bzure


Gość sebek

Rekomendowane odpowiedzi

hehe postaram sie :) 31VII-01VIII to by wypadlo ?

Moj partnur jedzie na urlop i przez 2tyg bede mial chyba przerwe w moczeniu 4liter i podgladaniu rybek.

Musze jeszcze ustalic szczegoly z malzowinka moja ;)

Kurcze kombinuje, moze dzisiaj po pracy mi sie uda Orlow i okolice odwiedzic ....

Nie byl ktos przypadkowo ostatnimi czasy w tych okolicach ??

PS CHELEK od jakiegos czasu nie wyswietla sie u mnie obrazek z Twojego podpisu, moze to tylko u mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Szkoda ze ten nie wypali weekendzik,ale trudno odbijemy na przyszły:]

Jacku jesteś jak najbardziej oczekiwany na tym spocie i nie słyszymy odmowy;]

Może już drobnica się wytłucze i będzie szansa na wiekszego zwierza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jakby ikona obrazka, ktora sie wysiwetla kiedy komp. nie moze go pokazac.

Wydaje mi sie ze tylko w kompie w pracy tak mam, ale po wczorajszej burzy padl mi ruter i karta sieciowa w pracy wiec na razie nie moge potwierdzic. Teraz z domu nic w podpisie dziwnego nie masz :)

Jedziecie jutro na nocke ??

Wstepnie na nastepny week mozemy sie umawiac na nocke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziecie jutro na nocke ??

Wstepnie na nastepny week mozemy sie umawiac na nocke :P

No mam w planach nockę z soboty na niedzielę nad Bzurą o ile pogoda nie "da czadu" :neutral: ale narazie na 80% jadę bo ze Spinnim sie ustawiłem :wink:

A za tydzień zapraszam i się nie migamy kolego !!!!!!!!!! :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak minal weekend nad Bzurka ??

W Uniejowie kapusniaczek kropil tylko troche, a u Was ?

Nastawiam sie na najblizsza sobote/niedziele - spoko spoko :) jak na razie pogodynki pokazuja sobota -zero deszczu, niedziela slabiutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak minal weekend nad Bzurka ??
A do d........ z tym weekendem całą noc przełaziłem od okna do okna !! :mad: wiało i padało całą noc a jak nad ranem miałem już wyruszać to znowu się rozpadało :cry: i sobie odpuściłem !!!! Zbieram siły na przyszły weekend zapowiada się galanta ekipa moczykijów !!!! :wink::wink:

spini, Przetrzebimy ci twój kawałek Bzurki he he he :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie dokładnie na tą bzurę? może bym się dołączył jakna nockę... słyszałem że w niektórych częściach bzury potrafi się uwieśić ładny sum z powodzi
:shock::shock: Jak są węgorze to czemu nie sumy !!! :lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzsiaj byłem w okolicy chruślina tylko nie siedziałem na tych głębszych dołkach. łowiłem od 19 do 21 tylko z gruntu, efekt następuący - na kiełbika z gruntu piękne branie zaciąłem krótki odjazd i ryba się wpięła wydaje mi się że ładny sandacz bo żywca pogryzł niemiłosiernie... (mój błąd trochę za mały haczyk). Poza tym 2 okonie na żywca średniej wielkości jeden szczupak bez miary. na tym odcinku weszło strasznie duzo okoni na robala bierze jak głupi i na gumki. Jak będe miał czas to spróbuje usiąć ok kilometra w górę na głębokich dołkach tylko, że tam ciągle jest zajęte ale podobno trafia się gruba ryba. Na marginesie brani zaczęły się od ok 20 wcześniej nic i na żywca najlepszy kiełbik nic innego...

jeszcze mi się przypomniało na odcinku bzury do tamy na sobocie w górę jest sporo karpia, tylko że wszystko pozarastane zielskiem ale biorą niezłe sztuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatikB87

Te okonie jak piszesz to okonie czy okoniki ? ;)

Karpie - pouciekaly przy wielkiej wodzie ze stawow, glownie Piatek i Walewice. W rzece pokazalo sie tez sporo (roznej wielkosci) karasi.

CHELEK

Mam nadzieje, ze z Twojej (Waszej) strony wszystko z week aktualne - znaczy sie Spini jezdzi co wieczor i karmi ryby, a Ty namiot i reszte masz spakowana :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jezdzę i nie karmię bo uznaliśmy że nie ma to sensu :wink: Chyba że chcecie to całe dwa wieczory mi zostały wiec piszcie.... :?:

Ja tez mam pytanie,co i jak z naszym spotem,prosił bym o dokładne wiadomości!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHELEK

Mam nadzieje, ze z Twojej (Waszej) strony wszystko z week aktualne - znaczy sie Spini jezdzi co wieczor i karmi ryby, a Ty namiot i reszte masz spakowana :lol:

Tak jak najbardziej jestem już gotowy na weekendowe mieszanie wody :mrgreen: !!
a tez mam pytanie,co i jak z naszym spotem,prosił bym o dokładne wiadomości!!!
Jak wszystko pójdzie ok to ja już chcę być nad wodą około 17godz i inni też !! także pilnuj wody i ryb he he :grin::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi kiełbikam to absolutnie nie żartuję na chwilę obecną na nie są najlepsze efekty, co do wielkości okonków o co padło pytnie to biorą różne małe, dłoniaki a i grubszy się trafi raz połapałem grubszych na obrotóki meppsa ale zależy od dnia.

dzis zaatakowałem dołki na sobocie wyniki całkowicie zerowe nic nie żarło ale byłem tylko 2 godziny w niektóre miejsca jest cięzko dojechać bo tak dolało że dróżki polne są rozpłynięte.

wie ktoś możę czy coś bierze na kompinie za łowiczem? bo znajomy ostatnio trochę tam połapał na spinning i mówił że na nocki siedzą ludzie za sandaczem i leszczem?

co do jeżdżenia i karmienia to dam sobię głowę uciąć że jakby ktoś ponięcił pare dni grubszym ziarnem np w okolicach łowicza przy zamku (spini:) to leszcz musi tam podejść i karpie też są... (tydzień temu byłem na łowiczu za sandaczem miałem 2 brania z czego jeden szupak a drugie nie zacięte, sandacza coś tam nie widać na razie ale myślę że jak zarośnie trawami brzeg i tak ukleją będzie już wycięta to ruszy się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś możę czy coś bierze na kompinie za łowiczem?
Biorą piękne karasie i karpie na kukurydzę gdzieś przy jakimś "Niebieskim mostku" ja ni cholery nie kojarzę gdzie tam taki jest ?? :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski mostek ... daawno nie bylem w tamtych okolicach, ale cos mi sie placze po glowie - jak ze 2 lata temu lazilismy (CHELEK) po polach za Kompina, to byl dalej chyba niebieski mostek. Bzura przeplywa pod trasa na W-we. Dawno to bylo wiec moge sie mylic :)

Kurcze juz sie nie moge doczekac soboty - zeby tylko pogoda byla dla nas laskawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Panowie interesuje mnie kleń i jaź, jaki dobry odcinek Bzury polecacie żeby można było pochodzić spinningiem ? Lokalizacja: Sochaczew i okolice +30km :)

A że rybkom zwracam wolość także nie musicie się martwić że komuś zdradzę miejscówki.

Jak ktoś woli to niech pisze na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiem jak mam odczytywac taka cisze w tym temacie...

Biara jak glupie i nie macie czasu pisac?

Nic nie biora i nie macie o czym pisac?

Jak to wyglada :)

Domyslam sie tylko, ze na kawalku wody, ktory ja najczesciej odwiedzam (daaawno mnie tam nie bylo) zamiast wody jest laka z roslinnosci wodnej. Dokladniej chodzi o Orlow i ten kanal/rzeczke ktora pozniej wpada do Bzury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.