Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie nad Bzure


Gość sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe pewnie tak ;)

Moze ktos sie orientuje, czy miejscu opisanym nizej mozna wedkowac, bez obawy o posadzenie o klusownictwo (bliskosc mostkow).

Jadac z Walewic do Soboty przed duzym mostem nad Bzura, wczesniej jest mostek nad rzeka, ktora pozniej wpada do Bzury. Mozna zjechac z drogi za tym mostkiem i dojechac do wody. Moje watpliwosci dotycza budowli (mostka) ktory jest niedaleko tego "drogowego". Czy miedzy tymi mostami mozna wedkowac, ew. jaka odleglosc zachowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Pytam, bo kilka razy zdarzylo mi sie moczyc tam robale z roznym skutkiem - jak to bywa na Bzurce i jej doplywach :) W ub. roku zadomowily sie tam niemale karasie uciekinierzy ze stawow po powodzi, a czasem ladna ploc podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczesniej pisalem, mi kila razy udalo sie trafic na brania. Najczesciej niewielkie sztuki, ale na bacie nie udalo mi sie utrzymac ryby ze 3X i rwalo mi zestaw :) Domyslam sie, ze karpik jakis albo wypasiony karas mi to robil. Wiem tez, ze plocie trzeba dobrze podkarmic i zachowac cisze na lowisku - rzeczka jest niewielka i latwo wyploszyc ryby z lowiska. Ehhh juz wiosny sie nie moge doczekac i mam nadzieje, ze w tym roku nie bedzie tak bardzo rzeka wylewala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh meteorologia ....

Ja ogladam 2 wrozki pogodowe: Onet i Pogodynka.

Onet ma prgnoze na kilka dni i sie prawie zawsze sprawdza, Pogodynka na 16dni i tutaj juz bywa roznie. Na Onecie temp. juz "zaktualizowane" i ma robic sie cieplej, a na Pogodynce ciagle przepowiadaja srogie mrozy.

Mnie tam pasuje zeby do soboty lod sie utrzymal - kurs moczenia podlodowego mam robic i od kilku tygodni przekladamy go, bo na lod sie nie da bezpiecznie wejsc :(

Pozniej moze przychodzic wiosna :) bedzie mozna nad Bzurke w koncu pojechac i robala umoczyc. Tylko obawiam sie tych roztopow, chociaz sniegu nie ma (i raczej nie dopada) to i tak poziom bedzie wysoki/za wysoki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam pasuje zeby do soboty lod sie utrzymal - kurs moczenia podlodowego mam robic i od kilku tygodni przekladamy go, bo na lod sie nie da bezpiecznie wejsc :(
A szkoda koleżko bo my z kolegą Żwirkiem raczej wylecimy pomacać wodę :wink:

Ps:Już był i pierwsze moczenie bez wyników :lol::???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym sie z Wami chetnie zabral. Jezeli wyjazd nie dojdzie do skutku to pewnie do Was dojade. Wczoraj widzialem fotki Zwirka - piekny kawalek wody :) i do tego plynacej. W/g mnie jednak lod bedzie i zobacze w koncu jak wyglada pokrywa od strony dna i pochdze sobie po lodzie od spodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkuboslaw widze, ze z Soboty jestes - dobrze miec kogos kto zaglada na forum i jest na miejscu :) Nie wiem czy czytales moje pytanie o kawalek rzeczki i mostki - tam poznalem milego wedkarza, wlasnie z Soboty - prowadzi sklep spozywczy, ten najblizej zakretu jadac w strone Urzecza.

PS

tak na marginesie - dobrze jest napisac posta w powitalni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.