Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wybór miejsca na II Zlot Społeczności haczyk.pl


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie robilbym ankiety tylko otworzyl nowy temat wybor miejsca

Głosować powinni tylko ci, którzy będą na zlocie. Najlepiej gdyby wcześniej wpłacać jakieś wpisowe (jak to sugerował Tomik) i to dopiero da prawo głosu w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robilbym ankiety tylko otworzyl nowy temat wybor miejsca

Głosować powinni tylko ci, którzy będą na zlocie. Najlepiej gdyby wcześniej wpłacać jakieś wpisowe (jak to sugerował Tomik) i to dopiero da prawo głosu w tej sprawie.

Tomku masz racje ale....

Zalozmy sytuacje ze Artech zaklada ze jest w stanie pojechac nad Poraj ale juz nad Soline to nie bo gorzej z dojazdem itp

I co wtedy bo glos moze oddac po wplacie kasy

Mi chodzi o to aby w tym temacie nie byc anonimowym bo w ten sposob mozna rozne rzeczy uzyskac

Wystarczy ze bedzie opcja ze w Toruniu i dobrze "ktos" :twisted::wink: namiesza i wygra opcja w ankiecie

Chodzi mi o jawnosc glosowania

Ci co beda chcieli jechac i tak sie wypowiedza a reszta ktorych to nie interesuje po prostu nie bedzie sie mieszac

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co beda chcieli jechac i tak sie wypowiedza a reszta ktorych to nie interesuje po prostu nie bedzie sie mieszac
Mieszać pewnie trochę będą.

Ja chciałbym sie z wami spotkać ale na pewno nie w dowolnie przegłosowanym miejscu.

Jestem ciekaw jak wypadnie ten zlot, oby trochę lepiej jak same propozycje miejsca zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keri ale chodzi o to ze jesli ktos napisze typu "pojade na zlot jesli bedzie w miejscu xxx" to jest uczciwe

Glosowanie w ankiecie tego nie oddaje

Poza tym odpada problem osob ktore moga sie zalogowac na forum tylko po to aby zaglosowac czy jakis mlodych ktorzy wiedzac ze ich rodzice nie puszcza zaglosuja sobie w ankiecie dla jaj

Po prostu nie bedzie anonimowosci ktoa tak zacheca do postaw nazwijmy to malo odpowiedzialnych :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze jesli ktos napisze typu "pojade na zlot jesli bedzie w miejscu xxx" to jest uczciwe
Zgadzam sie w 100% .

Ankieta anonimowa będzie bez sensu.

Na razie samych propozycji miejsc jest tyle ze ankiety nie ma z czym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robilbym ankiety tylko otworzyl nowy temat wybor miejsca i tam kazdy wyraznie by napisal gdzie jego zdaniem powinien byc zlot

No przecież jesteśmy w takim temacie.

Czemu niezgłaszasz Torunia i okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik alez napisalem ze zaprszam nad Wisle do Torunia

Pozwiedzac byscie mieli co (a jest co)

Tylko czy Wisla wam pasuje tym bardziej ze nie moge sie z nia w tym roku dogadac :???:

Okolic nie zglaszam bo wedkuje jedynie na rzekach z czego ostatnio z braku czasu na Wisle bo najblizej (nad Drweca juz dawno nie bylem)

Jesli ktos jest nastawiony na odwiedziny zapraszam do Torunia niekoniecznie nawet przy okazji zlotu

Co do ankiety to nie wiedzialem ze istnieje opcja ankiety nieanonimowej

Bo tylko anonimowe do tej pory byly (no poza tym ze pewnie Admini moga ta nieanonimowa podejrzec)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc.

Swą wycieczke dydaktyczną zacząłem w Masłońskim Natalin. Najprostszy dojazd bez błądzenia można znaleźć miejscowość. Punktem docelowym o który pytać w razie potrzeby to stacja kolejowa. W Natalinie jest rybaczówka, jednak większość wędkarzy omija ją i napotkałem mnóstwo namiotów, z prawej i lewej strony rybaczówki, rozbitych nad samą wodą wraz z samochodami. Dojazd jest bardzo prosty. Nie trzeba jeżdzić zadnymi leśnymi dróżkami. Przed rybaczówką jest parking "wyłacznie dla wędkrzy". Ceny są bardzo przyjazne, jednak sam ośrodek jak i Jego właściciel wręcz przeciwnie. O numer kontaktowy doprosić się nie mogłem, żeby zarezerwować noclegi trzeba przyjechąc minimum 10 dni wcześniej z zaliczką, baza noclegowa jest dość mała, jednak na terenie tego obiektu są dwa pola namiotowe. I teraz ceny : 35 zł za cały domek lub , jak kto woli 13 zł od osoby. Jeśli chodzi o namioty to za dwójkę płaci się 7 zł, za trójkę 8, za czwórkę 9 i tak dalej... Możliwość wypożyczenia łódki. Zbiornik w tej czesci jest dość płytki. brzegi łatwo dostępne i piaszczytse - wadą jest fakt iż jest dużo kompiących się.

Adres to:

Rybaczówka Okręg Częstowchowa

ul. Żarecka

Masłońskie Natalin.

Poniżej parę fotek ( słaba jakość - moja niezawodna komórka)

img165mr1.th.jpg

img165mr1.th.jpg

img167kb9.th.jpg

img169vt9.th.jpg

img170nl9.th.jpg

Pojechałem dalej. Do zapory nic ciekawego w sensie, że zadnych ośrodków nie znalazłem. Za to woda coraz głębsza i wędkarzy z namiotami coraz więcej. Większość z nich siatki w wodzi i większość niestety mało rozmowa. Przejechałem za zaporę, zaraz za nią w miejscowości Jastrząb piękny ośrodek rekreacyjno - wypoczynkowy "Vena" na terenie ośrodka rybaczówka Koła Pzw "Okoń", dwa bary, restauracja i wypożyczalnia przerównych sprzętów pływających od rowerków wodnych po łódki wędkarskie(15 zł za dobę). Domki są ładne, drewniane, klasyczne - czyli z tych porządniejszych jakie możemy spotkać nad wszytskimi wodami. Ośrodek jest duży to i duża baza noclegowa. Jeden domek mieści 6 osób, a jego cena za dobe to 150zł , czyli 25 zł od osoby, plus ewentulana dostawka łóżka 20 zł. Domków naliczyłem 10, Zauważłyłem również , że mają straszne wzięcie. Pytałem o terminy, jest pięć wolnych domków 11-12 sierpień, inne terminy trzeba telefonicznie. Całość usytuowana jest w ładnej , głębokiej zatoczce, jednak brzeg jest dość trudno dostępny - dla chcącego nic trudnego, a wszystko jest pod nosem (czyt. w ośrodku), nawet policja. Ogólnie ośrodek zrobił dla na mniej najlepsze, bardzo pozytywne wrażenie. Domki mieszczą się 50 metrów od wody. Dojazd również prosty. Do Poraja, w poraju odbić na Jastrząb.

Adres :

Oswir Vena

ul. Zielona 24

Jastrząb

tel. (034) 3145128

Fotki:

img176cr1.th.jpg

img177tb9.th.jpg

img178xe9.th.jpg

Ostatnie miejsce które nie było prywatnym gospodarstwem, lub inaczej zagospodarowanym terenen to "Tawerna" jednak do wynajęcia są tu tylko dwa domki. Nie zastałem kieroniczki i zostałem zbyty wizytówką pod którą można się wszytskiego dowiedzieć. Jednak na terenie ośrodka dominują plazowicze i bardzo płytka woda.

Adres:

Tawerna Spinker. Anna Macoch - Jura

Kościela 46

Poraj 42-360

tel. 608756914

034 3147620

mail: jurajarek@wp.pl

Fotka:

img181mg1.th.jpg

Pojechałem dalej leśną dróżką w dość gęstym lesie wzdłuż brzegu jeziora. Mnóstwo niezagospodarowanego terenu, fajna i ,wydjaje się, atrakcyjana woda. Duża presja wędkarska. Ludzie porozbijani namiotami z samochodami za ramieniem. Musi to być miejsce stałego bywalnictwa, gdyż stoi nawet toi toi :lol: . Lasek się skonczył a ja znalazłem się w punkcie startu.

Wniosek : Proponuje ośrodek "Vena" lub pod laskiem namioty, ognicho, kiełbaski, browarki, woda i ryby :mrgreen:

POZDRAWIAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie bym powedkowal u Artecha
Sam bym chętnie u siebie powędkował :???: niestety cierpię ostatnio na totalny brak czasu i na rybki wybieram się bardzo rzadko. Niestety na organizację zlotu też tego czasu bym nie miał.

Może w przyszłym roku :wink: Odra to bardzo ciekawa i rybna rzeka i myślę że w okolicach Cedyni czy Kostrzyna nie było by problemu z noclegiem dla kilkunastu osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mamy trzy propozycje w temacie, czyli:

Biebrza

Wisła okolice Torunia

Zbiornik Poraj

Termin II zlotu sympatyków haczyk.pl to 15-19 sierpnia 2007.

Osoby zainteresowane spotkaniem w tym terminie proszę o deklarację w tym temacie:

1. Wybór miejsca:

2. Od kiedy do kiedy będę:

3. Sam czy z rodzinką (ile w sumie osób?):

4. Preferowane warunki pobytu (cemping, namiot, domek) i ewentualne max. koszty jakie mogę w związku z tym ponieść/za dobę :

5. Inne dodatkowe oczekiwania, informacje, zapytania (np: może wspólny transport? itp):

Miejsce wybieramy do końca tygodnia. Osoby, które zagłosują na miejsce, które "wygra" lub te dla których miejsce nie ma znaczenia bo i tak będą, deklarują się jednocześnie, wpłatą zaliczki w wysokości 50 zł od osoby, która przepada w przypadku późniejszej rezygnacji ze spotkania na zlocie.

Osoby, które zdecydują się na zlot po wyborze miejsca i będą chciały sie dopisać do listy, również będą zobowiązane do wpłaty zaliczki.

Stąd aby nie było "pustych głosów" proszę tylko o wybór, deklaracje i informacje od osób zdecydowanych na spotkanie podczas zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacząć :cool:

1. Wybór miejsca:

Dostosuję się do większości.

2. Od kiedy do kiedy będę:

od 15 do 18 sierpnia (19 nie mam 100% pewności)

3. Sam czy z rodzinką (ile w sumie osób?):

dwie osoby

4. Preferowane warunki pobytu (cemping, namiot, domek) i ewentualne max koszty jakie mogę w związku z tym ponieść/za dobę :

namiot - cemping - dostosuję się do warunków jakie będziemy mogli załatwić po wyborze miejsca, aby blisko wody. Niemniej jeżeli będzie taka możliwość byłbym zainteresowany noclegiem np: w domku do max. 50 zł za os./doba

5. Inne dodatkowe oczekiwania, informacje, zapytania:

Nie mam ani pontonu ani łódki, jeżeli nie będzie możliwości wypożyczenia na miejscu, gorąco namawiam aby ktoś z pozostałych uczestników zabrał takowy sprzęt ze sobą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wybór miejsca:

Zbiornik Poraj- Miejsce położone w miarę blisko centrum Polski, woda stojąca- więc każdy sobie poradzi sprzętowo (na rzece już mogłoby być różnie), dobrze opisana przez Gofera, będzie coś dla spinningistów, dla łowców białej ryby no i na sandacza też można z brzegu rzucić z tego co słyszałem :mrgreen:

2. Od kiedy do kiedy będę:

Mam pewne kłopoty z urlopem w te dwa dni w środku :???: Nie mniej chcę być minimum 3 dni prawdopodobnie od czwartku popołudnia do niedzieli. Gdybym wyszarpał jeszcze wolny czwartek, wtedy będę wcześniej. Ale wszystko zależy również od tego jakie miejsce zostanie wybrane ostatecznie.

3. Sam czy z rodzinką (ile w sumie osób?):

Prawdopodobnie sam. Nasza mała jest jeszcze trochę za mała na takie eskapady.

4. Preferowane warunki pobytu (cemping, namiot, domek) i ewentualne max. koszty jakie mogę w związku z tym ponieść/za dobę :

Obojętne byle nie namiot- za wygodny jestem na to :lol: Cena oczywiście w granicach rozsądku.

5. Inne dodatkowe oczekiwania, informacje, zapytania (np: może wspólny transport? itp):

Póki co raczej nie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik a ja mam jeszcze pytanie porzadkowe :cool:

Jakies dokladnie okreslenie gdzie na tej Biebrzy :?:

Bo nawet nie wiem jak patrzec jak z dojazdem tam jest bez samochodziku

Co do mnie

Poraj ok, Torun hmmm wedkuje tu caly czas wiec wolalbym cos innego jednak jak padnie ze tu nie bede narzekal :lol: i postaram sie zadowolic wszystkich :wink: , Biebrza jesli nie bedzie problemu z dojazdem albo ktos z szeroko pojetych okolic wybierajacych sie tam bedzie mial wolne miejsce w samochodzie to by bylo fajnie :cool: i chyba najbardziej mi pasujace miejsce - w koncu rzeka :lol:

Dokladny termin zalezy od lokalizacji i mozliwosci dojechania tam ale bede sie staral wyjechac z Torunia 14 sierpnia popoludniu lub 15 rano a powrot w niedziele (no chyba ze bedzie to Torun :lol: )

Mysle ze najlepszy jest domek z maxem do 50 zl/osoba

Namiot tez moglby byc tylko jak ja mam sie z tym wszystkim targac :lol: pociagami :lol:

Uwagi dodatkowe - ktos z miejscowych bedzie musial sie wywiedziec jak zalatwic sobie pozwolenia tzn jakis numer konta albo cos takiego :cool: ale to juz pozniej

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wybór miejsca:

Najlepiej Poraj ew. Toruń

2. Od kiedy do kiedy będę:

myślę że udało by się od 17-19 ew. 18-19

3. Sam czy z rodzinką (ile w sumie osób?):

Niestety (albo stety) bez rodzinki za to namawiam kumpla (oczywiście będzie musiał się zalogowac na haczyku)

4. Preferowane warunki pobytu (cemping, namiot, domek) i ewentualne max koszty jakie mogę w związku z tym ponieść/za dobę :

Raczej domek też jestem wygodny (czyt. ciepłolubny) ale nie nalegam

5. Inne dodatkowe oczekiwania, informacje, zapytania:

Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wybór miejsca:

Biebrza - dlaczego? bo piekna i moja :lol:

:wink:

2. Od kiedy do kiedy będę:

od piatku wieczorem do niedzieli wieczorem :wink:

3. Sam czy z rodzinką (ile w sumie osób?):

Sam :sad:

4. Preferowane warunki pobytu (cemping, namiot, domek) i ewentualne max koszty jakie mogę w związku z tym ponieść/za dobę :

Dostosuję się

5. Inne dodatkowe oczekiwania, informacje, zapytania:

Pojawił sie mały problem, zrobiłem rekonesans dzisiaj nad Biebrzą i wygląda zle :neutral:

Tak wygląda wjazd nad łowiska:

0a85bcc0a3ddcffcm.jpg

Jak widac zalany :sad:

A tak mniej wiecej wyglada reszta :sad:

82c5d559cf28f7efm.jpg7e2d68116270a1b9m.jpg6c661998353d3397m.jpga50a5c79ec786b33m.jpg

W tej chwili u mnie pada i jak sie nie zmieni to z wedkowania na Biebrzy nici mimo tak wielkiego poparcia dla tego miejsca :lol::cool::wink:

Wrazliwych przepraszam za jakosc zdjec /z komorki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% pojedziemy, ale jednak pozwolę sobie zagłosować bo odpowiada mi tylko 1 miejscówka

1. Wybór miejsca: Poraj, bo nie lubię rzek :P

2. Od kiedy do kiedy będę: pewnie sobota niedziela, może od piątku wieczór

3. Sam czy z rodzinką (ile w sumie osób?): ja, mąż i może młoda

4. Preferowane warunki pobytu (cemping, namiot, domek) i ewentualne max. koszty jakie mogę w związku z tym ponieść/za dobę : domekdo 50 pln/osoba

5. Inne dodatkowe oczekiwania, informacje, zapytania (np: może wspólny transport? itp): jeśli młoda pojedzie to mogę zabrać dodatkowo 1 osobę, jeśli nie pojedzie to 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ja naprawdę wolałabym, żeby było na Poraju, jakos najbardziej mi się widzi - jak ktoś będzie chciał na rzekę to pójdzie sobie nad rzekę przecież jest w pobliżu- a jednak zbiornik zaporowy to jest duuuże wyzwanie...

Hmm... mój małż też ma konto na haczyku - czy mamy głosować z jego konta czy jeśli napiszę, że On też jest za Porajem to się liczy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.