Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wybór miejsca na II Zlot Społeczności haczyk.pl


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś tam już pojawiły się wstępne propozycje miejsc na II Zlot haczyk.pl... niemniej czas wybrać to miejsce konkretnie.

Proszę przez najbliższe kilka dni w tym temacie o propozycje miejsc na II Zlot haczyk.pl

A aby się wzajemnie np: mocno nie powtarzać, później dla pewności zrobimy jeszcze ankietę i ostatecznie wybierzemy miejsce, spośród zaproponowanych.

Bardzo proszę o niezgłaszanie danych miejsc tylko ze względu na np: własną wygodę i bliskość dojazdu, ale również z uwzględnieniem i opisem dostępu do wody, znajomością miejsca-łowiska, plus ewentualne opłaty, przepustki.

I co również ważne z opisem warunków "koczowniczo - pobytowych" w danym miejscu :wink: , czyli pola namiotowe, jakieś działki, domki do wynajęcia, itp. gdzie można byłoby to zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy naprawdę nikt nie ma propozycji? :cry:

Bardzo podobał mi się pomysł zlotu na Poraju, ale niestety sam nie znam wody a widać, że nikt nie ma chęci pociągnąć organizacji :roll: Może aktywna ostatnio grupa Dolnośląska ma jakiegoś pomysła :?::twisted:

A może Rybnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt nie ma propozycji?
Propozycji jest zapewne całe mnóstwo ale:
Bardzo proszę o niezgłaszanie danych miejsc tylko ze względu na np: własną wygodę i bliskość dojazdu,
Znam łowiska i miejsca do ciekawego spędzenia czasu tylko w swoim regionie tak wiec moje obawy i jak sie domyślam większości kolegów są podyktowane tym ze kazda propozycja moze byc odebrana jako "własana wygoda"

No ale jak już pisze to i coś zaproponuję.

http://www.agrobiebrza.a3.pl/wedkowanie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda propozycja moze byc odebrana jako "własana wygoda"

No to ja inaczej :twisted: Niech każdy zaproponuje coś dla własnej wygody i wtedy z tych propozycji na pewno będzie można coś wybrać. :cool:

Generalnie moim zdaniem chodzi o to żeby ktoś: znał wodę, poświęcił jakieś popołudnie na zwiad odnośnie noclegów.

No ale jak już pisze to i coś zaproponuję.

No i to już coś :razz: Są jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, żeby niezgłaszać danych miejsc tylko ze względu na własną wygodę i bliskość dojazdu, ale również z uwzględnieniem i opisem dostępu do wody, znajomością miejsca-łowiska, plus ewentualne opłaty, przepustki.... to wszystko

Więc śmiało możecie zgłszać propozycje ze swojej okolicy tylko napiszcie czy są tam warunki na zorganizowanie zlotu bo przecież nie pojedziemy tam w ciemno "mieszkać pod mostem"

Ponadto tak jak pisałem i tak będziemy wybierać jeszcze w ankiecie.

Tak więc pierwsza propozycja którą dał Keri jest jak najbardziej ok.

Czekam na następne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc śmiało możecie zgłszać propozycje ze swojej okolicy tylko napiszcie czy są tam warunki na zorganizowanie zlotu bo przecież nie pojedziemy tam w ciemno "mieszkać pod mostem"

I o to chodzi :wink: Obserwowałem zloty na pewnym forum samochodowym (niestety nigdy nie miałem okazji uczestniczyć :cry: ) i w praktyce wyglądało to tak, że jedna bądź kilka osób podejmowało się organizacji zlotu (znalezienie miejsc noclegowych, znajomość okolicy itp.).

Wydaje mi się, że to chyba jedyny sensowny sposób zorganizowania naszego spotkania. Więc jeśli ktoś mieszka w okolicy ciekawej wody z jako taką możliwością noclegu, zna tą wodę i może poświęcić jakiś dzień dla dobra naszego zlotu- to jego głos w tej dyskusji będzie jak najbardziej pożądany :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie najrozsadniej by bylo aby miejsce zlotu było tam gdzie jest najbardziej aktywna "społecznosc haczyka" grupa ludzi z danego regionu.

Znajdą, zorganizują, dopracują, sfinalizują.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sfinalizują.

Jak tak to jestem ZA :lol:

A tak serio myślę o zlocie na poważnie (mimo, iż na razie nie piszę nic na ten temat), ale to zawsze albo brak czasu i jak zwykle kasa, albo zbyt daleko, itp. ... Zobaczymy, a tak bym chciała się z Wami spikąć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co proponujesz? :mrgreen:

Na zlot nie mam nic do zaproponowania :sad: Wody okręgu wałbrzyskiego nie są rewelacyjne jeżeli chodzi o organizowanie czegoś większego oprócz zawodów spławikowych :wink:

Czekam na oferty miejsc zlokalizowanych powyżej tegoż okręgu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Co do Poraja to zbiornik jest dość ubogi w miejsca typu ośrodki wypoczynkowe czy pola namiotowe. Od strony Natalina (jeżdzę tylko tam) ludzie, wędkarze i wczasowicze rozbijają się normalnie, można nazwać "na dziko". Namiot przy samej wodzie, podjeżdzają tam nawet samochodami. Tylko raz spotkałem się na kilkanaście wyjazdów, że policja goniła samochody, ale wygonili tylko tych którzy już zdecydowanie przedobrzyli. Do namiotów nad wodą nigdy nei było zastrzeżeń. Teraz tylko pytanie ilu z forumowiczów odpowiada taka opcja. Z tego co mi wiadomo domki letniskowe i jakieś pole namiotowe jest po drugiej stronie zbiornika od strony Jastrzębia. Wracając do zbiornika w Natalinie, dosłownie dwa kilometry od zbironika zaczyna się miejscowość Żarki Letnisko w której jest szereg domków, domów i "pałacyków" do wynajęcia. W najbliższym czasie wezmę ze sobą tam rower objade zbiornik dookoła, przyjżę się szczególnie zbiornikowi od strony Jastrzębia, gdyż tam jest ośrodek i pole namiotowe. Od strony Natalina brzeg mamy piaszczysty, miejscówki dość płytkie, około 2-3m, kawałek dalej w strone ujścia jest juz głębiej. Brzegi łatwo dostępne, knajpa przy wodzie, rzut kamieniem ujście Warty. Miejsca lubiane przez wędkrzy, jak i przez leszcze, płocie, szczupaki i sandacze.

A póki co

http://www.mojenoclegi.pl/wiecej.php?oferta=427

http://www.mojenoclegi.pl/wiecej.php?oferta=584

http://www.fajnewczasy.pl/oferta,Poraj,domki_letniskowe,13278.html

Napiszę coś wiecej jak pobrykam tam na rowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hmmm wedlug mnie optymalnie bylo by aby miejscowka byla w miare w centralnej Polsce

Takie jest moje zdanie

Bardzo chetnie bym powedkowal u Artecha tylko kto z poludnia Polski by dojechal w okolice Szczecina (to tylko przyklad :wink: )

Mysle ze Poraj spelnia takie warunki

Oprocz niego np Jeziorsko

Jednak ja nic nie jestem w stanie powiedziec o tych zbiornikach

Ale o Poraju moglby sporo napisac pewnie Szogun tylko chyba ostatnio sie nie pojawia tutaj wcale :???:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge cos zaproponowac

To wpisy w tym temacie z proponowanym wyborem miejsca wedlug mnie powinny sie zakonczyc do konca tygodnia

Pozniej tydzien na ostateczny wybor (choc szczerze to myslalem ze juz dawno wiemy gdzie jest zlot :lol: )

I ostatnie 2 tygodnie na dopiecie spraw

I taki plan dzialan wedlug mnie jest jasny i przejrzysty bo poki co ten zlot jest ciagle we mgle :???:

A termin zbliza sie juz dosc duzymi krokami

A chyba lepiej wiekszosc rzeczy miec dopietych niz pozniej szalec i szukac czegos na ostatnia chwile :evil:

Jak sie nie uda zrobic zlotu to jedziemy do Manka na karpie sumy i sandacze :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt do końca tygodnia propozycje, później ankieta i wybór. I dąpięcie spraw.

Jak sie nie uda zrobic zlotu to jedziemy do Manka na karpie sumy i sandacze

Bardzo dobry pomysł jak nie wyjdzie oficjalny to zrobimy jedno-dwudniowy nieoficjalny zlot u Mańka :cool: Bo widać na forach regionalnych, że ma doświadczenie w takich spotkaniach i coraz więcej się na nich uzytkowników integruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie uda zrobic zlotu to jedziemy do Manka na karpie sumy i sandacze

Bardzo dobry pomysł jak nie wyjdzie oficjalny to zrobimy jedno-dwudniowy nieoficjalny zlot u Mańka :cool:

Widze ze juz sie wprosilismy :wink: Tylko Maniek jeszcze nic nie wie :lol::wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz sie wprosilismy :wink: Tylko Maniek jeszcze nic nie wie :lol::wink:

A mi w to graj :mrgreen: Jak dam radę się wyrwać to przybędę, no a póki co to niech maniek śpi spokojnie, bo wiadomo jak człowiek mniej wie tym lepiej mu się śpi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek mniej wie tym lepiej mu się śp
Swięta racja.Nieśpi nieśpi ,analizuje ,
Trzeba się tylko zabrać do tego uczciwie
Problem jest jeden NIKT nie chce się zato zabrać ,na poważnie oczywiście ,mimo wszystko trzeba troche czasu poświęcić ,a i efekty nie wiadomo jakie[bo to jednemu za daleko itp.]Do takiego prawdziwego zlotu na dolnym śląsku jeszcze nie jestem przygotowany ,same sprawdzenie miejsca zajeło by sporo czasu no i logistyka ,ale w przyszłosci dlaczego nie ,mimo to będe poszukiwał coś ciekawego .Wydaje mi się że powiniśmy najpierw zacząć od zlotów regionalnych ,poznać się dotrzeć,wciągnąć większą ekipe i myśleć o zlocie ogólnopolskim .Bo tak naprawde to ilu będzie chętnych ,no niewielu ,wiem wiem ,zawsze warto się spotkać i nawet w małym gronie.Co do nieoficjalnego zlotu nie m,a sprawy tylko pamiętać o jednym brak luksusów.czyli normalna trapreka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lowie na Wisle w Toruniu i okolicach wiec jesli to by bylo ciekawe miejsce to zapraszam :cool:

Z baza noclegowa nie ma problemu a i porobic by bylo gdyby rybki nie braly

Tylko moje miejscowki sa w tym roku tak lipne ze moze sie skonczyc na zwiedzaniu zabytkow :lol:

Poza tym mam jeszcze jedna techniczna uwage

Nie robilbym ankiety tylko otworzyl nowy temat wybor miejsca i tam kazdy wyraznie by napisal gdzie jego zdaniem powinien byc zlot

Dlaczego?

Ano dlatego ze pozniej bedzie pelno glosow a pojedzie tylko kilka osob

Rok temu na Soline jesli dobrze pamietam bylo cos kolo 10 glosow a zlotowiczow raptem 3

Wiec gdzie reszta co niby im tak pasowalo :?:

Odpadnie glosowanie "dla jaj" itd

Bo pewnie jak by w zwyklej ankiecie jako miejsce wpisac ksiezyc to by on wygral :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.