Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kupujecie zanęty?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie w jakim stopniu koledzy wędkarze korzystacie z zanęt dostepnych w sklepach wędkarskich, Czy jest ktoś jeszcze kto stosuje tylko i wyłącznie swoje zanęty, bez dodatków i dodawania tych ze sklepów wędkarskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ja juz w coraz większym stopniu korzystam z zanęt dostępnych w sklepach wędkarskich, mimo cen przekonałem się do niektórych gotowych zanęt no i ponadto jest większa wygoda w ich przygotowaniu nad wodą. Można, więc więcej czasu poświęcic na ryby. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość Anonymous

nie kupuję gotowych zanęt ,zanęty przygotowujęsam oczywiście z zakupionych składników. wychodzi wiele taniej.Czy jest skuteczna hyba tak złowiłem kilka rybek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Ja kupuję zanęty. Na kupnych zanętach jest zawsze podany termin ważności. Znalazłem zanętę do koszyczka - Feeder Gutkiewicza z ubiegłego roku z terminem ważności do marca 2007. Czy nadaje się ona do wykorzystania czy wyrzucić ją? Jest otwarta (otwór w torebce zamknięty gumką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ją wyrzuciłem.

Niepotrzebnie . Jeśli nie była zawilgocona , nie czuć było zapachu stęchlizny lub zjełczenia można było na nią próbować łowić . Najwyżej nie miał byś brań i wiedział byś na przyszłość czy taka jest zła . Ja mam 2 otwarte zanęty z ubiegłego sezonu i na pewno ich nie wywalę tylko pójdą do łowienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka otwartą zanętę można przesiać, sprawdzić czy nie stęchnięta i bez moli, ewentualne grudki domielić i można wyprażyć. Podniesie to trochę jej wartości smakowo - zapachowe. Można wtedy użyć jej jako bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest ta baza?

a. kumasz baze :mrgreen::grin:

b. baza-w najtańszym wydaniu wg. andi64 :cool: np. bułka tarta, są też tańsze :lol:

c. teraz kumasz baze :cool::grin:

kiedyś na taką bazę + olejek o zapachu waniliowym i kilka płatków hawerfloków złapałem 8 karpiiiiiiiiiii w 3h. :grin:

siedem wróciło do wody, jeden do Teściowej :mrgreen::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.