Skocz do zawartości
tokarex pontony

Shimano lesath !


tomcio118

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnosnie tej wedki, mianowicie swoje pytanie kieruje do osob posiadajacych to wedke ale i nietylko. Czy ta wędka jest dobrze przystosowana do łowienia na spinning i czy opłaca sie ja wogole kupic ? Za odpowiedzi dziekuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Bogaty jesteś skoro taki kij Cię interesuje. Z tego co gdzieś czytałem co użytkownicy tej wędki pisali to kij jest na prawdę mocny, ale jak zobaczyłem cenę ok 1300zł to mi oczy na wierzch wyszły :shock: i od razu zrezygnowałem z interesowania się tą wędka. :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spinning uzywam Wędki Shimano DF AX 240L i do tego kołowrotek Shimano Twin Power 2500 FB. Teraz bede uzywac wędki Shimano Lesath 240l i kołowrotek Shimano Aspire 2500 FB. Z takich rzczy kozystam tak jak na splawik wybieram wędke Aspire. Jak bedziesz miał pytania co do sprzetu Shimano mozesz sie pytac bo kozystam z niego od wielu lat. ( Ja mam zasade taka jak Ty " złów i wypuśc" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś żeby zrobić dla siebie kijek na zamówienie??

Jeśli chodzi o sprzęt Shimano (wędki spinningowe) muszę powiedzieć, że dobrze mi służyły. Doszedłem do serii Technium (2,7m 5-20gr). Po drodze Alivio, catana. Techniuma sobie pozostawiłem do delikatniejszego spinningu (jedyne co sie z nim dzieje to popekały omotki), teraz przerzuciłem sie na sprzęt St. Croix (avid 2.6m 10-28gr).

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.