Skocz do zawartości
tokarex pontony

Karta i co dalej???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Opowiem Wam historyjkę :P

Mój sąsiad działkowy (jest Polakiem ale mieszka w Niemczech i ma działkę kilka metrów od mojej) Wybrał się ze swoim kolegom na ryby. Łowili z łódki. Nagle podpłynęła kontrola. Kolega sąsiada odłożył szybko wędkę i udawał, że nie łowi (podobno pełnoletni członek PZW nie może brać dorosłej osoby (są po 60)) Kontroleży sprawdzili wszystko i odpłyneli. Jednak nie odpłyneli za daleko gdyż schowali się w trzcinach i lornetką podglądali łódkę. Kolega sąsiada wziął wędkę do ręki. Kontroleży podpłyneli i po kłutni zabrali sprzęt. (sąsiad powiedział, że łódka podskoczyła i kolega ją łapał, żeby do wody nie wpadła :lol: ) Kontrola zabrała wędki i cały sprzęt. Pan Franek (sąsiad) krzyknął

-jeszcze mi łódkę zabierzcie!!!!! Wpław do brzegu dopłyniemy!!

Kolega pana Franka obiecał sobie, że nigdy więcej nie pójdzie na ryby :wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam wszystkich ze mnie jest taki niedzielny wedkarz :P jetem z warszawy i mam pytanko czy trudno jest zdac na ta karte wedkarska??

Zaraz pod Twoim tematem który założyłeś jest temat jak zdać na kartę wędarską. Niewiem jak mozna go było niezauważyć.

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=467

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Witam!!!Mam pytanie...Slyszalem ze od nowego roku tj.2006 ma powrocic mozliwosc wedkowania na jedna karte wedkarska dwuch osob...Chcialbym sie dowiedziec czy faktycznie tak jest a jezeli tak to na jakich zasadach tzn.czy po jednej wedce czy 2+1 czy moze 2+2...Pytam poniewaz chcialbym zapalic do wedkarstwa swoja dziewczyne a wyrabiac od razu karte i kupowac dwa pozwolenia jakos mi sie nie usmiecha bo gdyby nic z tego nie wyszlo to szkoda kasy...

Z gory dziekuje za odpowiedz!!!POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TEGO CO MI WIADOMO TO WOLNO WĘDKOWAĆ NA JEDNĄ KARTE, ALE MŁODOCIOANY KOMPAN NIE MOŻE MIEĆ UKOŃCZONE, TERAZ NIE PAMIĘTAM CZY 14 CZY 16 LAT, ORAZ WSPÓŁMAŁŻONKA, I TO W LIMICIE TWOICH WĘDEK, ALE RADZĘ CI ZAJRZEĆ DO REGULAMINU TAM WSZYSTKO PISZE W TEJ KWESTI. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam wszystkich.

10 lat temu wyrobiłem kartę wędkarską, ale korzystałem z niej tylko dwa lata. Przestałem opłacać składki, karta gdzieś się zapodziała.

Czy teraz chcąc wędkować muszę jeszcze raz zdawać egzamin, czy wystarczy poprosić o duplikat karty i opłacić składkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdawać od nowa, ja np jak wykupywalem siemianówke to pisało z tyłu, ze w razie utraty duplikaty nie sa wydawane, ale w 100% nie jestem pewien musiał byś się wybrać do swego okręgu i tam się popytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,jestem tu nowy ,chcialem sie zapytac czy ktos zna sie na tych calych oplatach,jestem z wloclawka i chcialem sie dowiedziec ile bedzie mnie kosztowalo wykupienie zezwolenia,skladek i innych, mam tylko karte wedkarska.dzieki i pozdrawiam

to co znalazlem to 150zl zezwolenie+50 skladka czlonkowska czy jakos tak=200zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że karta młodzika taka jak ja mam kaosztowała mie:

SKŁADKA OKRĘGOWA: 21zł

UCZESTNIK(składka założycielska): 13zł

UCZESTNIK(wpisowe): + 12zł

--------

46zł

+ 50zł niewiem za co?? :???:

---------

= 96zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

Tak możesz łowic sam bez ograniczeń co do metody.

Niestety do skończenia 16 lat w nocy możesz łowić tylko pod opieką osoby dorosłej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

Jeżeli nie znajdziesz to zwróć się do swojego starostwa powiatowego (tam gdzie wydali ci kartę) o wydanie duplikatu. Powinni wydać bez większych kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam.

Wszytkie znaki na niebie i ziemi wskazują ze zgubiłem swoją karte wedkarską. Przed tym faktem zdążyłem opłacic składki na ten rok. Pytanie mam takie. Czy jesli nie znajdzie sie moja karta i wyrobie drugą to będe musiał płacic od nowa plus wpisowe??? Pytam bo widziałem ze pani w okienku cuś tam wpisywała to komputera i moze jest jakieś info ze juz płaciłem? dzieki z góry za pomoc. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jesli wklepala info do kompa , to musi to miec gdzies w danych . Zreszta nie po to zapiasla to w "papierach" zeby to wyrzucic itp. Sadze ze jasli pogadasz i powiesz jak sie sprawa ma to powinienes poza ponownymi oplatami za wyrobienie karty , nie placic juz dodatkowych skaldek :mrgreen: Oby tak bylo, bo jesli nie to byloby to troche nie fer :mad: Zycze pomyslneg rozpatrzenia sprawy :wink: daj znac potem jak poszlo pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhh tez oppdobnie mialem ale co sie okazalo karte mi odesłał bardzo mily pan z Niedzicy.

wiec trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie

P.S

łłłłłłłoooooooo u Was mają komputer!!!! u nas w Kraków - Nowa Huta to pani wpisujewszstko w papierki jak zza lat 80 hehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.