Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zastanawiające tematy z forum oraz komentarze do nich


Rekomendowane odpowiedzi

no bylem dzis w sklepie i kupilem wobki jeden powieszchniowy 12zl a drugi max 1 m w wodzie 14 zl jutro je bo niezlapalem dzis zywca no ale trudno niemam podrywki na podbierak kombinowalem ale niewyszlo bywa :PP :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129
no ale drapiezniki sie chyba czaja gdzies w krzaczkach przy dnie

bzdura :lol:

Polują i tu i tu :mrgreen: Miałem już parę małych na powierzchniowce :grin:

B!4Dy i przemyśl dobrze zanim coś napiszesz. Jak na razie zadajesz takie pytania, na które są odpowiedzi w innych tematach. Lub łatwo znaleść na nie odpowiedź na innych forach gdzie są artykuły :cool: To taka mała rada sam wiem bo też dostawałem ostrzeżenia. I nie zadawaj pytań typu czy ten wobler łowi szczupaki bo to od Ciebie będzie zależało czy coś złowisz czy nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezlapalem dzis zywca no ale trudno niemam podrywki na podbierak kombinowalem ale niewyszlo bywa
Kolego :???: nie masz podrywki to sie ciesz bo to narzędzie w reku wędkarza oznacza kłusowanie a jak mam nadzieję kłusownikiem nie jesteś. Chcesz żywca a nie potrafisz go złowić normalnie jak człowiek czyli na wędkę to idz do sklepu i go kup :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie potrafisz go złowić normalnie jak człowiek czyli na wędkę to idz do sklepu i go kup
albo sie naucz bo chyba chcesz isc na latwizne!!!!! mam wrazenie z kolegaB!4Dy, bez kary albo canajmniej bez znajomości podstawowych przepisów regulaminu!!!!! WSTYDDDDD!!!!!

B!4Dy napisał/a:

mam znajomego ktory posiada 2 wlasne prywatne stawy a tam moge robic co che a otym ze na podrywke nie wolno walic to wiem

-

gdzies juz ktos na tym forum dokonal wykladni przpisów i myslisz sie kolego na prywatnych tez nie mozesz lowic podrywką bo rybakiem to ty chyba nie jestes!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam karte ale w tym roku zapomnialem ja oplacic a leraz jak mam duzo wolnego czasu to juz jest zapuzno
boze ty to widzisz i nie grzmisz!!!! wcale nie jest za pozno!!! ja np olacilem dzisiaj skladki we Wroclawiu bo sie przeprowadzilem a moj stary okreg nie mial podpisanych porozmien i co dalo- dalo!!!! jak za pozno to poczekaj z lowieniem tez!!!!

PS: kolego nie brnij dalej i nie pogrązaj sie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.