Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Targowiska, bazary itp. - dziwne oferty


_barti_

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
jmk81 w takich sytuacjach - jak kogoś nie stać - to niech nie kupuje "u ruskich" tylko idzie do wędkarskiego.
Da się też tak?

Owszem że się da. Ale zauważ szczegół:

nie we wszystkich sklepach są tanie modele firmówek (u mnie nie spotkałem albo mój wzrok takich nie wyłapuje :mrgreen: )

Wydawać się może że firmowe wedki są droższe niż no name'y i człowiek mysli w ten sposób. To skoro firmówka jest az tak tania to pewnie jest do d**y, a ta z targu jest od niej wytrzymalsza.

Jeśli chodzi o mnie to nie używam już targówek które brat kupił na stadionie X-lecia(i chwała mu za to bo od tego sprzętu wszystko się zaczęło). Niemniej mam sentyment do tych wędek i miłe wspomnienia z nimi związane (początki wędkowania i pierwsze sukcesy) :mrgreen::wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Nie przejmuj sie chłopie i nie ulegaj modzie kolekcjonerstwa.

Zawsze powtarzam jaki sprzet posiadacie taki jest optymalny dla waszego portwela.

Co nie znaczy ze gorszy gów..o prawda.

Poprostu trzeba poznac kije i nauczyc sie nimi posługiwac.

Cudze chwalicie swego nie znacie moze nie do konca ale taka prawda.

Moze na spławik łowie weglówkami ale na grunt nic mi nie zastapi ruskiej bazaruwy.

Dajcie najlepsza wedke weglowa przywiazmy je zyłkami i termosimy.

Napewno muj kij Black panther wygra jest niezniszczalny.

Chłopie nieprzejmuj sie durniami którzy kolekcjonuja kije naucz ich pokory swoja chytroscia i instynktem łowcy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zapedy kolekcjonerskie ale dałem siana.

Ja tak samo. obecnie mam 6 wędek których używam. 3 feedery w tym Black panther (na rzekę idealny)

Matcha spinning i karpiówkę

Brat mieszka w stolicy wiec nie wozi ze sobą wędek i "nadwyżka" u nas jest dla niego czymś "akuratnym" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

ale jaja dlaczego ostatnie moje posty maja taki sam licznik. :roll::smile::lol:

No tak chyba jakas dodatkowa obcja no moze nie.

Linka sie urwała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ruskiego nie kupiłem nigdy ale wędkę i kołowrotek "okumy" kupiłem kiedyś we "wszystko za 4,50"-wędka-14zl. a kołowrotek-30zł.Wędkę szlak trafił na pierwszym wędkowaniu przy mocnym zarzucie zestawem ok.10g.-złamała się w pół :shock: a kołowrotek odmówił posłuszeństwa bodajże na piątym wypadzie kiedy to przy nawijaniu żyłki zblokowała sie korbka i ani rusz to ja ją na siłę i złamałem :lol: Od tamtej pory zacząłem kupować w wędkarskim-na początku także badziewia ale metodą prób i błędów a także dzięki temu forum skompletowałem niezbyt drogi ale świetnie mi służący sprzęt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak 8 lat temu rodzice kupili mi na bazarze pierwszą w życiu moją wędkę. Za 30 zł bodajże. Na nią wyciągnełęm swoją pierwszą rybę, potem następną i następną. Wędke oczywiście mam do dziś, z powodzeniem łowie nią dalej ;) Ma dla mnie wartość sentymentalną i nie wyrzuciłbym jej za nic w świecie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black panther

Nie mów, że ta wędka jest biała :D

Ja posiadam Black Panther i dokupilem szczytówke...

Wędka już mi słuzy jako ds'owska 2 rok i nie jest źle :D

Tak sobie pomyślałem, że 2 teleskopy mogą słuzyć na bombke+ sygnalizator na nocke.

Pozostaje sprawa najkrótszego 240 nie mam bladego pojęcia co z nim zrobić.

W sumie to mam 6 wędek :D i wszystkie pochodzenia ,,targowica''

:D

Krzyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się pięknie temat rozwinął :grin:

Widać sporo osób łowi na "bazarówki" :mrgreen:

A ja myslalem ze to dobre forum wedkarskie... :cool:

Zart oczywiscie, bo sprzet nie ma nic do czynienia z wynikami wedkarza. Moim zdaniem dobry sprzet nam tylko sluzy temu by byl dlugo trwaly, choc nie zawsze, i lowienie nim bylo dla nas jak najwieksza frajda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Tak jak Tomek mówisz.

Nic nie zastapi przyjemnosci łowienia na spławik na super lekki kij weglowy ale jesli chodzi o ciezki sprzet to umnie wchodza tylko w rachube wedki made in bazar.

Ale i tu wam powiem ze sa nierówne.

Ostatnio kupiłem 4,5 m ale jest jednak zamiekka no cóz na spławik na zywca bedzie.

Nie zwracajcie uwagi na pacanów któży patrza z ironia na wasz sprzet są zadufanymi w sobie głupkami.

Jeszcze brakuje tego zeby zmusili do tego ze rozpocza by sie wyscig na najpiekniejsze i najbardziej błyszczace kije.

Niech sobie porobia w domach wystawy i tam sie chwala.

Sprzet ma byc taki jaki nam lezy w szerokim tego słowa znaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Bogdanem nad woda coraz to bardziel zaczyna liczyc sie jakosc i ilosc sprzetu a wszystko i tak sluzy jednemu celowi wedkowaniu. A przeciez nie wszystkich stac na super lekkie wedziska weglowe itp sam pamietam jak zaczynalem lowic na bata to mialem 8m admirala ale przedtem lowilem na pomaranczowe teleskopy radzieckie to byl sprzecior ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracajcie uwagi na pacanów któży patrza z ironia na wasz sprzet są zadufanymi w sobie głupkami.

Jeszcze brakuje tego zeby zmusili do tego ze rozpocza by sie wyscig na najpiekniejsze i najbardziej błyszczace kije.

Niech sobie porobia w domach wystawy i tam sie chwala.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Rozbawiłeś mnie maksymalnie. Cały Bodzio :wink::lol:

Całe szczęście ze ja mam same matowe kije :lol::lol::lol:

ap ropo; mam spinning Black Panther i z bazaru. łowić na niego na pewno nie bede ale ile jest przy nim wspomnień :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siet :D miałem nadzieje, że jednak to nie był tak bezmyślny zakup jak reszta ;D heh :D

No nic :D ważne, że służy mi dobrze i nie wygląda na taką co by miała sie złamać :D no chyba ze jakaś krejziiiiiiiii ryba mi weźmie :D

Krzyś

ps. :D

chciałem korzystając z okazji pozdrowić Tate i Mame oraz TOMKA_N :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siet :D miałem nadzieje, że jednak to nie był tak bezmyślny zakup jak reszta ;D heh :D

No nic :D ważne, że służy mi dobrze i nie wygląda na taką co by miała sie złamać :D no chyba ze jakaś krejziiiiiiiii ryba mi weźmie :D

Krzyś

ps. :D

chciałem korzystając z okazji pozdrowić Tate i Mame oraz TOMKA_N :D

Dzieki i sorry za OT, ale nie powinienes za duzo pic piwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie chłopie i nie ulegaj modzie kolekcjonerstwa.

A to niby czemu :?::!: ,jesli lubi i stac go.! :?:

Chłopie nieprzejmuj sie durniami którzy kolekcjonuja kije naucz ich pokory swoja chytroscia i instynktem łowcy.

A gdzie napisano ze ilosc sprzetu jest odwrotnie proporcjonalna do IQ :?::shock:

Napewno muj kij Black panther wygra jest niezniszczalny.

Nauczono mnie ze o klasie sprzetu decyduje przydatnosc w danej dziedzinie,wygoda w trakcie lowienia a "uniwersalnosc" i tzw."niezniszczalnosc" to sprawy marginalne :!: .A swoja droga to myslalem ze samochod, telewizor,pralka itp.,oraz wedki sluzace po 10 lat lub dluzej to przeszlosc ktora nie wroci :!::sad: Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jakość sprzętu ma wpływ na wygodę i przyjemność z wędkowania. Znam jednak wielu wędkarzy, którzy od lat używają "bazarówek", a wyniki mają takie, że tylko pozazdrościć. Zgadzam się całkowicie z tym, że nie sprzęt łowi ryby ale ten, który potrafi go używać. Moim zdaniem nie ma co przejmować się tym jaki sprzęt posiadamy, ważne aby jego używanie sprawiało nam przyjemność i było skuteczne. A, że "apetyt rośnie w miarę jedzenia" to z biegiem czasu, jeżeli finanse pozwalają, kupuje się lepszy sprzęt, który ułatwia i uatrakcyjnia wędkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"apetyt rośnie w miarę jedzenia" to z biegiem czasu, jeżeli finanse pozwalają, kupuje się lepszy sprzęt, który ułatwia i uatrakcyjnia wędkowanie.

Dokładnie zgadzam się-tak było i w moim przypadku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem ostatnio 2 teleskopówki Jaxona za bodajże 30 zł za sztukę, nie wstydzę się tego, bo wędkowac może każdy kto ma chęci i lubi to robić, nie zależnie od sprzętu jaki posiada. Chociaż ostatnio odkładałem wszelkie pieniądze, aby kupić sobie jakiś dobry sprzęt i staram się powoli wymieniać stare wędki i kołowrotki na jakies dobre, ale tylko dla siebie, nie po to, aby pokazac innym, że to ja właśnie wędkuję spinningiem za powiedzmy 300zł :???: Efekty ma ten, kto potrafi korzystać ze sprzętu, a nie ten kto na wędzisko i kołowrotek wyda miesięczną pensję niejednego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.