Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Usuwanie linków z postów (po raz kolejny)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
można tak i tak.
tak więc ambaras z brakiem podpisu "sprawcy"usunięcia postu chyba załatwiony i tak musicie tam coś napisać więc nick też się da :wink:

Damian21, skąd Ty się wziełeś, taki jakiś zjawiskowy jesteś - tylko czy te zjawisko ciekawe jest?

Każdy następny post nie na temat- do usunięcia
wg mnie to chyba jest na temat :oops: jak nie to wrzuć granat do niego i wykasuj :wink::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc ambaras z brakiem podpisu "sprawcy"usunięcia postu chyba załatwiony i tak musicie tam coś napisać więc nick też się da :wink:

nie musicie tylko możecie napisać, ale szybciej jest wybrać z dostępnej listy jednym kliknięciem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unises, nie jestem przyzwyczajony do kładzenia uszu po sobie więc nie da rady :P
Mam nadzieje, że w żaden w sposób Cie nie uraziłem, pisałem wcześniejszego posta patrząc na Twój avatar :wink:

1) Dot. Kasowania postów i automatycznego e-maila na skrzynke autora.

Jeśli nie da się z automatu dołączyć nicka kasującego (dzięki tomik ,że to sprawdziłeś) to mam taką propozycje,

by dokleić do tego automatycznego maila coś takiego, np ;

Treść Twojego posta nie była zgodna z regulaminem naszego forum dlatego został skasowany (i tu najważniejsze) jeśli potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień możesz zapytać w temacie [i tu link do tematu np... "Dlaczego skasowano mojego posta"]

Jest wtedy większe prawdopodobieństwo, że całe te batalie i przepychanki nie będą odbywały się w Temacie właściwym, zacierając jego główną tematykę.

2) Dot. Podpisu (sygnatury) osoby edytującej post.

Jeśli ktoś zmienia coś w cudzym poscie to powinien umieścić też swój podpis, który informuje autora z kim ma do czynienia..

Wg mnie nie są już to sprawy techniczne, lecz kwestia, kultury osobistej itp.

Kto jest za, a kto przeciw...myślę że moderatorzy powinni dogadać to miedzy sobą.

Ps. To tyle ode mnie w tym temacie.

Mam nadzieje, że nie pozostanie bez echa i myślę ,że udało się wspólnie, coś doprecyzować i osiągnąć, dla dobra społecznego użytkowników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

z działu "znaleziono w sieci" zostały chyba wykasowane posty i link do filmu dotyczące freefall (facet skacze z gory w dziwnym kombinezonie) czy ktos moze mi przesłać ten link bo to dobry filmik chciałem jeszcze komuś pokazać a wykasowałem swoja historie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.