Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sklepy wędkarskie w Chinach.


konktenbit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znacie może adresy sklepów z Chin? Pytam z ciekawości (tak se chciałem popatrzeć) bo interesuje się też modelarstwem RC i już jest tak, że niektóre rzeczy opłaca się kupić tam bo wychodzą taniej licząc wysyłkę, koszty przelewu i ewentualnie cło. I nie są to różnice rzędu 50 czy mniej zł ale nieraz kilka stówek :). Jelśi chodzi o jakość to jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dlaczego nie w chinach? Większość naszego sprzętu jet tam wyprodukowana i to niby dobrych firm, od wędzisk, przez kołowrotki aż po drobne akcesoria, wszystko składane przez małe chińskie rączki :wink: . Adresu żadnego nie znam, ale konktenbit wpadł na świetny pomysł zoszczędzenia pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie...nie mamy adresu. Kazdy wie ze coraz wiecej sprzetu jest wlasnie produkowane w Chinach ale nigdy nie wiadomo czy to co zamowimy bedzie oryginalne. A w Japonii mam adresy w sklepach gdzie dostaniemy naprawde zajebiste rzeczy za nizsze ceny niz w Europie i 100% oryginalne.

Ja bym nie ryzykowal. A pomysl naprawde dobry, ale po co ryzykowac jak mamy Japonie lub USA. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.