Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co planujesz kupić w niedalekiej przyszłości ??


elektrochemik

Rekomendowane odpowiedzi

michorn, Miałem przyjemność bawienia się nią w zeszłym sezonie i powiem Tobie , że kiepsko wychodzą filmy już w nawet lekko mętnej wodzie. Fajna sprawa na basenie , albo krystalicznie czystej wodzie, jednak tak do nakręcenia holu rybki średnio się nadaje.

Nie zbaczając z tematu do kompletu kijek matchowy(SCR S-match) , bolonkę (t-rex , albo jak będzie więcej kasy Temptation) , feederek taki w okolicy 200gr. cw(fishfinder) i jak fundusze dopiszą to silnik spalinowy z min 4 - 5 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 389
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oI0, dzięki za informacje, ale zastanawiam się czy jest taka kamera która może kręcić w mętnej wodzie? To chyba fizycznie niemożliwe? Mam jedno jeziorko koło siebie gdzie woda bardzo przejrzysta. Ale drugie nie zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość grzechuce
taka kamera która może kręcić w mętnej wodzie
to predzej szkla duzej jasnosci i dobre oswietlenie pozniej zabawa w "odszumianie:

co do planowanych zakupow:

zestaw nr 1 - spining na suma: Penn Slammer 360 + Dragon Catfish Spinn (lub Team Dragon 2.9 / 40 - 80g) + Ultra Cat lub Black Cat 0.30 / 300 m

zestaw nr 2 - gruntówka na sum: Penn Slammer 760 + Dragon Catfish + Ultra Cat lub Black Cat 0.50 mm / 300 m

pellet "śmierdziuch" rybny na suma + ew. kulki mięsne

i kijek do zlozenia na sandacza dla rodbuildera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja poluję na sprzęt pływający. Łódkę raczej odpuszczam, nie mam za bardzo gdzie jej trzymać więc zdecydowałem się ponton. Planuję kupić SEVYLOR HF360. Proszę o opinie, może ktoś już testował. Chyba, że jakaś alternatywa bo znalałem coś o połowę tańszego Intex Seahawk. Do tego jakiś silniczek elektryczny tylko jeszcze nie wiem jaki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam takie Rękawice IceBehr . Na chłodne dni są jak najbardziej ok. Nie są drogie ok.35zł/para. Kupione w tamtym roku, jak na razie wszystkie szwy dobrze trzymają, rzepy też, 3 odpinane palce, łatwiej założyć robaczka czy zmienić gumkę, zawiązać żyłkę etc. Na jesienne zasiadki , są bardzo dobre. Na lód i temperatury - 10/20 szukałbym czegoś cieplejszego. Z tego co pamiętam ten producent ma grubsze rękawice całe czarne. Więc można by się za nimi rozejrzeć. Podsumowując na jesienne spinningowanie czy posiedzenie ze spławikiem przedstawione przeze mnie rękawice sprawdzą się bardzo dobrze.

Wracając do tematu czekam na sprowadzenie do sklepu Konger Medalist Bolognese 6m. Mam nadzieję że za tydzień będzie moja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nadszedł czas kiedy muszę poważniej pomyśleć o podzieleniu portfela na coraz więcej pasji... Niestety utnę kosztem wędkarstwa, w przyszłym roku tylko opłaty plus to co na bieżąco się zużywa, sprzętu mam dość a szykują mi się wydatki związane z łowiectwem, kilka jednostek broni się marzy... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michorn napisał/a:

a szykują mi się wydatki związane z łowiectwem, kilka jednostek broni się marzy...

bardzo kosztowne :razz: przemyślales juz to ?

Pewnie że przemyślałem, pomijając wszelkie inne koszta postaram się zagospodarować 20-30 tysięcy i kupić coś fajnego na pióro, plus sztucer z optyką, może jakiś varmint na liska. Jeszcze to przemyślę. Wolę kupić raz a konkretnie niż potem żałować. To będzie bolało.... :neutral:

Dlatego muszę się powstrzymać od zakupów nawet drobnych rzeczy wędkarskich jak i ogólnie, to co najważniejsze i nic więcej. Zaciskamy pasa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość feeder

Ja teraz planuje kupić multika i kijka pod drop shota casting .... na oku mam coś z serii FOX RAGE i na tym się właśnie skupiam :) teraz tylko odłożyć fundusz na nowy rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
koniecznie jakiś patyk pod bolka/sandacza

to sa 2 rozne ryby i rozne wymagania stawiaja. jak bolek na sztywnej sandaczowce Ci przywali to moze kija polamac predzej klucha o szczytowej szybkiej akcji. szczerze polecam Dragon Super Fast czasem sprawdzla sie jako kij na sadacze na opad glowkami 24 - 35g. ale jest zbyt kluskowaty na gumy a akcja szczytow rozklada sie nieco dalej i z sygnalizacja delikatnych bran sandaczy jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to chciał bym lufy na karpiówki 12' kupiś no i quiwer z TB do tego.

Plany na ten rok miałem większe ale niestety muszę zainwestować w słuch (aparat słuchowy) i z większych wydatków na wędkarstwo nici :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechuce,

no i jest problem bo chyba nie ma 1 blanku ktory dałby rade połączyć przynety gumowy od 7-8 do 30 gram i jednocześnie obsłużyć bolka wobkami od 5-6 do 20.

Chyba skłonie się jednak pod kij pod bolka i chyba bedzie to lami xmg do 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kołowrotek SPRO Super Long Cast LCS 4000 (wczoraj kupiony,czekam na przesylkę)

w nast miesiacu kupuje shimano alivio 2 sklady 3,66 3lbs do tego zestawu żyłeczkę Dragon Mega Baits Carp Mono 0,32mm, zestawy bezpieczne końcowe,ciężarki 70,60,80g no i worki pva...w marcu mam zamiar kupic pellet halibut do pva(zastanawiam sie jaka firmę..może ktoś coś doradzi) kulki zanętowe CDB halibut, pop upy tb japonska kałamarnica,Mistral pop-up 15mm 150mlizotoniczna dzika róża , i będę czekał do wiosny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.