Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dzisiaj mecz!!!


slider 7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 255
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Weźcie pod uwagę że we Włoszech Peszko (mój koleżko :mrgreen: ) już zagra i Kolejorz będzie mógł grać normalnym ustawieniem z 2 napastnikami. Jak będą na wyjeździe tak grali jak przez ostatnie pół godziny tego meczu to będzie awans. Ale szczerze powiem że po straceniu dwóch bram nie miałem nadzieji na zwycięstwo. Doping myślę że godny, choć cięzko ocenić jak się było w Kotle, 17 000 fanatyków :wink:

Do Udine po zwycięstwo LECH LECH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Spoko, to dopiero połowa eliminacji. Jak popatrzeć na tabelę, to wcale nie straciliśmy szans.
Niby nie ale daleko się oddaliły. Jak zobaczyłem grupę na początku eliminacji byłem zadowolony dziś mój optymizm znacznie zmalał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

A ja sie tak zastanawiam : Dostaniemy sie do tych mistrzostw świata i znowu nie wyjdziemy z grupy. No i na co nam to :???: Wg mnie trener powinien wyczyścić skład i wstawić samych młodych którzy mogą sie przystosować do siebie grą i stworzyć zgrany zespół a nie to co teraz . BRAK ZGRANIA przedewszystkim......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAK ZGRANIA przedewszystkim......

Psychika przede wszystkim zawiodła. Obawiam się, że trener oddalił się od zespołu :roll:

Z drugiej strony można go zrozumieć. Tez czułbym dyskomfort mając wiecznie na plecach zawistnych nieudaczników z PZPN, którzy cieszą się jak drużynie nie idzie (autentyk z trybun meczu ze Słowacją) :evil:

Ale ja ciągle wierzę w awans. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Nie ma sie co oszukiwać. Nam nawet José Mourinho nie pomoże... Mamy poprostu bande patałachów, połowa emerytów część ławkowiczów którzy już dawno powinni ogladac mecze przed TV... Totalny brak zgrania. Sam Boruc niestety meczu nie wygra Odnośnie feralnej bramki 3 , ja nie widzę nic złego w tym golu... skompromitował się obrońca a nie bramkarz... boruca atutem ma byc granie rękami i refleks( Kto to widział aby obrońca podawał piłkę do bramkarza w światło własnej bramki jeszcze z taka siłą ? ogladałem setki meczy premier leauge , tam sie takie tałatajstwo nie zdarza) ... Jeżeli o mnie chodzi, obecny trener powinien odejść, ponieważ gra za mało ofensywnie... wyczerpały mu się pomysły na grę... Tak to wyglada z mojej strony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mlodu zwyklem kopac pilke. Bo o grze w football nie bylo mowy. Beznadziejne szatnie, brak prysznicow, przebieranie sie na ziemi, dziurawe siatki w bramkach treningowych, boisko z polaciami blota zajmujacymi ponad 70% murawy ... i wreszcie pelno muld, nierownosci itp.

Tak wygladly realia lat 90tych w klubie MKS Parasol. Pogralem 5 lat i odpuscilem. Lajno jakich malo i tyle w temacie :roll:

Teraz pytanie, jak w takich warunkach mamy ( majac nawet 38 milionowy potencjal ) "produkowac" takie perelki jakie posiadaja Holendrzy, Anglicy, Hiszpanie, Wlosi i inne kraje troszke bardziej ogarniete. Jesli nawet trafia sie taki Smolarek, ktorego przytomny ojciec wywozi, aby ten szkolil sie w super warunkach to wydaje mi sie, ze w takim momencie wkracza nasza ... polska mentalnosc.

Tak kurde, to smutne, zwlaszcza ze jestem patriotom i nie chcialbym siac defetyzmu, a jednak ...

Jednak dzieje sie to, ze zawodnik majac stycznosc z naszymi rodowitymi produktami w postaci Świerka, Bąka i całej ekipy od szklanki niestety ... gubi koncentracje, motywacje i cholera wie co jeszcze. Wtedy nawet sam Bóg za trenera nie pomoże.

Jesli problem tkwi w glowie i tym, jak sie mlodych chowa to za ciezka cholere nie wytlucze im sie ze lba pewnych glupich przyzwyczajen. Chcieli chlopaki pochlac na zgrupowaniu? Chcieli i pochlali. I kto z nimi pil? Bo tam nie tylko kadra zlopala, ale i dziennikarz/e. Ci co szerzej znaja sprawe, wiedza o kim mowie - nasz krajowy entuzjasta Bundesligi i jego kolega tzw podnózek podnózka.

Tyle w temacie gry naszych "chlopcow". Czasem potrafia sie zebrac w sobie, zagrac 1 mecz na 10 w pieknym stylu, jednak ME czy MŚ sa bardziej wymagajace i mozna max 1 mecz zagrac do d....

Takze nie ma co debatowac, martwic sie itd ... PZPN trzeba wyczuscic z dziadkow i gowniarzy, ktorzy sa tam tylko, zeby napelniac sobie koryto z kiesy panstwowej.

Po drugie trzeba wpompowac bardzo spora kase w boiska treningowe, male kluby itd - robic dofinansowania bo gdzieniedzie nawet na pilki nie maja ...

Po trzecie trzeba cala ta szczesliwa kupe PZPNowska rozbic ... za duzo tych okregow itp, za duzo prezesow, za duzo z-cow prezesow i innego matactwa. Jeden prezes, sekretarz to juz az nadto, do nich nalezy dolozyc paru obserwatorow plus gremium sedziowskie rozpatrujace wszelkie skargi i zazalenia i tyle w temacie. Naprawde w kazdym co sredniej wielkosci miescie nie potrzeba prezesa danego okregu ...

Po czwarte, to trzeba za mlodu gowniarzy uczyc, ze na alkohol przyjdzie czas i wcale nie jest on wyznacznikiem doroslosci - bo tak to mamy 12 latkow walacych piwo pod blokiem :shock:

Po piate to trzeba szkolic, szkolic i jeszcze raz szkolic. Tak ze jak gowniarz wroci do domu, to nie bedzie mial sily isc na dwor na piwo.

Po szoste to trening fizyczny darowac sobie do 20-21 roku zycia. Jak mozna kazac 13-15 latkowi robic mase to ja nie wiem :evil: a niektore lesne dziadki maja takie metody.

Po siodme to dac 10 lat calej takiej machinie na wdrazanie innowacji, szkolenie, dogrywanie sie wszystkich reprezentacji mlodziezowych - zrobienie ich az po 3 - A B i C.

I wtedy majac tak szeroka liste potencjonalnych ( nie grzejajcych lawy ) zawodnikow mozna sie bawic w ustawianie skladu i gre w pilke...

Bo jak narazie to z Irlandia byla mega nieporadnosc i wcale nie wynikalo to z takich zalozen trenera - tam widac bylo, ze tych zalozen nawet w 50% nie realizowano ... bo sie najwyrazniej nikomu nie chcialo. Ponadto bylo widac to o czym mowie - najwiecej celnych podan mial najlepiej wyszkolony Roger, reszta to podania robila na przyslowiowe oko, a jak otrzymywali podanie, to zasada byla taka, ze czekali az pilka do nich sama przyjdzie, a nie na odwrot :evil:

Amen :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...darmozjadow i matolow banda !!!!!

...nikomu sie nie chce "uczciwie pobiegac przez 90 minut !!!!

...a ZASZCZYT zagrania w koszulce z orlem na piersiach maja za nic !!!

..."rozpieprzyc" PZPN, kopaczy do lopat a stadiony zaorac i obsiac !!!

...czego jeszcze musza "dokonac" aby wreszcie spoleczenstwo dojrzalo to g..no !???

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...darmozjadow i matolow banda !!!!!

...nikomu sie nie chce "uczciwie pobiegac przez 90 minut !!!!

...a ZASZCZYT zagrania w koszulce z orlem na piersiach maja za nic !!!

..."rozpieprzyc" PZPN, kopaczy do lopat a stadiony zaorac i obsiac !!!

...czego jeszcze musza "dokonac" aby wreszcie spoleczenstwo dojrzalo to g..no !???

Pozdro-Radek.

zgadzam się, a nie tylko trenera obwiniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skompromitował się obrońca a nie bramkarz... boruca atutem ma byc granie rękami i refleks( Kto to widział aby obrońca podawał piłkę do bramkarza w światło własnej bramki jeszcze z taka siłą ?

Bez przesady, piłka nie była taka mocna, to nie Boruca wina że boisko jest mniej równe niż u mnie w liceum. Też nie powinni sie bawić we własnym polu karnym, a podawać do bramkarza w ostateczności.

Wg mnie trener powinien wyczyścić skład i wstawić samych młodych którzy mogą sie przystosować do siebie grą i stworzyć zgrany zespół a nie to co teraz .

Racja i powinien też patrzeć i myśleć jak nauczyć naszych grajków kopać w piłke ,a nie co minutę zaglądać na zegarek (zapewne z myślą kiedy ten koszmar się skończy).

Roger się potykał o piłkę, M Lewandowski walił w ich obrońców, jedynie Lechici nie dali dupy. Władze zamiast kombinować z obywatelstwami rozejrzeli by się po polskich młodych graczach, popatrzcie na Wawrzyniaka jak grał.

A jutro San-Marino :roll: mam pewne obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.