Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jakiego kupić federa do 400zl


Shogun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon
Chcę kupić federa po okazyjnej cenie.Jego model to:jexon extreme feeder dłudość 380/90 gramatura wyzutu 30-90g.

To kup sobie i nie spamuj w innych tematach o feederach. :evil:

Shogun, a sprawdzałeś ceny tych wędek? :wink:

Ja zamówiłem najlżejszego Beastmastera i czekam teraz aż go dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory łowiłem głównie na wodach stojących. W tym roku spróbuję na warszawskiem odcinku Wisły. W zeszłym sezonie byłem kilka razy nad rzeką i łowiłem feederem Garbolino 3,60 c.w. 75g. Wyniki były raczej kiepskie, choć pierwsze leszczyki złowione w Wiśle bardzo cieszą.

Chciałbym kupić sobie feedera odpowiedniego do łowienia w Wiśle w okolicach Warszawy. Jaka jest waszym zdaniem optymalna długość i c.w dla takiej wędki? Czy kij o długości 4,20m szczytowej akcji i c.w. w granicach 120-150g. byłby odpowiedni? Na wędkę chcę przeznaczyć 200-400zł. Zależy mi na solidnym sprzęcie na wiele sezonów. Co możecie mi polecić, jakimi wędkami wy łowicie?

Zastanawiałem się nad Browningami:

Ambition

lub ewentualnie

Thalium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po dość długim łażeniu po sklepach kupiłem w końcu feedera Mikado SHT 4,20 c.w. 140g. Wędka nie jest idealna (jeśli chodzi o wykonanie) ale akcja przynajmniej na sucho bardzo mi odpowiada :mrgreen: Producent podaje, że wędka jest zbrojona przelotkami sic, nie wiem ile w tym prawdy ale wyglądają dość solidnie. Do tego najsłabsza szczytówka jest delikatniejsza niż w moim feederze 3,60 c.w. 75g. więc od biedy da się łowić na wodach stojących. Kupiłem ją za 206 zł. czyli taniej niż gdziekolwiek w sieci :cool: i z tego jestem szczególnie zadowolony. Miało być do 400zł ale wolałem dokupić do wędki tubę Cormorana, i inne drobiazgi. Jak będę miał czas to dodam opis w dziale testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.