Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Bardzo Prosze O Ocene I Wycene Wędek


peeress

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Dobrych kilka lat temu stałem sie posiadaczem dwóch wędek oraz kołowrotka. Jako, że nie jestem ani zapalonym ani nawet wędkarzem odłożyłem je grzecznie do szafy i tak leżały u mnie az do tej pory nie używane. Teraz potrzebował bym trochę gotówki i postanowiłem je sprzedać. Są to wędki

* Robinson Titanium Traut 2.70m c/w 4-12 Modules Carbon Made in Japan

* Robinson Titanium RS CatFish 3m c/w 45-90 Modules Carbon Made in Japan

oraz kołowrotek:

Diplomat FX 58

wędki są nie uzywane w oryginalnych pokrowcach. Wyglądają jak nowe.

Kołowrotek w oryginalnym opakowaniu w stanie idealnym

Ile to wszystko może być warte? Opłaca sie to wystawić na allegro czy może sprzedac w innym miejscu? Jakimś Komisie? Mieszkam w Oświęcimiu w woj. Małopolskim. Kraków równiez moze byc rynkiem zbytu.

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

a co ? napisałem coś nie tak? są to wędki robinson. A made in Japan napisałem, bo nie wiem czy to ma znaczenie. Niektóre sprzęty AGD RTV są produkowane w róznych krajach i ludzie patrzą na to, gdyz z poszczególnych krajów odznaczają się rózną jakością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.