Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie jest Tomaszek?


daniel zarzecki

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Takie odnosze wrazenie ze pewne wydazenie przepelnilo "kielich goryczy" :sad: ,ale moze on sam kiedys to wyjasni.Szkoda ze nie ma go na forum bo nalezal do tych nielicznych :!: ,ktorzy mowia co wiedza i jednoczesnie wiedza co mowia :!::neutral:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel zarzecki, Tomaszek się chyba obraził

Tylko nie to... bo obrazaja sie małe dzieci, a to raczej napewno nie w jego stylu :mrgreen: Wpadnie nauczac jak zejdziemy na zła droge :mrgreen: A tak miedzy nami to po mojemu Tomaszek przechodzi metamorfoze :mrgreen: Powroci odmieniony z nowymi przesłaniami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Tomaszek jest jak wicher pedzi pedzi nie mozna go zatrzymac z wedkarza tez odszedł.

Pewnie jest na jakis innym i tam szarzuje.

Ma facet charakter.

Noi odwage nie bawi sie w układziki jest dosadny i szczery.

Noi zato go od 2 lat lubie.

Gdzie jest Tomaszek?

Napewno gdzies przeglada od czasu do czasu fora tylko czytajcie liste odwiedzajacych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Tomaszek?

Chyba nadal łowi ryby w Irlandii :mrgreen:

A tak miedzy nami to po mojemu Tomaszek przechodzi metamorfoze :mrgreen: Powroci odmieniony z nowymi przesłaniami

Lepiej aby nie przeszedł metamorfozy bo zacząłem go już rozumieć a w innym przypadku musiał bym sie uczyć od nowa :lol:

Coś w tym jest, fakt :wink:

Napewno gdzies przeglada od czasu do czasu fora

Jestem o tym święcie przekonana :lol:

Ach ta moja psiapsiółka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Siemacie,

oczywiście, że się nie obraziłem, bo obrazić można się na kogoś a nie na coś. Musiał bym więc postradać rozum żeby obrażać się na forum internetowe :lol:

Najwięcej racji ma stu6-60 choć nie jestem pewien czy o tym samym wydarzeniu myślimy. Być może.

Dementuję również plotki jakobym przechodził jakąś metamorfozę, niósł nowe przesłania lub co gorsza zamierzał nauczać.

Również Jarosław i keri mają rację w tym wątku! Odwiedzanych forów zrobiło się zbyt dużo. Z linków keriego dowiedziałem się że spławik buduje portal :shock: Jeszcze pierwsi będą go mieli niż haczyk :mad::roll: No ale co zrobić. Spławik odwiedzam niejako z urzędu toż i moich postów ostatnio też tam raczej nie znajdziecie, a przynajmniej bardzo niewiele. „Szczerbat” owszem, głównie z racji, że kilka osób tam zaglądających, to koledzy, z którymi jeżdżę na ryby. Jednak również daleki jestem od „regularnego czytania wszystkich tematów” jak to kiedyś czyniłem na haczyku.

Podsumowując, tak jak napisała madi nadal łowię ryby w Irlandii i nawet nadchodzący sezon sztormów nie psuje mi zabawy, bo labraksy nadal biorą a sezon na dużego szczupaka w pełni! Najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.