Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Małe rzeczki Dolnyśląsk


gaca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może zna ktoś jakieś rzeczki na terenie Dolnośląska dokładnie chodzi mi o rejon Wołów .Brzeg Dolny są może jakieś rzeczki w obrębie do 30 km żeby można było na nich spinningowiec .oczywiście Odra się nie zalicza do małych rzeczek . :)))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 6 months later...
ja mogę służyć informacją okolic Milicza - Żmigród

Na poczatek witam wszystkich

Witam kolego jako ze mozesz pomoc w tym temacie wiec pytam

Zaczalem lowic po dlugiej przerwie prawie 5 lat :(

ale wracajac do tematu....Jezdzilem czesto nad barycz w okolice sulowa ( tak mi sie teraz wydaje ze to tam albo ruda sulowska), jechalo sie droga i przed mostem sie krecilo w lewo i juz byl ten odcinek rzeki gdzie lowilismy...Nasze wyprawy to zawsze szczupaczek, a bylo jego tam sporo chociaz okzalych sztuk wiele nie bylo...jak tam wyglada teraz? jest ryba? i gdzie sie kupuje zezwolenie?

serdeczne dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nanakara, jak mi opiszesz dokładniej to ci powiem z twojego opisu nic nie wynika albo pokaż mi na mapie jaką umieściłem powyżej zaznacz z kąd jechałeś jaki kierunek jak coś to możesz wieczorkiem na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze że nie wiem tamte odcinki ostatnio cały czas odra za kleniem szaleje haha odmiana dla mnie

w sobotę zaczynam polowania za okoniem na baryczy dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Baryczy na początku maja i dosyć niska woda, drobna płoć i nic więcej.

Z wód w tym rejonie warto spróbować łowienia w Sarnim Rowie - to mała rzeka wpadająca do Stawów Milickich za Gądkowicami. Bardzo ładne miejsce. Z drapieżników oczywiście szczupak i okoń a z białorybu klasycznie - podobno trafiają się karpie - uciekinierzy ze stawów.

I lepiej jechać w środku tygodnia bo w weekend trochę tłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sarni Rów był w tamtym roku spuszczony do zera , więc samo za siebie mówi tylko drobny okoń i szczupak okazy do 50 cm to naprawdę okazy :mrgreen::mrgreen: co do płoci też nie za duża raczej płotka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam, przeglądam właśnie mapkę, którą dostałem rok temu przy opłacaniu składek i zdziwiła mnie duża ilość rzek w moim regionie. O większości pierwszy raz słyszę choć w okolicy mieszkam już parę lat.

Interesują mnie wszelkie informacje o wyżej wymienionych rzekach. Jakich rybek się tam mogę spodziewać, orientacyjna wielkość rzeki, mile widziany opis dojazdu.

Jeziora mnie nie interesują, słyszałem, że słabo tam z rybą, a i ja sam jestem raczej rzecznym wędkarzem :mrgreen:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimnice sobie odpusc,jest to Lubinski sciek.skora od Chojnowa jest woda gorska,trafiaja sie fajne kropki,czasami lipienie,ponizej Chojnowa nie lapalem.Czarna Woda,drobna biala ryba,okonie,czasami trafi sie pstrag.Szprotawa podobno ciekawa jest,sam nie lapalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.