Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Programy wędkarskie w TV?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

A poważnie - to brakuje mi przy tej rejestracji tylko rubryk z: nr PESEL i nickiem + hasło do konta na allegro, wtedy byłaby całość...

Mam dokładnie takie samo wrażenie, obawiam się tylko, że mimo tego, że nie zaznaczyłem pozwolenia na wykorzystywanie moich danych, to przy ilości którą trzeba wpisać przy rejestracji i tak chyba mogę liczyć na jakiś spam z ich strony. :mad:

Co do zawartości to na razie faktycznie kiepska, ale i sam program TV też był taki sobie, no ale "na bezrybiu i rak ryba", a wieczory są teraz bardzo długie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bboobb - sprawdź, czy gdzieś na tej stronie są podane: adres siedziby i pełna nazwa administratora, jeżeli jest to soba fizyczna - jego imię, nazwisko i adres zamieszkania. Jeżeli nie ma - mam prośbę - jeżeli jest jakiś kontakt - zwróć się do nich o podanie tych danych. Mają obowiązek zamieścić takie informacje, a Ty masz prawo wiedzieć, komu podajesz swoje personalia - zgodnie z art. 24.1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odnosicie wrażenia że wszystkie te programy typu TAAAKA RYBA, Wędkarstwo Moje Hobby czy jakie tam inne jeszcze Wam przyjdą na myśl to tylko człowieka zdrażnić mogą :D 3/4 z nich gdzieś za granicą, gdzie w pół godzinnym programie są w stanie wyjąć 6-8 szczupaków czy dorodnych okoni, ewentualnie jakieś piękne okazy białych ryb. A jakieś wskazówki, polskie miejscówki etc etc? :/

Znaczy żebyśmy sie zrozumieli nie mówie tu o filmach z gazet, w których takie filmiki są :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w pół godzinnym programie są w stanie wyjąć 6-8 szczupaków czy dorodnych okoni, ewentualnie jakieś piękne okazy białych ryb.
Na zmontowanie pół godziny filmu potrzebują pewnie z 5 godzin łapania, z czego po montażu wychodzi właśnie poł godziny. Nie na wszystkich zagranicznych łowiskach jest tak kolorowo :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym obejrzał parę filmików, ale podawanie tylu danych skutecznie mnie do tego zniechęca.

W dzisiejszych czasach i tak dane nie są chronione. Masę dokumentów można znaleźć na śmietniku. Mój zięć zakładał firmę i w 10 minut po wyjściu z US miał telefon z propozycją od banku :wink::lol: Ten program jest trochę marny, może się znudzić oglądanie tylko holowania ryby. Lepsze są filmy pokazujące jakieś techniki czy przygotowania. Na przykład z Bob Nudd-em, pomimo, że w obcej wersji to i tak można się coś nauczyć. Łowienie karpi na tyczkę to najwyższa szkoła jazdy. Wystarczy trochę poszperać w necie :wink: jest tego multum :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bym wolal zeby byly same hole, przygoda, smiech... wtedy film mozna obejrzec kilka razy. Takich instruktarzowych nie trawie, bo po to sa ksiazki :roll: Z tego wzgledy coraz mniej chetnie ogladam filmy WMH. Pierwsze filmy ogldalo sie naprawde przyjemnie, a teraz 3/4 filmu to jakies piep***nie, ktore moge znalezc w kadej ksiazce. A co do lowsik to wole filmy robione poza polska, bo tych u nas mam dosyc na codzien :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam. Otwieram ten temat bo nie dopatrzyłem sie podobnoego a komus moze bardzo pomoc i mnie z reszta tez, wiec prosze o spis programow wedkarskich w TV jak ktos wie oglada niech napisze na jakim kanale i o ktorej. Kanalow jest sporo i nie kiedy programy wedkarskie sa ukryte pod dziwnymi nazwami ze nawet nie widac ze to wedkarski moze byc. Nie musza byc polsko jezyczne ale takie byly by najlepsze :cool: mysle ze ten temat pomoze nie tylko mnie z gory dzieki i pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wersja elektroniczna nie grzeszy profesjonalizmem,ale posłuchajcie parę zdań co na początku zostało powiedziane o "no kill".

Nauczmy polskich wedkarzy wypuszczac ryby

http://www.taaakaryba.com.pl/?x7l5lxh3xplll6lilpk7hxlcl7hh+lljl5ldl5lik7l6l3xpx++llll6lilpk7l6l3xpx5xyx++l333xk+xplxx6xcx3l+x3llxllllkx6xyxlxyllxlx+l5x6x5lxlll5lxl+lxxxl3lllxxhxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieże temat

A czy ktoś ma pojęcie na jakiej satelicie znajdę "season" (chyba tak nazywa sie program myśliwsko - wędkarski)

Ten kanał już nie nadaje niestety, kiedyś był z Hot birda ale był kodowany, niestety nie wiem na której platformie, ale chyba na Cyfrze+.

Teraz jest tam kanał Chasse&Peche czy jakoś tak, w każdym razie jest to kanał myśliwsko-wędkarski. Poza tym w tym roku miał wystartować inny kanał myśliwsko-wędkarski, bodajże węgierski lub czeski, ale w polskiej wersji językowej, ale narazie nie wiadomo kiedy wystartuje i w których platformach się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.