Skocz do zawartości
tokarex pontony

Programy wędkarskie w TV?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość wobler129

No też prawda - OCZYWIŚCIE FINAŁ - zapomniałem :oops:

A i tak bvy mnie do telewizora nie dopuścili, żebym przełączył z Polsatu Sport na TVN Turb :lol: o :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale fakt jest faktem, że wszystkie odcinki można obejrzeć jeśli ktoś kupował Wędkarstwo moje hobby.

Nie wysiliło się turbo i po prostu kupili od chłopaków filmy z wypraw które były dołączane do gazetki ;)

Notabene, jeśli ktoś chce sobie z "występującymi" pogadać to można ich bardzo często spotkać w patronackim mega sklepie wędkarskim "Wędkarstwo moje hobby" w Warszawie na Wybrzeżu Gdyńskim naprzeciwko Cytadeli :)

Mam kilka odcinków, no ale pewnie wszystkiego nie widziałam.

No i nie pokazują w tv dodatków typu "jesienny szczupak" itp. kręconych u nas.

Stawiam, że nastepny odcinek to będzie polowanie na czarniaki :lol:

notabene, urocza rybka :mrgreen:

CZARNIAK (ang. saithe)

v28.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak samo jak Ty Keri, ale jak już było mówione, do Rexa Polakom baaardzo daleko, i moim zdaniem taki program nieprędko powstanie...

Niestety, nie wiem czy to brak środków, chęci czy umiejętności telewizyjnych wędkarzy, ale o losie... to co prezentują polskie telewizje w temacie wędkarstwo, o pomstę do nieba woła i wszyscy o tym dobrze wiemy...

Chyba można znaleźć kogoś kto się tym profesjonalnie zajmie, zorganizuje ekipę, i przez wiosnę, lato jesień, a zimą spod lodu zrobi cykl atrakcyjnych filmów...? Połączy przyjemne z pożytecznym czyli połowi i zarobi?

Z pewnościa by sie znalazło mnóstwo profesjonalistów, z najprzeróżniejszych teamów które wygrywają zawody itp.

Tylko, że jest jedno ALE...

po pierwsze gdyby jakaś tv dostała w tym temacie 100 tyś listów, to może...

Po drugie sport - hobby wielce niszowy, i się to telewizjom w ich mniemaniu zwyczajnie nie opłaca...

Żeby chociaż była jakaś TV internetowa, to może by ktoś sie pokusił o zrobienie programu z prawdziwego zdarzenia, a tak - producenci i właściciele stacji nie mają dla kogo robić, ba pewnie nie wiedzą, że jest zapotrzebowanie, i po prostu tego nie robią...

To co się trafi to puszczą - i są zadowoleni, bo przecież puścili film o wędkarstwie :!: A że beznadziejny to tego nie widzą...

i kółko się zamyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak polak potrafi ale żeby pomyśłec to już nie, takie kraje jak francja, niemcy, anglia mają swoje tv tylko o tematce Wedkarstwo, myśliwstwo, kuchnia nawet kraje azjatyckie szanują takie tematy, tylko my nie potrafimy sie zabrać za to co nas otacza-tematyka związana z życiem nieinteresuje nasz przemysł tv. a jak już coś pokaże się to jest to na poziomie amtorszczyzny w pełni znaczeniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie sport - hobby wielce niszowy, i się to telewizjom w ich mniemaniu zwyczajnie nie opłaca...

Niszowy? No nie wiem. Na moje oko to jest jakiś milion ludzi w Polsce. Dobry program wędkarski skupi na bank połowę z nich. Czy to mało? Na razie chyba brakuje wyobraźni. Może w 2020 roku będziemy tu mieli Haczyk TV i pokażemy jak się to robi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Oglądałem dzisiejszy odcinek o trociach i łososiach. Trochę krótki... Na płycie było chyba tego więcej.... :cool: Ale ogólnie ok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do programów TV to polecam francuski kanał Chesse & Peche w odcinkach godzinnych na zmiane wędkarstwo i myśliwstwo 20 godz na dobe . Polecam jak ma kto taką możliwość oglądać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszowy? No nie wiem.

ale ja wiem

dla takich stacji jak TVN coś co nie jest Tańcem z gwiazdami i nie ma 4-milionowej widowni jest nieopłacalne.

Trochę krótki...

identyczny ;) tylko bez dodatków z Polski

to polecam francuski kanał Chesse & Peche

mam dekoder polszmatu, nie odbieram niestety tego kanału :(

szmal,forsa,kasa

dokładnie... a tej stacje telewizyjne za "nic" (czyli to co im się nie opłaca) nie chcą dawać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek
tomek1 napisał/a:

Może w 2020 roku będziemy tu mieli Haczyk TV i pokażemy jak się to robi

będzie znacznie wcześniej.

Wierzę że będzie dużo szybciej niż znacznie wcześniej,bo pogram taki jak WMH bardzo pachnie komercją i jest stworzony raczej dla ogółu społeczeństwa niekoniecznie związanego z naszym hobby

Brak technik,porad,metod,opisów sprzętu itd.

Jest to jeden wielki show kolesi którym wszystko wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę że będzie dużo szybciej niż znacznie wcześniej,bo pogram taki jak WMH bardzo pachnie komercją i jest stworzony raczej dla ogółu społeczeństwa niekoniecznie związanego z naszym hobby

Brak technik,porad,metod,opisów sprzętu itd.

Jest to jeden wielki show kolesi którym wszystko wychodzi.

Wiesz - nigdy nie dogodzisz - albo amatroszczyzna, albo show - tak źle i tak niedobrze.... Ja już wolę WMH (mimo że miejscami kichawe) nież tę amatorszczyznę o której pisaliśmy wcześniej. Przeciez nie można zrobić programu w którym "nie wychodzi" no zastanów się. Wyobraź sobie taki program - jadą gostki na łowisko i nic nie udaje im się złapać - tylko pitolą 3po3 :mrgreen: już to przerabialiśmy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadą gostki na łowisko i nic nie udaje im się złapać

a mi się bardzo podobał program w którym jeżdził Angol po Polsce, (czyt.Unichowo)

i nie umiał nic złapać, :mrgreen: no ale w końcu coś mu tam się powiesiło, chodzi mi o to ażeby były to nasze klimaty, a nie jakieś niedoścignione łowiska w których jest więcej ryb niż wody :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo podobał program w którym jeżdził Angol po Polsce, (czyt.Unichowo)
Racja, to był mega fajny odcinek, ten Angol jak pamiętam ze trzy dni wędkował bez efektu.

No ale właśnie takie są realia Polskich łowisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jakieś niedoścignione łowiska
Wiesz andi64 największą barierą jest nasz umysł. Okazuje się że te "niedoścignione łowiska" jak je nazywasz często są w podobnej cenie jak rodzime - nie można tylko pozwolić by w umyśle powstała jakas bariera. Bilety lotnicze teraz są naprawdę bardzo tanie a jak wiadomo sytuacja polityczna jest taka że pierwszy raz od setek lat możemy praktycznie bez przeszkód poruszać się po całym kontynencie. Tak więc czemu nie!?

Poza tym coraz liczniejsze są firmy (renomowane - czyt. sprawdzone) oferujące wyjazdy na te "niedoścignione łowiska" np niewiele ponad 2 tys wyjazd do szwecji - 7 dni łowienia - jak dla mnie oferta bardzo atrakcyjna.

Ale, ale, ale chyba odbiegłem od tematu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tys wyjazd do szwecji - 7 dni łowienia

jak dla mnie poza zasięgiem :cry: żona też by nie odpuściła, a i córki byłoby mi żal nie zabrać, ilu nas jest w tym fachu aby sobie pozwolić na takie wypady :sad:

największą barierą jest nasz umysł.

tu nie o umysł chodzi, tylko o kase, może dla ciebie takie wypady są na porządku dziennym, niestety ja na dzień dzisiejszy nie piszę się na takie wypady :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.