Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sezon podlodowy 07/08 czas zacząć


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

No Savior fajnie, że ci się spodobała zabawa pod lodem. Ja dzisiaj już się nie odważyłem na niego wejść. Te ostatnie dni znacząco wpłynęły na jakość i grubość pokrywy. Obawiam się, że nie uda mi się już w tym roku pobawić się nad przeręblem. Na szczęście kilka razy byłem i kilka okoni złowiłem, a że tak szybko sezon się kończy - to tylko płakać, bo ci co łowią spod lodu wiedzą jakie to wciągające.

Mam nadzieję, że zima wróci i nie będzie to pożegnalny zimowy post w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
od wtorku ma przymrozić

Od wtorku jeszcze w tym roku?. Jedno nocny przymrozek tu nic nie pomoże. Tu potrzeba znowu kilka dni i nocy porządnego mrozu. Zgadzam się, że trzeba być dobrej myśli ale na niedzielę to raczej nie licz chyba, że zamrażalkę wrzucisz do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by sie za tydzień tez jechać

I co kolego jak tam lodowe połowy? :lol: .

Pewnie w tym dziale pogadamy dopiero w następnej zimy :cry: . Szkoda, że tak mało się działo w tym roku. Ledwie człowiek posmakował lodowiska a tu już po ptokach.

Nie pozostaje nic jak tylko życzyć sobie lepszej najbliższej zimy.

Cześć lodowi koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.